ПОТУРИ-ХИТ ЛИ СА ОЩЕ?????

  • 10 026
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 Sick Гола ще ходя, ама няма да надяна такова чудо! Винаги като видя някоя мадама с такива гащи, кой знае защо, си спомням за пълните памперси на щерките.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 173
Не знам дали са модерни,но аз лично не бих ги облякла.
Но ако на теб ти харесват

# 17
  • Мнения: 3 153
Аз харесвам определени модели и са ми супер удобни. Относно модата-не всичко модерно е красиво и удобно, така че нямам против да съм демоде, но да ми е комфортно Mr. Green

# 18
  • Мнения: 105
Носих миналата година, вече не мисля  #Crazy ..зависи и от модела, но вместо да подчертаваме красивите ни женки форми ние ... ходим като чували с ..  hahaha незнам .. аз с какъв  .. newsm78 съм ги носила. ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Не знам дали са хит, но съм убедена че никога не бих ги сложила  Naughty
и аз по същия начин мисля-въобще не ми харесват,да не говорим че самата кройка никак не те прави женствена...
И аз така  мисля.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Не ми харесват. Няма да си купя. За модерно не знам - но виждам на 20 жени, 1 с такива.

# 21
  • Мнения: 118
Аз харесвам определени модели и са ми супер удобни. Относно модата-не всичко модерно е красиво и удобно, така че нямам против да съм демоде, но да ми е комфортно Mr. Green
Много ясно,че трябва да ти е удобно!!! Красиво, модерно....това не са важни неща. Купувай, пък ако ще и да е много грозно, нали на теб ти харесва.

# 22
  • Мнения: 1 224
Нека не забравяме, че авторката пита , дали са модерни , а не дали ви харесват и дали бихте ги носили  Peace

# 23
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не са модерни вече. Naughty

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
Нека не забравяме, че авторката пита , дали са модерни , а не дали ви харесват и дали бихте ги носили  Peace
АМи със сигурност не са ХИТ! Sunglasses

# 25
  • Мнения: 943
И мен не ме интересува модерни или не....нося ги защото за съжаление само те ми стават,а и на мен не ми трябва да ми подчертват силуета-даже ич!Харесвам се с такива модели

# 26
  • Мнения: 1 224
Исайк  Hug

# 27
  • Мнения: 2 386
Има един-единствен модел, който ми хваща окото - с толкова ниско дъно, че повече си прилича на пола, само дето има два ултратесни крачола. Аз се загледах в такава ''пола'' онзи ден. Не си купих.

В България бяха хит преди години. По света не се носят.

# 28
  • Мнения: 1 505
Не са модерни и според мен вече.но ако ти харесват си ги вземи.Иначе и аз не се харесвам с такива чудесии,не ми подчертават хубавите крака и дупе.

# 29
  • Мнения: 1 289
кажете момичета,актуални ли са още потурите?Миналата година не ги харесвах,но вчера от любопитство пробвах едни в еднин магазих и взех ,че се харесах CrazyАма дали ще се носят още или ще се доизносват от тези които вече имат.Продавачката ме убеждаваше че си били модерни още и продължавала да зарежда даже с нови летни модели.Обаче аз съм малко тома неверни ,а покрай децата нямам време да ходя по магазини много много за да съм в час съм модата. newsm78Ами това ми е питанката

Честно казано хич не ми допадат. Обезформят фигурата, а краката стават къси Thinking

Общи условия

Активация на акаунт