за мамите от ПЛОВДИВ 15

  • 16 228
  • 400
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Добре де, тя нали учи в Пловдив, с какво пътува?
Иначе да проверим колко струва една карта за автобус до Пловдив и да мислим какви да ги действаме. Ако момичето наистина е сериозно и има желание да се обучава, не бива да и отнемаме тази възможност заради 100 на месец. Аз не мога да ги отделя всичките за съжаление, но поне малка част мога да поема всеки месец.
Абе някой ако има идея къде да проверим има ли и колко струва месечна карта, нека да проверим и ще измислим нещо.

Егати, супер тъпо ми стана от тая новина. Не че е фатално, че няма да и дадат карта, ама...тъпо е пък  Sick

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 14:41 от bugaboo

# 16
  • Мнения: 606
И аз мога да се включа като пари в месечната карта за автобуса - само кажете 20-30 лв.

Нямам много време да чета но ми пишете на ЛС.
Може да разчитате на мен.
Бъдете здрави.

bugaboo ако искаш да си поделим разходите за картата??

Добре де, тя нали учи в Пловдив, с какво пътува?
Иначе да проверим колко струва една карта за автобус до Пловдив и да мислим какви да ги действаме. Ако момичето наистина е сериозно и има желание да се обучава, не бива да и отнемаме тази възможност заради 100 на месец. Аз не мога да ги отделя всичките за съжаление, но поне малка част мога да поема всеки месец.
Абе някой ако има идея къде да проверим има ли и колко струва месечна карта, нека да проверим и ще измислим нещо.

Егати, супер тъпо ми стана от тая новина. Не че е фатално, че няма да и дадат карта, ама...тъпо е пък  Sick

# 17
  • Мнения: 45
Тъпо, наистина. Не знам къде учи момичето, не го познавам лично. Аз съм отскоро във форума. От общината предложиха да се опитат да уредят, транспортните фирми не били съгласни. Това е.

# 18
Карта за пътуване Пловдив - Асеновград за 1 месец - работническа 52.60, ученическа 42.10 Това от автогара Юг и се ползват автобусите на Хеброс Бус

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Не го мислете толкова. Все ще измислим неща. Нека първо да видим момичето дали е сериозно и наистина иска да се обучава на условията които и са предложени и тогава вече ще мислим вариант да и купим карта.
Аз днес съм си говорила с новата директорка 10 минути по телефона, обсъдили сме доста неща, специално за Елена ще чакам да ми даде отговор днес или най-късно понеделник.
Рождениците за месеца отпадат, тъй като са само 4. Живот и здраве май месец ще ги съберем за двата месеца и тогава ще организираме рожден ден.

# 20
  • Мнения: 786
Еееееееее,изядохте ме с тая Широка лъка Mr. Green
Транспорта остава за 18.04 - защото Еми сега я няма ,а и за моите познати е най-удобно петък.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Еееееееее,изядохте ме с тая Широка лъка Mr. Green
Транспорта остава за 18.04 - защото Еми сега я няма ,а и за моите познати е най-удобно петък.

Абе, изядохме те, гузен негонен бяга е твоята работа  smile3534


# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Да сменим темата Grinning

Да ви се похваля какво съм направила за базара:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=214760&photo=5
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=214760&photo=7
А това е едно от панерчетата на Черна перла:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=214760&photo=6

В събота и неделя имам много служебни и лични ангажименти, та не знам дали ще имам възможност да направя още. Но до тук дисковете са 40бр. То и материал не ми остана много, освен салфетки.

# 23
  • Мнения: 6 206
За картата на момичето - дайте да видим кой отговаря.
Хеброс Бус ли? Ще се обадя в понеделник и ще ги попитам как точно ще забогатеят от 42 лв?
Ще се обадя и ще говоря.
Как се казва момичето? Пишете ми на ЛС, както и молбата ми е да знам кой отговаря в Общината, също бих искала да говоря с него.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Каспър, нека първо да уточним с момичето иска ли или не иска да ходи на този курс. Аз може в понеделник да се разходя надвечер до Асеновград да поговоря с нея. И тогава вече ще действаме.  Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Аз ще ходя следващата седмица до Асеновград, имам уговорка да се видя с новата директорка и ще пиша след това за всичко.

# 26
  • Мнения: 30
здравейте, аз също мога да се включа с парички за картата на момичето. Купих 50 пакета "Кроки" за дечицата в Пазарджик. И за Зелениково и Калофер съм на линия Simple Smile

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Напомням за утре. Тръгване от нас в 9ч.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Днес с sadness  имахме невероятно преживяване в Пазарджик. Лили и Яна ни посрещнаха много приятелски и ни заведоха в дома при децата. Момичета, благодаря ви   bouquet
Посещението си няма да забравя никога. Страхотни малки душички. Толкова красиви, нежни и невинни създания. Останах с много добри впечатления от дома и персонала. Имахме възможност да видим всички деца, да им се порадваме и да ги погушкаме. А това е нещо което не може да се замени и всичко си струва заради това.

От Черна перла имахме осигурени 100лв. за децата с които купих и занесох банани и пюрета за децата на стойност 75лв., а рестото от 25лв. оставих на момичетата като ходят следващия път да им купят нещичко. Занесохме им и дрехи от акцията и нещата за базара.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Браво момичета  smile3501
Аз съм на линия за сряда, но без кола съм!
Мисля да купя шоколадови яйца утре за малките и може би кроасани за големите от Калофер, защото на козунаци едва ли ще се зарадват Laughing
Мили, извинявай, май те питах вече, но не помня колко деца са в Калофер?

Общи условия

Активация на акаунт