Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 97 146
  • 722
  •   1
Отговори
# 630
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Аз си наливам от горещия извор в Панчарево защото ми е близо и водата е добра.
Също съм наливала и от извора при Водениците точно до входа за лифта, водата е супер.
Сори за офф-а.

# 631
  • Мнения: 559
Ако ми позволите да се намеся-аз също съм за мин.вода Девин.Лично съм посещавала завода,а водата извира от най-прекрасното кътче на света.От 25 години не съм пропскала лято без да отида там.Уверявам Ви ,че е 100% истинска.

http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=10483

# 632
  • Мнения: 592
Ако ми позволите да се намеся-аз също съм за мин.вода Девин.Лично съм посещавала завода,а водата извира от най-прекрасното кътче на света.От 25 години не съм пропскала лято без да отида там.Уверявам Ви ,че е 100% истинска.
А откъде си сигурна за бутилките в Силистра с каква вода са пълни? Поувлече се в рекламата малко, не че е лоша Девин - и ний сме били в завода и кво от това!

# 633
  • Мнения: 559
Цитат
и ний сме били в завода и кво от това!

Не,че не съм срещала некултурни хора,но това вече е върха.Казвам,че водата се ПЪЛНИ ТАМ И Е ДОБРА,а не ,че докато стигне до Силистра или незнам къде все още е добра.А се намесих,защото в по-долните публикации се обсъждаше вода Горна баня и това,че близо до извора има септична яма и прочие.За това казах,че в Девин няма такова нещо,че е чисто и натурално поне по моите наблюдения.Ако бе прочела за какво е дискусията щеше да разбереш.
Защо преди да критикувате постовете на хората и се заяждате не си кажете мнението и си го защитете.Какво само съскате...еех!!! #Crazy

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 16:24 от antoan2006

# 634
  • Мнения: 592
 antoan2006 Не се заяждам, това е проблем на нет общуването - не виждаш емоциите отсреща. А ако ти беше прочела, щеше да видиш че аз също пия основно розов Девин, но споделих че прекалено различен вкус имат бутилките. И също щеше да разбереш, че аз съм прочеЛ, а не прочелА!  Peace

# 635
  • Мнения: 559
Би искала да уточня също защо бутилките с розов етикет имат различен вкус.Те не се пълнят с една и съща като тази в синият.Едната я водят изворна,тоест тя е от изворче които там има много и е нискоминерализирана тоест близо до състава на питейната.Подходяща е за деца и всекидневна употреба.А другата е тази,която извира с темп.над 70градуса от мин. езеро под града и после мирише на сяра та се налага озониране ,за да се премахне този мирис на силно развалени яйца.Тя е минерализирана и не е за всекидневна употреба освен при заболявания на ставите и костите.А с информацията целя само да информирам ,а не да рекламирам.Не знам каква полза бих имала рекламирайки я.Аз не съм им пи ар.Дано да съм помогнала на някого, каквато е и целта на този диспут!
 Peace

# 636
  • Мнения: 3 158
Не го разбрах това последното newsm78искаш да кажеш,че е нормално изворната вода,понеже е с ниска минерализация да мени вкуса си ли?

# 637
  • Мнения: 559
да защото не е от един единствен извор.Те са много.
Естествено е възможно да се злоупотребява от дистрибутори и ресторантьори и да наливат чешмяна това вече не знам.

# 638
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Не искам никак да се намесвам в спора коя вода е по добра,но ще кажа само,че в службата си купувам предимно девин с розов етикет....понеже не пия големи количества вода/което е тема на друг разговор/,1.5 л. вода го изпивам за 3-4 дни,в петък т.е. 5 ден откакто съм купила бутилката,водата миришеше адски отвратително SickТолкова гадно ви казвам,направо щях да п....на ,дали защото е топло на службата и да стои 5 дни и е много незнам,но с горната баня не ми се е случвало така Thinking
и на колежката миришеше,а пък на другите 2 /те имаха от малките бутилки/ водата никак не миришеше newsm78
незнам,а и не искам да знам,но май пак ще мина на горна баня Peace

# 639
  • Мнения: 5 178
По въпроса с водите...
моя приятелка микробиолог, са си направили експерименти в лабораторията с мин. води и след 2-рия ден от отварянето на бутилката започват да пъкат такива микроорганизми .. че свят да ви се завие..
Винаги купувам 1,5л за дома, никакви туби и тубища

# 640
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз пия само Девин розов етикет, която се води изворна вода. Иначе пия чешмяна вода, обикновено престояла 1-2 часа в стъклена бутилка, после филтрирана през кана Брита.

# 641
  • у дома
  • Мнения: 258
не зная дали правилно се ориентирам в темата, но мисля че тези продукти, приготвени за Фантастико например - са ужасни в повечето случаи.
Единствено от ФФ, което ми е харесало - са пакетираните ядки... И пак зависи Sad

# 642
  • София
  • Мнения: 372
поредното и последно разочарование от Олинеза  Peace
доматите би трябвало да са белени ... пише го на български, руски и английски  Peace

# 643
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Кис.мляко "ФИлипополис" 2% - мирише на лекарство и има вкус на такова  Sick.

# 644
  • софия
  • Мнения: 149
поредното и последно разочарование от Олинеза  Peace
доматите би трябвало да са белени ... пише го на български, руски и английски  Peace

и аз днес отворих такава консерва с "белени домати".познайте дали бяха белени????

Общи условия

Активация на акаунт