Великден наближи и Габровските деца ще преядат със шарени яйца

  • 12 725
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Много благодаря и на теб за мнението. Само не разбрах операцията не са ли я правили в болницата  . Когато се поставя пълна упойка трябва да е в болнично заведение, че всичко се случва. Питам защото пишеш, че се избира анестезиолог от поликлиниката.
Ivap, не е задължително да правите операцията в болницата. Там е д-р Атанасов (не е проблем), но д-р Минев оперира само в Първа поликлиника. Има операционна на първи етаж. Вътре има 2 стаи с по 2 болнични легла. Моя син стоя там от 8,00 часа до към 12,00 и ни пуснаха. Но моя колежка - на следващата година, ми каза , че ги държат вече поне 24 часа.

# 16
  • Мнения: 257
Здравейте и от нас! Hug
Днес си направихме една разходка до Дряновския манастир- страхотно време и двете светнаха още по пътя и сега уморени спят, а аз се наслаждавам на тишината.

# 17
  • Мнения: 11 004
alina_si, добре дошла при нас Hug На коя дата е родено твоето момиченце, да ви добавя в списъка?

Ние вчера ходихме на Узана, но вятърът беше много силен и не сме се разхождали много навън. С Рая направихме една съкратена обиколка на поляната.

# 18
  • Мнения: 3
Честит първи рожден ден на Рая, с голямо закъснение!
Да е жива и здрава, и да расте добро и послушно дете!
От разходките нямам време да седна да компа.
Честити нови рожби на мамчетата!
Да ви слушкат много!

# 19
  • Мнения: 55
Само побутвам темата напред, че бяхме изпаднали в края на втора страница  Tired

# 20
  • Мнения: 55
Усетихте ли земетресението, бе, хора! 4.2 по рихтер хич не е малко - за първи път ме люлее така!

После пак си легнах и си мислих за земетресенията в Турция преди време. Представяих си се по пижама, боса, без пари, без храна, без документи и с разрушената ми къща наоколо. Недай боже и някой от близките ти да е пострадал. До сега не го бях осъзнавала по този начин. Стори ми се кошмарно.  #Crazy

# 21
  • Мнения: 123
mdaam, усетихме. Бях сложила Васко на гърне  и от тласъка, малкия се измести наедно с гърнето, а аз подскочих, да не е станало нещо с газовата бутилка Crazy

# 22
  • Мнения: 11 004
Кога си усетила това земетресение? Shocked Нищо не съм разбрала...

В 7 без нещо съм спяла дълбоко.

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 09:50 от Linofrina

# 23
  • Мнения: 123
Кога си усетила това земетресение? Shocked Нищо не съм разбрала...
Към 7 без нещо Thinking

# 24
  • Мнения: 55
Здрав сън имаш  Grinning

# 25
  • Мнения: 8 939
Здравейтеееееееее, в Габровооо сме  от петък вечерта. Големи сме екстремисти. С бебе на два месеца тръгнахме със сестреа ми и гаджето и с колата им в 21.00 часа и пристигнахме в 1.00 през нощта. Съответно в 2.00 къпахме бебе. Тя не заспива ако не е къпана.
Тук спи по три часа. Чистия въздух е ..... страхотен. За софийския не ми се говори.

Linofrina
Ина е родена на 13.02.2008г.

kallii вчера ви видях с Васко на центъра, имаше нещо като колело закачено на количката, нали?

Ето снимка с количката, който ни види да се обажда. Аз никой не познавам, но иначе скитам по цял ден. Днес още не знам дали ще излизаме.

Земетресението и аз го усетих. Бях будна и някак си знаех, че ще има земетресение. Много странно беше и зловещо. Хи хи хо.

Хубав ден на всички мами и дечицааа.

Hug

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 11:46 от alina_si

# 26
  • Мнения: 465
Усетихме го и още как  Crazy

# 27
  • Мнения: 1 080
Здравейте мамчета - вече и аз съм в редиците на Мамчетата!!!
Много сърдечно ви благодаря за пожеланията и поздравленията около раждането на Филип.
drugoselec - благодаря за съобщението!!!

Сега сме си двамата в къщи и си се гледкаме - за сега се представя много добре - пу - пу!!!

Земетресението и аз го усетих много беше гадно, но намен ми се стори, че залюла само един път - така ли е било.
Бях се вцепила и чаках да повтори, ама - не бе!!!


Хайде още малко и аз ще се включвам по градинките с малкото съкровище!!!

# 28
  • Мнения: 92
И аз го усети, нищо че спях, направо ме разтресе и понеже бях малко на автопилот се замислих дали не сънувам. Ако имахме полюлей щях да погледна дали се люлее, ама ние сме с лампи тип лунички и няма как  hahaha
stefinka , много е хубав Филип, да ти е здравичък Simple Smile

# 29
  • Мнения: 910
и аз го усетих,но децата изобщо нереагираха

Общи условия

Активация на акаунт