НОЕМВРИ бавно наближава, но малкото расте в мама!

  • 10 646
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
Здравейте на всички!
Да добавя, че срещата за правата на бременните в неделя е от 12 до 14 часа.

Добре дошли! Надявам се да има място за всички!

Поздрави!
Еврофутбол

# 76
  • някъде там......
  • Мнения: 477
nefer,Vesela13, съжалявам, момичета. Прегръщам ви силно и ви желая успех следващия път. Hug
Мила, Стеле, честити ви сърчица и на вас. Леко бременеене до края!

# 77
  • Мнения: 24
ВЕСЕЛА ужасно съжалявам - егати черния ден - дано скоро ни зарадваш с хубава новина Cry

СТЕЛЛЕЕ - Да можеш да си самоосигуряващ (управител на фирма) се и в същото време да се осигуряваш и по трудови правоотношения - няма проблем.

# 78
  • Мнения: 54
Здравейте, момичета!

Хайде да запиша още едно бъдещо бургазлийче във вашата хубава темичка Simple Smile

Термина ми е 06.11, както се вижда от аватара - втора бременност, и вече видяхме тупкащото сърчице на малкото пъшкулче Simple Smile

И аз като повечето от вас имах ужасно гадене и повдигане, чуствах се много отпаднала и уморена, но от няколо дена нещата се пооправиха малко. Преди две седмици ходихме на УЗ при моя гинеколог и явно много зле съм изглеждала, а и беше много притеснен понеже съм много слаба и веднага ми пусна изследвания за кръв и урина. Резултатите бяха наред и сега почвам да пълнея с пълна сила (дано успея Wink).

До скоро!  bouquet



# 79
  • Мнения: 14
Добро утро на по-раннобудните мамчета.

Понеже вчера бях на видеозон за окончателно потвърждаване на бременността и сега и си гледам картинката и се опитвам да разбера какво значат отделните параметри, които са отчетени на екрана и дали са в нормални размери и вижте с какво ми помогна GOOGLE

http://pregnancy.about.com/gi/dynamic/offsite.htm?zi=1/XJ/Ya& … ound.net/crl.html

тук са дадени стойностите на CRL при развитието на ембриона.

# 80
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро и от мен,
lija, честито пашкулче Simple Smile
stellee, а какво означава CRL???

# 81
  • София
  • Мнения: 587
Добро утро и от мен мили момичета!

Нефер, Веси - ужасно съжалявам! Каквото и да кажа няма да ви успокоя, но имате стиснатите ми палци!

Аз съм малко притеснена, че вече съвсем ми отшумяват симптомите... дори гърдите не болят вече... Не съм споделила с милото, че да не го плаша... Притеснява ме настинката да не ми е свършила лоша шега... За съжаление на доки съм чак другата седмица  #Crazy . Дано всичко е наред - опитвам се да мисля оптимистично...

Стискам палци на всички и мисля за вас непрекъснато!

# 82
  • Мнения: 3
добро утро и от мен момичета.
Нефер, Веси - ужасно съжалявам но горе главите.

# 83
  • София
  • Мнения: 167
Сиска, не се притеснявай, мила.
Аз вчера се бях много притеснила защото ми няма абсолютно нищо, нито ме болят гърдите, нито съм безумно гладна, а лекарката каза да отида чак след празниците, но ме успокоиха че е нормално, няма 9 месеца само дасе оплакваме.

# 84
  • Мнения: 7
Добро утро,красавици!
Аз най-накрая май ще се справя с тоя запек,но да не казвам голяма дума.
Моя лекар ме вика,чак на 02.05. и май за мен наистина е по-добре,така ще съм и по-спокойна!Само всичко да е наред с бебка! Praynig
И аз не съм зверски гладна,храня се нормално ,дори към 18 ч ми се гади доста и не мога да се храня много вечер,освен плод.

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 77
Добър ден момичета,
 Аз не съм се включвала отдавна, но нали нещата не бяха много ясни. До вчера, видяхме тупкащото сърчице и ми идваше да подскоча от радост, вече се чуствам щастливо бременна. Имам само леки притеснения че вървим 1 седмица назад. иначе сме 9,5 мм.
Радвам се момичета че съм сред  вас. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 158
Съжалявам без да искам да досаждам ако може пак да ви върна на темата за усигоровките. Сумата средно статистически ли се взема от 6те месеца или не. Аз ще мога да направя тази врътка може би от др. седмица само че се чудя дали няма да е късно вече... ако се водя управител на фирма да речем от 20 април ...

Много съжалявам за всички които ни напускат  Hug

Аз също смятам да постея срещата в неделя само дано да не я проспя че нещо много ми се спи на последък  Crazy
трябва ли допълнително да се записваме някъде за участие?

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 10:34 от bilyanaz

# 87
  • Мнения: 7
може да е от 20 април,но все пак е нещо,просто единия месец ще ти е половин,но по-добре така отколкото на осигуровките,които си в момента.А за сумата мисля,че се вземат 6 те месеца според работните дни в месеца и според работните дни в месеца на майчинството си получаваш сумата,например ако месец декември е 18 работни дни ще вземем по-малко от пълен месец с 22 работни дни.Ох объркано го обясних,надявам се ме разбираш.

# 88
  • Мнения: 158
Разбрах те мерси  Hug

# 89
  • Мнения: 827
Добро утро и от мен.Аз все още съм много болна и направо умирам от яд Close Дано само не се отрази на бебчето всички тея гадости. И да ви кажа за моето разболяване е виновна свекърва ми, може ли да доведе племенничката ни на гости ужасно болна с една торба лекарства при мен???!!!! Как може да има толкова глупави хора - все едно не знае че съм бременна и че ако пак се случи нещо няма да го преживея.Толкова безотговрна работа не съм виждала.И аз и се скарах (след дъжд качулка) и тя ми вика че не съм се заразила от детето а съм била настинала.Да ама аз не съм излизала въобще тия дни ...как се настива така , да не говрим че всички се тръшнаха в къщи след гостуването на малката Close Уфф оплаках ви се ама просто толкова ме е яддддддд.....

Общи условия

Активация на акаунт