Неразумни детски мечти

  • 4 267
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 212
Eй, благодаря ви  Hug
Припомнихте ми  много от позабравените детски мечти  Grinning
Да , бе .... сякаш имаше много "притегателни" професии   Peace
Интересно за какво ли мечтаят днешните деца .... синът ми е още малък, та едва ли може да сподели  Wink .... ама сигурно ще дойде времето ....
На много постове се посмях искренно  Laughing
Сега се сещам ..... и аз имах любимка - паризанка,  "Замфирка" се казваше .... героиня от една книга.
Всеки път като сядах на масата за обяд се пренасях мисленно в партизанския живот  Wink и възклицавах  гласно : "Как ли биха се зарадвали сега партизаните на това ядене ? ".
Един ден , помня баба ми / едната/ , далеч от партизанските неволи / за разлика от другата, видна ятачка и деятелка на ОФ  Grinning/ ме беше смъмрила : "Абе стига с тези паризани  Naughty .. я си яж си обяда !".
Раздвоявах се между професията на лекаря и зъболекаря  Wink ... след всяко посещение при единия или другия се убеждавах в неговите предимства ..... накрая реших да бъда "лекар-зъболекар" ....
Исках да съм учителка ..... пишех с тебешир по кухненската боядисана с блажно врата и преподавах уроци с една дървена пръчка на'"несъществуващите ми ученици " ....
Кондукторите, хората от чистотата , наред с боклучиите .....  също искренно съм им се възхищавала ....
А Пипи ..... е, тя беше наисина идеал  Peace



# 31
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Къде ме върнахтееееее Grinning
Какво ли не съм искала да съм! Едното беше да стана стюардеса и постигнах тази си мечта, дори вече да бях на 30 години. Е, сега съм по документи стюардеса хехеххее. Но съм доволна, че постигнах една детска мечта и доказах на себе си, че никога не е късно.

# 32
  • Мнения: 516
В трети клас ни водиха на среща с партизанин. Той си беше сложил всичките ордени. Толкова бях впечатлена, че исках да избухне Трета световна война и аз да стана известен пълководец. Да ме ранят на фронта. Дори си представях, че ще загубя крак или  ръка в битката. И като свърши войната да обикалям училищата с парадна униформа и ордени и да разказвам за подвизите, които съм извършила, за да спася света. Mr. Green
Мдааа. От малка съм болен мозък.

# 33
  • Мнения: 1 898
Мечтаех да бъда DJ.
По-късно мечтаех да съм войник. Crazy

# 34
  • Мнения: X
Исках да опозная престъпния свят, да се науча да пуша и да умра на максимум на 26 , за да стана легенда.

# 35
  • Мнения: X
В трети клас ни водиха на среща с партизанин. Той си беше сложил всичките ордени. Толкова бях впечатлена, че исках да избухне Трета световна война и аз да стана известен пълководец. Да ме ранят на фронта. Дори си представях, че ще загубя крак или  ръка в битката. И като свърши войната да обикалям училищата с парадна униформа и ордени и да разказвам за подвизите, които съм извършила, за да спася света. Mr. Green
Мдааа. От малка съм болен мозък.
Joy

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Аз исках да стана полицай или да работя при военните,дотук добре,но винаги си се представях с пистолет в ръка насочен срещу бандити.Много филми явно съм гледала за крехката си възраст тогава,то бива такива мечти,ама чак пък-толкова смели...

# 37
Мечтаех си да живея в замък. Joy
И още куп глупости! hahaha
чакай , аз и сега това си го мечтая.  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 2 623
Мечтаех вечер като си легна
как ставам малка като Палечка
и си имам една маааалка къщичка в
стаята, и си живея в нея Simple Smile
Много уютна и много кокетна  Hug

# 39
  • Мнения: 73
Мечтаех да имам куче,ама куче като Ласи

# 40
  • Мнения: X
Също мечтаех да имам гадже,русо със сини очи и да се казва Робърт Laughing
По-късно мечтата взе,та ми се сбъдна ,след което доста се упреквах как съм могла да си пожелая такова нещо Thinking

# 41
  • Мнения: 42
Исках да стана инкасаторка, магазинерка, полицайка, певица....

# 42
  • София
  • Мнения: 399
 Аз исках да тръгна "накъдето ми видят очите" и да си търся щастието, все така им се случваха хубави работи на тия в приказките! Но все отлагах да порастна още малко, не че и сега не ми се иска понякога...

# 43
  • Мнения: 541
Като малка исках да см принцеса и да имам златна рокля.
Като попораснах исках вече да съм пилот на изтребител. Сега се чудя защо  , ама май беше заради едно момче, което харесвах и исках да му направя впечатление като порасна Laughing

# 44
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мечтаех да стана лекарка. В първи клас паднах и си нарязах колената на едни стъкла. Докато ги извадят, намразих всичко живо, що носи бяла престилка.

Общи условия

Активация на акаунт