Викате ли в къщи?

  • 8 068
  • 159
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 679
За съжаление викам  Embarassed Но понякога не мога да се сдържа, слабости какво да правиш  Thinking

# 76
  • Мнения: 51
ЗДРАВЕЙТЕ,
да да да-крещях,крещя и ще крещя.Когато кажеш нещо-през едното влиза ,през другото излиза.Сега сме на 11-пубертет-даже ми прави забележка:Крещиш!-и ми се смее........Как да не го цапнеш един.хахахахах
Смалявам тона-посмеем се и когато го обърнем във вид игра се получава.Незнам вече кой кого възпитава,но понякога не ми си играе-повярвайте.Там е проблема-кога да спрем с игрите и да ни влезнат в положение.Май ние се лутаме из фороми,четем книги и се мъчим да разберем себе си не децата!Не ви ли се струва в дадена ситуация, че дори не ни забелязват?Ние също го правим-големите и разумни.И така стигам до извода:Каквото повикало-такова се обадило!
Пък ако искате и :Всичко се връща на този свят-дори да не го забелязваме,не се и замисляме за дребните житейски неща,но това ми показва,че грешим и сме хора.Как иначе ще се научим?Тогава няма да пишем по форомите и да даваме мнение и да търсим съвети!Благодаря на всички тук!

# 77
  • Мнения: 2 839
Че викам ами. То иначе как да ги надвикам  Mr. Green

Момичетата, които не викате ... какви деца имате и на колко години са?

# 78
  • Мнения: 23 214
Не се притеснявай, аз понякога викам дори и сутрин, а и на обед ми се е случвало.
  Mr. Green Викам и още как..На третото поеторение,започвам да крякам..Ефектът е мигновен,явно тогава дребния вече епритеснен,че заканите ми ще го настигнат.

# 79
  • Мнения: 639
като кажа 30 пъти неее-не-не... и то пак си знае неговото как да не викна Laughing нали все трябва да ме чуе Crazy

# 80
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не викам. повишам тон, след това наказвам ...

# 81
  • Мнения: 2 211
не викам. повишам тон, след това наказвам ...

По мъжки  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 79
Първо говоря, после повтарям, наказвам, викам и пердаша... предлагам всички екстри Laughing обичам ги изобилно и внимавам да им го показвам, но гледам да не ме вземат за мезе Sick
Осъзнавам, че не съм идеална, но се старая да ги възпитам добре.

# 83
  • Мнения: 1 217
Някъде бях чела,че в никакъв случай не бива да се вика по децата.Обаче още не съм уцелила рецептата.Като съм повторила нещо 100пъти и виждам,че резултат няма никакъв направо побеснявам.Докато не изрева като див звяр не ми минава Embarassed Embarassed Mr. Green Големия вагабонтин вече до такава степен е привикнал,че понякога едвам се сдържа да не прихне да се смее Laughing Laughing Mr. Green

# 84
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Не само викам.Изпадам в истерии. Mr. Green

# 85
  • Мнения: 84
Въздържам се, защото малката веднага започва да ме имитира, опитвайки се да ме надвика. Може би не трябва да им се обръща толкова много внимание на щуротиите. Дори и да сгрешат трябва да им се обясни по-спокойно, за да си вземат поука. А също така трябва да им даваме разни задачки за да се чувстват полезни. Така поне няма да мислят за лудории.

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Едва ли има майка,която не вика на децата си Thinking

# 87
  • Мнения: 1 555
Да, викам и то не само в края на деня. Такава съм си - ядосвам се, развиквам се  и след 2 минути ми минава. Същата съм и с баща и. Това е положението.

Абсолютно същото  Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз не викам. Смятам, че нито аз, нито другите в семейството заслужават да страдат заради неговото поведение. Crossing ArmsКазвам няколко пъти със спокойно изражение на лицето и спокоен тон, след това с строго изражение и строг тон и ако не чуе, пердаша или изгонвам в другата стая. С течение на времето все повече ситуации стигат до етапа със сериозния тон.

# 89
  • Мнения: 74
напоследък ми се случва доста често да викам на каката после съжалявам че съм избухнала

Общи условия

Активация на акаунт