пиете ли фолиева киселина без бременност??

  • 39 085
  • 431
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 379
Пия от 2 месеца -тогава ми я предписаха само1 ден я бях забравила иначе съм редовна....

# 361
  • Мнения: 183
Когато забременях първия път, не бях чувала за фолиева киселина. Установявайки ми бременността, моята гинеколожка каза веднага да си купя и да започна да пия. Сега вече знаейки за нея, започнах от няколко дни да я пия, независимо от това кога ще успея да забренея отново. Така че определено съм "за" пиенето на фолиева киселина без бременност.

# 362
  • София
  • Мнения: 18
Не пия ФК, но ми закъснява вече четвърти ден и още не съм си правила тест Blush
Сега цикъла ми е редовен, но преди няколко месеца си идваше, когато си иска (заради смяна в режима на хранене). Пих два месеца противозачатъчни за регулиране и когато ги спрях, спряхме и да се пазим. Сега ме е страх да си правя тест още, защото си мисля че може пак да са фалшиви сигнали, но пък мисля да отида да си взема ФК, а може и да се престраша и да грабна един тест ooooh!

# 363
  • Мнения: 3 016
Не пия ФК, но ми закъснява вече четвърти ден и още не съм си правила тест Blush
Сега цикъла ми е редовен, но преди няколко месеца си идваше, когато си иска (заради смяна в режима на хранене). Пих два месеца противозачатъчни за регулиране и когато ги спрях, спряхме и да се пазим. Сега ме е страх да си правя тест още, защото си мисля че може пак да са фалшиви сигнали, но пък мисля да отида да си взема ФК, а може и да се престраша и да грабна един тест ooooh!

И да ни пишеш после  Grinning.Пожелавам ти  успех !Дано видиш  EFP

# 364
  • Мнения: 579
А ако съм решила да имам 2ро дете,а още кърмя първото,трябва ли да пия фолиева киселина преди 1-2 месеца преди да забременея?

# 365
  • Мнения: 1 085
Не пия ФК, но ми закъснява вече четвърти ден и още не съм си правила тест Blush
Сега цикъла ми е редовен, но преди няколко месеца си идваше, когато си иска (заради смяна в режима на хранене). Пих два месеца противозачатъчни за регулиране и когато ги спрях, спряхме и да се пазим. Сега ме е страх да си правя тест още, защото си мисля че може пак да са фалшиви сигнали, но пък мисля да отида да си взема ФК, а може и да се престраша и да грабна един тест ooooh!
Мале аз не бих чакала толкова закъснение.Да пишеш като разбереш нещо.

# 366
  • Мнения: 444
А ако съм решила да имам 2ро дете,а още кърмя първото,трябва ли да пия фолиева киселина преди 1-2 месеца преди да забременея?
Peace Да препоръчително е!  Hug Hug Hug

# 367
  • Мнения: 179
ами не, не пия фк

# 368
  • Мнения: 444
Между другото и аз не пия фолиева киселина, вече от около 4 месеца, решила съм че когато се получи, тогава ще я почна отново  Blush

# 369
  • Мнения: 1 334
Снуки,пий си фолиевата,ей Naughty Когато разбереш,че си бременна,вече ще е късно да я започваш.Оформянето на невралната тръба става още през първия месец!

# 370
  • Мнения: 3 372
И аз позанемарих фолиевата Embarassed Така или иначе няма резултат....пия я като се сетя, ама се сещам рядко Whistling

# 371
  • Мнения: 975
Снуки,пий си фолиевата,ей Naughty Когато разбереш,че си бременна,вече ще е късно да я започваш.Оформянето на невралната тръба става още през първия месец!
  202uu

# 372
  • Мнения: 444
Снуки,пий си фолиевата,ей Naughty Когато разбереш,че си бременна,вече ще е късно да я започваш.Оформянето на невралната тръба става още през първия месец!
Blush така е ама... не се получава  smile3518 Weary Weary

# 373
  • Мнения: 975
Снуки,не се отчайвай,всички ще станем майки ,и на нашата улица ще изгрее слънце. hug

# 374
  • Мнения: 158
И аз я взимам от 2 дена и ако всико е ок от другият месец започваме опитите.

Общи условия

Активация на акаунт