Как понасяте да ви дават акъл как да си гледате детето разни разбирачи?

  • 4 928
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 155
Разбирачи колкото искаш...просто с лопата да ги ринеш. Непрекъснато някои хора се опитват да се бъркат в това как отглеждам детето си, но аз ги отсвирвам и видимо показвам, че не ги слушам. Няколко пъти се опитвах да доказвам моята теза ,защо правя еди какво си в оглеждането на детето си, но кой те слуша....и просто се отказах. Най-странното е че при мен разбирачите не бабите и дядовците е разни семейни приятели, които на моменти много ме дразнят #Cussing out

# 16
  • Мнения: 11 004
Пропускам всичко край ушите си и гледам да не се ядосвам. Когато нещо не ми е ясно, питам и се информирам по моя инициатива.

# 17
  • Мнения: 3 092
Не винаги се дразня .зависи от тона .
Ако е казано добронамерено , дори и да не се кефя си трая  , а правя каквото си преценя .
Ако е казано агресивно обаче ...каквото повикало такова се обадило .
 Най добре е да си ги пускаш покрай ушите и да не впрягаш . Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 940
Слушам, но в крайна сметка правя нещата според майчината ми интуиция. Няма общовалидни правила за гледане на деца, както и няма две еднакви деца.

# 19
  • Мнения: 1 668
Трудно го понасям Twisted Evil. Когато нещо не ми е ясно, чета или питам когото трябва. Всичко останало оставям да ми мине край ушите Whistling.

и аэ така Peace

# 20
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Аз изслушвам внимателно всички и после си правя каквото на мен ми харесва и както ми харесва Hug така всички са доволни...а понякога чувам и доста добри съвети-така, че не бива с лека ръка да се отхвърля всичко което ти се казва...което не значи да си смениш навиците и стила Hug
smile3521

# 21
  • Мнения: 1 440
Ами,как-не ми пука вече!

# 22
  • Мнения: 1 897
Честно казано, гледам да не се впечатлявам особено. Ми то иначе трябва постоянно изнервена и крива да ходя. Айде, бе...  Mr. Green Единствено се дразня понякога, когато някой започне да ми повишава тон и прекалено напористо да ми налага мнението си, без въобще да направи и опит да чуе моето.

И аз така. Hug
Отказвам да си вгорчавам живота, само защото някой е решил да ме поучава.
Имам къде, къде по-сериозни проблеми на главата си.

# 23
  • Мнения: 3 929
Все още се ядосвам на подобни съвети. Сигурно има случаи, в които свекърва ми го прави за добро, но аз много се дразня. Вслушвам се, когато не съм сигурна в това, което зная.

# 24
  • Мнения: 46 518
Зависи.
Ако е нещо, което съм проверила и знам, че не е така, се мотивирам защо не е така.
Ако не съм много наясно, проверявам и после на следващата среща ги уведомявам, че не са прави  Mr. Green

Но не мога да си кривя душата, много до неща, за които не съм и подозирала съм стигнала по този начин.

# 25
  • Мнения: 766
Не понасям  Tired
Все си повтарям, че не трябва да обръщам внимание и да не се дразня, но не винаги успявам  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз също много мразя да ми дават акъл, без да съм го искала, затова и рядко се случва да го правят главно роднините. Знаят ме колко съм своенравна и, че така или иначе ще направя каквото аз си реша и сметна за добре. :twisted
На другите гледам да не обръщам внимание или направо им казвам, че няма да го направя. Whistling

# 27
  • Мнения: 165
И аз много се дразня, особено от бабите, които са гледали деца преди 40 и повече години.

# 28
Това българинът от всичко разбира....
Детето- болно и лекарят му изсписъл хап4е, а разбирачите ми казват: Недей да даваш това хапче, защото на моя позната детето еди как си го понесло...
Лекарите са учили за това сума ти време, но не българинът е специалист по всичко и от всичко разбира- от медицина, психология, електроника, политика....абе всекомпетентен е
Еми аз пък се доверявам на специалистите и не слушам ни мъж, ни майка, ни свекърва, ни никой....

# 29
  • Мнения: 368
Не понасям. Особено някоя баба като мине покрай мен и каже "Тури му шапка, студено му е", а навън е 20 градуса.

Общи условия

Активация на акаунт