полът в 11г.с.-възможно ли е?

  • 3 110
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 728
на мене в 13-та седмица ми казаха, че ще е момче. Да момче е, но дали ще ти познаят зависи от доктора

# 61
  • Мнения: 125
 Възможно е. На мен в 11-12 г. с. лекарката ми каза, че ще е момче, но все пак се презастрахова и обясни за приликата между мъжките и женските полови органи в този период от бременността. На следващите прегледи това предположение се потвърди Peace

# 62
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
С втората бременност в 14 г.с., гинеколожката в МД "София" рече и отсече - МЪЖ
Аз не й повярвах, но както сами виждате позна!

Бтв... с първата до последно казваха, че ще е момиче  Wink ..., НО сгрешиха

Леко бременеене!

# 63
# 64
  • София
  • Мнения: 1 524
Добър специалист по фетална морфология може да ти го каже след 12-та седмица, е при добра видимост и добра поза. Повечето доктори се въздържат да казват пола толкова рано, даже да са го видяли.
На нас  ни каза Мазнейкова 18-та седмица - 101 процента принцеса.

# 65
  • Мнения: 57
Лилянчо ще можеш ли да ми обясниш малко повече за сърдечния ритъм,колко трябва да са ударите в минута за момче и за момиче?

# 66
  • Мнения: 4 111
Лилянчо ще можеш ли да ми обясниш малко повече за сърдечния ритъм,колко трябва да са ударите в минута за момче и за момиче?
Не, съжалявам, не знам.

# 67
  • Мнения: 1 031
Според мен е раничко.
В толкова ранна бременност женските и мъжките полови органи не са развити добре и е възможно да се сбърка.
Ако ти е познал лекаря и за в бъдеще се потвърди, според мен това ще е 100% късмет от негова страна.

# 68
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Възможно е да ти кажат ,но дали е вярно.Винаги стават грешки.

# 69
  • Мнения: 718
Дали е рано или не зависи от апарата и типа изследване, така че няма еднозначен отговор според мен. На мен ми казаха пола на първата Фетална морфология, която се прави от 11-та до 13-та г.с. Бях точно на 12 седмици и 6 дни и доктора ми показа пишлето на бебето. Надявам се да не се промени концепцията де  Hug

Общи условия

Активация на акаунт