полът в 11г.с.-възможно ли е?

  • 3 109
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54
Напълно е възможно. 

# 46
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, абсолютно невъзможно е.
Да, полът може да бъде познат толкова рано.
Но ташаци плод на 11 г.с няма и това ще ви го каже всеки уважаващ себе си лекар. Аз малко бих се притеснила от факта, че следящият ме ехографист си мисли обратното Rolling Eyes Не говори добре за професионалната му подготовка Confused

# 47
  • Мнения: 469
Не, абсолютно невъзможно е.
Да, полът може да бъде познат толкова рано.
Но ташаци плод на 11 г.с няма и това ще ви го каже всеки уважаващ себе си лекар. Аз малко бих се притеснила от факта, че следящият ме ехографист си мисли обратното Rolling Eyes Не говори добре за професионалната му подготовка Confused
Точно така Peace

# 48
  • Мнения: 101
Па на мен в 9 г.с. ми установиха сърдечен ритъм  Rolling Eyes. И на мен ми се струва раничко, "мъ пък" де да знайш

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Абе доста постове написахте за този сърдечен ритъм.Някой ще ми обясни ли как точно по него се познава пола, защото ми стана страшно интересно.

# 50
  • Мнения: 299
И на мен д-р Мазнейкова ми каза мъж в 12 г.с. и е така Wink

# 51
  • Мнения: 1
Да, полът може да бъде познат толкова рано.
Но ташаци плод на 11 г.с няма и това ще ви го каже всеки уважаващ себе си лекар.
Съгласна съм!! Моя доки преди 7 год ми позна пола в 12 г.с. - момиче Wink. Сега отново го видя в 12 г.с. - момче, но каза че тестисите се смъкват около 16 г.с. - тогава когато всеки добър ехографист с добра техника трябва да може да види пола!

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 150
и според мен е възможно, на мен в 11 г.с. ми каза наблюдаващата ме лекарка, че е момче и позна Simple Smile, но пък на кумата в 9 месец на 3 измерен ехограф и казаха 99% момиче пък то момче излезе Simple Smile

# 53
  • Мнения: 57
И аз съм чула за сърдечния ритъм,но може би това е една от поредните бабини деветини-незная.За момиче са над 160 удара в минута,а за момче  над 140 нещо такова беше.Е да,но ако съдим по това на бебо тупканията на сърчицето два пъти ехографа отчита над 160.

# 54
  • Мнения: 1 121
Възможно е. На мен в 11 г.с. ми казаха, че прилича на момче и познаха. Важното е апаратът да е добър.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Вие тука направо ме ошашавихте.И всичко това на 2 Д ли ви го казваха? Shocked

# 56
  • Мнения: 25
Според мен да се говори за пола на бебето толкова рано е несериозно и непрофесионално от страна на лекарите. На какъвто и ехограф да те гледат то самото още не знае какво е пък камо ли да се види. В началото на бременноста половите органи и при момиченцата и при момченцата изглеждат по абсолютно еднакъв начин. На мен ми казаха, че всеки оважаващ себе си доктор може да говори за пола най рано в 7-мия месец. Другото е тото.

# 57
  • Мнения: 4 111
Според мен да се говори за пола на бебето толкова рано е несериозно и непрофесионално от страна на лекарите. На какъвто и ехограф да те гледат то самото още не знае какво е пък камо ли да се види. В началото на бременноста половите органи и при момиченцата и при момченцата изглеждат по абсолютно еднакъв начин. На мен ми казаха, че всеки оважаващ себе си доктор може да говори за пола най рано в 7-мия месец. Другото е тото.

Не съм съгласна. В 9 г.с. по сърдечният ритъм лекарят беше убеден в пола, никой не го е питал, дори не сме предполагали, че толкова рано можем да го разберем. В 13 г.с. видя пола на детето, показа дори, но ние нищо не видяхме. И двата пъти беше абсолютно категоричен. В петия месец отидох в България на гинеколог, лекарката беше убедена в пола, също категорична.
И двамата лекари са едни от най-добрите в градовете, в които практикуват.

# 58
  • Мнения: 474
Не е възможно.....поне на ултразвук съм абсолютно сигурна, че няма начин  Naughty

# 59
  • Мнения: 367
Дали ще познае пола на бебо,зависи от опитността на лекаря и от самия апарат.Всички  важни органи са оформени до 12г.с., половите органи също,но лошото в този период ,че много си приличат(имат малки разлики и клитора и пениса стърчат,но едното повече от другото Joy ) и сигурността  в пола може да е около 60% .Всичко това се вижда в 2Д режим-той е най-подходящ и дава най-точни данни,стига апарата да е добър.На мен ми казаха в 12-13 седмица и за сега си е същия.Е,при ражднето може да има изненади  Wink -колкото и да са добри лекарите или апаратите,има поне 1-2 % грешка,ако не и   повече Laughing 

Общи условия

Активация на акаунт