Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 208
  • 755
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 784
Мерси,Стелла,ама идеята да си мерим пишките,пардон,бившите,беше колкото моя,толкова и на Ерика и Ню Mr. Green

# 121
  • Мнения: 1 399
Благодаря и на Ерика, и на Ню за веселбата тогава:35: Joy

# 122
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аз за сега само за един се сещам,но може да има и още по-нататък.
Зна4и,мом4ето беше много притеснително,но и голям симпатяга.Като стана въпрос за секс оба4е,всякаква стеснителност из4езна.Та порядъ4но пийнали се запътихме към тях,оба4е трябваше да влезем през прозореца на къщата,за да не 4уели техните Rolling EyesАма и аз нали отка4алка-навих се CrazyГоляма акробатика беше с тоз прозорец  baduu
На следващата ни среща беше супер оклюмал ,при4ината за което бил скандала от страна на майка му(явно до4ула нещо,въпреки идиотските катерения по прозорците).Забранила му била да води моми4ета в къщи.На въпроса ми какво ще правим той предложи да се натискаме в царевицата  #Crazy ooooh!
П.п.забравих да уто4ня,4е това се слу4и на село...
Хахахахахахахаха,за пореден пьт се уvеряvам ,колко си прили4аме с теб.
Оба4е аз и v цареvица сьм била Blush

# 123
  • Мнения: 1 091
Наистина голям смях пада с тази тема.
Много се чудих и аз да изровя някоя история. Сещам се за последното ми гадже преди мъжа ми. Аз учех във Варна, а той беше в казармата. Рядко се виждахме и се предполагаше, че сме се затъжили един за друг. Но той твърдеше, че не иска да правим секс, за да не съм си помислила, че бил с мен само заради секса!!!! Е, за какъв ми е тогава да се виждаме, като само ще си говорим!!! Аз си разговарях и с колегите от университета. Един път пък си беше продал пръстена, за да дойде във Варна при мен. Точно тогава скъсахме и сигурно още ме проклина за пръстена си. Но не съм го накарала аз да го продава.

# 124
  • Мнения: 6 206
... и изведнъж младежът изчезнал от хоризонта- паднал в някаква отворедна шахта милия, та тя и някакви минувачи после го вадили от там. Blush
Явно екстравагантните обожатели са ни предопределени генетично!
Eй, попиках се от смях с вас и тая тема. Laughing Stop
Това с падането чак не ми се е случвало, но веднъж един момък нагази дълбоко в една локва при аналогична ситуация.
А братовчед ми како си вървяли с брат ми, се загледал в съблазнителна девойка, блъснал се челно в един стълб и стълбът загаснал. После като минавахме покрай Метро, там стълбовете са огромни, брат ми го питаше тези дали може да ги гаси. Mr. Green

# 125
  • Мнения: 2 212
А братовчед ми како си вървяли с брат ми, се загледал в съблазнителна девойка, блъснал се челно в един стълб....

Почти аналогична ситуация, но в случая муньото съм аз....беше преди доста години и съзерцавайки така един момък, имах близък, челен контакт с един гараж... smile3517

А иначе темата е просто велика  Laughing Laughing Laughing thumbsup

# 126
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
СТРАШНИ СТЕ МОМИЧЕТА!!!!!Снощи като четох темата така се смях, че събудих детето и мъжа ме гледаше много странно. После му показах на какво се смея и той каза, че много боляло да си защипеш топките с ципа.

