полът в 11г.с.-възможно ли е?

  • 3 101
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 728
НА мен ми казаха доста по късно какво ще е а все питах а и докторката при която ходех ми каза,че е мн рано в 10 седмица да се види пола  Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Явно е възможно,с добра апаратура.Бързо напредват технологиите Thinking пък и за какво ще ти говорят празни приказки ако не е така,нали по-късно ще си покаже Wink Hug

Ами мене всяка седмица на 4Д ме гледат, ама още и не си мечтаем да видим пола.

# 17
  • Мнения: 4 335
Вьзможно е.На мен ми казаха 12г.с и познаха Peace

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
не е надежно според мен
Peace
ма мен ми го казаха мн по-късно Thinking, но и аз не настоявах да го знам, не исках да се настройвам за едно а да се появи друго.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Вьзможно е.На мен ми казаха 12г.с и познаха Peace

За момченце,нали? Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 4 589
На мен по това време, че и малко по-късно ми казаха, че било много рано.  Rolling Eyes Разбрах чак към 18 г.с., като ходих на фетална морфология.

# 21
  • Мнения: 57
Аз не съм искала да зная пола просто гинеколога ми каза това.Единствено исках да зная добре ли е,как се развива,защото това е най-важното за мен.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 133
Ми зависи, от ехографа, от наблюдаващия, от положението на бебето....
(мен ми казаха пола средата на 8 месец Wink

# 23
  • Мнения: 104
До колкото си спомням до 11 г. с. включително се завършва генезиса на бебето. Кой знае, може да е надарен мъж! newsm44

# 24
  • Мнения: 4 111
Възможно е, на мен ми казаха в 9 г.с.  без да види атрибутите, тях ги видя и показа в 13 г.с.

Е как така ти казаха пола,като не са видели атрибутите? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes newsm78 newsm78 newsm78

А иначе знам че при момченцата се вижда рано, но при момиченцата може да останат в чуденка до края.

А иначе и аз съм в 11та седмица и в Петък ще изям ушите на моята лекарка да гледа,щом може толкова рано. Grinning

По сърдечния ритъм в частна клиника в Атина.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На мен в 12 седмица ми казаха пола  Peace така,че е възможно

# 26
  • София
  • Мнения: 521
Хм странно  Thinking на мен ми казаха на феталната морфология, но може пък вече и по-рано да познават....Важното е да е здравичко бебенцето  Peace

# 27
  • Мнения: 400
В 12с. имаха предположение за момиче,в 14с се потвърди PeaceВ 17с друг лекар също.Но в 11с чак пък тестиси newsm78.Пожелавам ти здраво бебе  bouquetАко наистина е мъж-чудесно,че е надарен Party

# 28
  • Мнения: 78



        Точно в 11 г.с. ми казаха, че ще е момче и после потвърждаваха на всеки следващ преглед. Истинското потвърждение скоро ще стане на 1 годинка. Мисля, че добра апаратура и добър специалист могат да познаят толкова рано пола.

                 Леко износване и раждане на здраво бебе, пък каквото ти го донесе щъркелът  Laughing

# 29
  • Мнения: 5 391
Ъъъ, точно така ли се изрази? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт