Да давам ли антибиотика ?

  • 2 495
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
................ разтривки с ракия.
При температура?!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Абсурдни са компреси и разни разтривки при температура.Ракията още повече ще повиши температурата.

# 17
  • Мнения: 7 201
По-скоро е съвпадение,АБ почва да действа чак след третия прием.Но важното е че е спаднала Peace
А моя пък за капак снощи ми направи ларингитна криза Confused
И аз мисля,че е съвпадение. yes
Глухарче--съжалявам за детенце. Hug Напълно разбирам какво преживява.Непременно трябва да пие противоал. препарат! Peace

# 18
  • Мнения: 46 518
Малчо отказа да яде и не издържах дадох го. съвпадение или не 30-40 мин след приема темп. спадна. Преди това с нищо не успях да я сваля  newsm78

Апетитът спада, да, това не бива да те тревожи.

Не разбрах защо не пуснахте изследвания, но ти си знаеш. Като не иска вашия лекар, пусни едни на частно ...

Мисля, че детето ти тъкмо е преборило вируса, затова е спаднала Т. Моето я поддържаше точно толкова дни (от неделя нощта до сряда следобяда) и после падна, без АБ.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
По-скоро е съвпадение,АБ почва да действа чак след третия прием.Но важното е че е спаднала Peace
А моя пък за капак снощи ми направи ларингитна криза Confused
И аз мисля,че е съвпадение. yes
Глухарче--съжалявам за детенце. Hug Напълно разбирам какво преживява.Непременно трябва да пие противоал. препарат! Peace

Благодаря ти Mam4e.Противоалергични препарати пие,но зачерви ли гърлото редовно ми прави кризите.Добре,че вече задобрях и не стигаме до спешното,дано по скоро го израстем този ларингит Tired

# 20
  • Мнения: 2 211
................ разтривки с ракия.
При температура?!

Не звучи логично, но сваля температурата. Може и спирт.

# 21
  • Мнения: 1 030
Аз на себе си съм пробвала - правя си компрес на гърдите с ракия или спирт и много бързо ми сваля температурата. На детето не съм пробвала още.
Иначе - при доста възпалено гърло - давам АБ - защото оттам се тръгва - хрипове, хрема, възпалени ушички. Особено ако по принцип детето е с увеличени сливици

Общи условия

Активация на акаунт