За Муньовците ще напиша и аз.
Ходех с един Муньо /казваше се Радослав/ повече от 2 години. Той не беше завършил дори и средно, а аз се записах висше. Не ми даваше да ходя на лекции, че ще се запозная с някой и ще го зарежа. Поради същата причина не ми даваше да работя на друго място освен при чичо ми на пазара или в тяхната фирма. Започнах работа при тях, но имаше един циганин общ работник и все ми бягаше за пие кафе или бира. Няколко пъти му крещях, но той нищо. Един път така се нервирах, че трябва да нося каси с бира, че му налетях и бой. Той тича по улицата и крещи, а аз след него. Като дойде Р, почна да ми се кара на мен, а не на черньото. Така ми  беше прикипяло, че щях  и него да намлятя, а той е почти два пъти колкото мен.
Само разправяше на баба ми "Да сложи халката на пръста и аз ще я оправя".
Баща му не дава на синовете си да помага за нищо в къщи. Ако останех да спя в тях на сутринта трябваше да изчистя, да сготвя, после да отида на работа навреме. 
Брат му се беше оженил защото приятелката му била бременна и майка му казваше за Р аз не го давам за бремена. Той ми е малък за женене. Приятелката на брат му пхравеше аборт поне веднъж годишно. И аз забременях и без обсъждане той взе решение да правя аборт. Каза ако забременеш пак  ще направиш. Казах му да се маха от очите ми. Вечерта преди процедурата ми се ободи по телефона и да ми каже че ще ме закара до болницата. Казах му че не ще отида с майка ми. Дойде на сутринта да провери дали съм отишла.
Май аз излезнах МУНЬО-то че съм го търпяла толкова време.

# 127
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Първият в жиВота Мунчо, изглеждаше като оня сиган, от аватара на "дежа пере", само дето много бял, като сирене беше. Много висок и много слаб ми се видя. Няколко едри зъба красяха великолепната му усмивка, имаше дълга брадичка (не космалак, ами лицевата част-брада имам предвид) и гигантски провесен нос. Косата бе тъмна и рядка, сплъстена от мръсотия или пот или нещо си там.. Викаше се нещо много гротескно, като вида му, но не помня що беше.
Аз му виках  Мунчо. Видяхме се само един път, в един бар. Бях сплетена на плитки, та му предизвиках интереса. Sick Седна да ме омайва, сложи си ръката на крака ми почти веднага, настояваше да ме черпи, предвид току-що поднесената ми поръчка. Наговори ми една дузина глюпости на кого е охрана и какви подвизи е извършил, като пътувал с влака от Сф(набил един сигани, не помня що), колко е свестен и естествено дузина комплименти по мой адрес. Embarassed  Беше много смешно. Бях с една приятелка и гаджето й, спукаха се от смях. Ама как се казваше тоя чиляк, много смешно беше, идеално му подхождаше на външния вид.
Толкова много настояваше да му дам телефон, да ми се обади и да ме води на дискотека, където имал протекции и нам си какво си, а преди това на сладкарница нам си каква, да сме ядяли торта, че му написах стария си телефон и той ме възнагради с прекрасна беззъба смивка и погалване по плитките. Беше нежен и досаден и глупав, бедния. Flowers Jack O Lantern
Сещам се и за един, дето не можеше да си намери място, във всеки смисъл. Разведен, жена му с детето в столицата забегнали, а той у Варна си стоеше, та решил да си поживее айляшки. Де що види жена - трябаше да й вдигне фустата. Пускаше си обяви, че е заможен бизнесмен, предлагащ финансова подкрепа на дами... Още от първата среща топваше чушката и после дим да го няма или след няколко срещи със закъсалата мадама й наговаряше колко пък той е закъсал и няма пари да й плати и да си ходи при мъжа си, пък ако може и пари назаем да му даде. Щот семейни му се обаждаха. После реши да си ремонтира дома, но нямаше пари, та ходеше да запознава познати с приятели негови, нещо като сутеньорство, навиваше ги един-друг и като се вземеха им искаше такса. Crazy Или взимаше им пари назаем и като си ги потърсеха обясняваше, че с еди коя си ги бил запознал, ти нали нея я оправи, платил си си Laughing... В същото време въпросният мистър имаше сериозна приятелка, с която рядко се виждаха, щото той е бизнесмен и много ангажиран, а тя му била много вярна, щото била грозна и бедна и никой не я бил харесвал. Както и да е - изневеряваше му жената и си намери достоен мъж.
Истории много има тоз господин, но накрая свърши с потрошен апартамент и при зъболекаря (ако е имал с какво да му плати), защото посегнал да люби леко насилствено някаква порочна мацка, с връзки при дебелите вратове. newsm27

