За кремовете за лице

  • 2 432
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
Аз съм на 25, досега ползвах хидратиращи или матиращи, и аз като vesi@ си харесвах един на Гарние с грозде, сега за първи път си взех крем с кислород и нам си още какво, за предпазване от вредни влияния на околната среда..пък да видим. Wink Започнах и ексфолиране на кожата 2 пъти в седмицата + подхранваща маска и дано запазим кожичката в добър вид  Flutter

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На коя марка е крема с кислород?

# 17
  • Мнения: 1 243
На Ейвън някакво кремче, Liiv Botanicals. Не съм им фен, ама ми го похвалиха, че бил хем лекичък, хем за 25 + .Ако някои има предложения за нещо подходящо, ще съм благодарна да сподели, според мен е рано да започвам с някакви превантивни кремове,ама знам ли  Rolling Eyes

# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не съм пробвала този на Ейвън,ако ти действа добре ползвай си го кремчето.Хубаво е да пробваш хидратиращите на Виши аз съм доволна от Термал фикс 1 и 2(около 28 лева),както и от новата им серия AQUALIA THERMAL(около 34 лева).Има и други добри кремчета на Юсерин - Хидробаланс фреш( около 26 лева)на Лед -Диоскин(16лева).

# 19
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Вече няколко години ползвам един и същ - Loreal Decontract Rides, дневен и нощен. Дневния е с  UV фактор и става и за около очите. Доволна съм, кожата ми го харесва.

# 20
  • Мнения: 120
Но тъжната истина е ,че кремът е само малка част от грижите за лицето . Много жени погрешно смятат ,че ако купуват скъп крем и мажат обилно си купуват билет за вечна младост. Третирането с крем е само малка част от грижите за лицето.
При добри грижи :
Редовно почистване,предпазване от слънцето (шапка и тъмни очила) , носенето на грим по 18 часа всеки  ден бавно съсипва кожата.

Купоните и продължителния смях след 25 също водят до мимически бръчки които никой крем не премахва.

И така добрия крем е една добра инвестиция но ако не си пазиш лицето и най-добрия "клъцни-срежи" няма да ти помогне.


Иначе пробвах новия крем на L`Oreal   с  Pro-Xylanе-срещу стареене на кожата  много е добър!

# 21
  • Мнения: 2 631
Аз съм на 26 и ползвам само хидратиращи кремчета.
Първото ми беше медицинска комзетика на LED, сегашното, което ми е към края си е на Виши.
Следващия смятам да е пак хидратиращ, може би с UV фактор... И може би не чак толкова скъп  Wink

# 22
  • Мнения: 1 875
shushi7777, виж това.




Купоните и продължителния смях след 25 също водят до мимически бръчки които никой крем не премахва.
Да, също и начумерените гримаси и вечно присвитите устни на някои жени. Мимиките при пушене също.

# 23
  • Мнения: 282
Сменям ги често, в момента съм на вълна Лореал. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 243
k.a.l.i. , мерси за предложенията, от тук нататък мисля малко по-сериозно да погледна на тези неща и да започна да си взимам главно медицинска козметика, така че имах нужда от съвет Wink
А да попитам за Идеалист-а на Ести, знам , че имаше такава тема,ама някъде се изгуби. Бях писала там, че го пробвах, хареса ми, само леко ми мазнееше, има ли доволни от него в дългосрочен план, че то от един тестер какво мога да разбера!  Rolling Eyes

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Идеалиста е за минимизиране на порите и се използва задължително с хидратиращ крем.

# 26
  • Мнения: 494
Определено от известно време съм се спряла на марката Estee Lauder.Ползвам почти цялата им серия .

# 27
  • Мнения: 264
За дневен крем използвам на Estee Lauder Day wear plus SPF 15, за нощен на Clarins HydraQuench Cooling Cream-Gel. Понякога слагам хидратиращо серуме на Biotherm - Aquasource superserum. За околоочния контур - на Лумене със SPF6 i Clinique - All about eyes. За почистване използвам 3те стъпки на Клиник и продукуктите на Ланком за комбинирана кожа. На 21 години съм.

# 28
  • Мнения: 3 695
кремчетата ми за лице са на Clarins  и Avene / хидратиращ с UV фактор /  Peace

# 29
  • Мнения: 4 784
На 31г съм и след бременността си започнах да ползвам кремове против пигментация на кожата, защото ми се появиха кафеви петна по лицето. Ползвах анти браун спот на Ла Рош, но след това преминах на Унитон, пак анти браун спот + 20 фактор. Според мен кремът за лице е важен. Не давам луди пари за кремове, но знам за жени, вманиачени във възрастта си, които дават по 1000 лв за кремчета на месец и в интерес на истината изглеждат доста добре.

Общи условия

Активация на акаунт