Имах едно гадже, което си призна, че една нощ след запиване се прибирал към тях и много му се доакало, та имал зъб на живущите в съседния блок. МНого нахални хора живеели, хвърляли си боклука от балконя, крещяли, прочей работи и след полунощ влязъл във входа и се изкензал под пощенските кутии на хората. Аз съобразих да попитам с какво се е избърсал. М, идеи? С чорап де! Гащите му били любими. Тоя беше един муден, отнесен, добре, че го изоставих, когато му беше времето. Blush
Човъркам си паметта за още нещо интересно, то се забравя с годините...

# 128
  • Мнения: 3 562
Сега се сетих  Wink
Още като ученичка при последната хазайка, синът и се връща от казарма (леко изперкал от 2г. служба) още като се запознахме и ми каза, че ме харесва  Flutter Как ме сваля - на следващия ден няма никой в апартамента (живеехме заедно с хазаите) Митето излиза от банята тъй както мака го е родила и идва в моята стая, аз  Shocked  Митето: "Искаш ли да ти покажа какви номера знам с пишката?", аз -  Shocked Той приема опулената ми физиономия за положителен отговор и започва волната програма: превива си атрибута между краката и ми вика, че приличал на момиче, след това ми заяви, че ще ме шашне, защото може да си завърти топките на 360 градуса  Shocked вярно шашна ме  Rolling Eyes
Но като цяло излезна разбран - няколко пъти му отказах и той излезе от стаята, а аз половин час след това асимилирах ситуацията  Crazy

# 129
  • Мнения: 4 187
Сега се сетих  Wink
Още като ученичка при последната хазайка, синът и се връща от казарма (леко изперкал от 2г. служба) още като се запознахме и ми каза, че ме харесва  Flutter Как ме сваля - на следващия ден няма никой в апартамента (живеехме заедно с хазаите) Митето излиза от банята тъй както мака го е родила и идва в моята стая, аз  Shocked  Митето: "Искаш ли да ти покажа какви номера знам с пишката?", аз -  Shocked Той приема опулената ми физиономия за положителен отговор и започва волната програма: превива си атрибута между краката и ми вика, че приличал на момиче, след това ми заяви, че ще ме шашне, защото може да си завърти топките на 360 градуса  Shocked вярно шашна ме  Rolling Eyes
Но като цяло излезна разбран - няколко пъти му отказах и той излезе от стаята, а аз половин час след това асимилирах ситуацията  Crazy




 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao

Още  newsm18! Още newsm18! Още newsm18!

# 130
  • Мнения: 2 212
Цитат
Аз съобразих да попитам с какво се е избърсал. М, идеи? С чорап де! Гащите му били любими.
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao smile3532 smile3532 smile3532

Леле , хора, ако продължавате в същия дух, тая тема скоро ще вземе първите си жертви, умрели от смях  hahaha

# 131
  • Мнения: 35 985
 rotfImao rotfImbo
 newsm62 smile3501

тази тема трябва да се закове най-отгоре във форума!

# 132
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
ще ме шашне, защото може да си завърти топките на 360 градуса 
Joy Joy Joy
Не, тук горна граница няма..

# 133
  • Мнения: 6 206
Roshalche, що му отказа на момчето? Виж какъв акробат и какви номера знае, ако се беше съгласила, знаеш ли какви работи можеше да ти покаже Митето, сега щеше да се хвалиш, хвалиш  Laughing

# 134
  • Мнения: 3 146
И да му носиш храна в някоя лудница Laughing

Общи условия

Активация на акаунт