Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 261
  • 755
  •   1
Отговори
# 105
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Abadjieva    ,кажи ,кьде го намери ,този с лепкаvaта те4ност по устата ,заЩото и моя беше такьv(напред разказах за него).Да не сме имали "удоvолстvието" Sick да делим един и сьЩи муНИо.И майка ми много го харесvаше моя Confused,като се раделихме с него vсе питаше ,за него.
Този сьЩия даже прекопа градината на леля ми Laughing
 

# 106
  • Мнения: 3 251
Сетих се за една друга случка,но този път моят мъж ме навря при един муньо... Simple SmileСпоко ,не е сутеньор Laughing
Преди 4-5 години,като си купихме първия комп-мераклийка ,та по цели нощи висях в нета и як чат по ICQ-то.Аднах някакъв Айдемир,та от дума на дума,така 1 седмицааааааа.Една вечер започна да става вече нагъл и да настоява за среща.Забравих да спомена,че въпросния бе от Турция и от време на време пътувал до Бургас,вписваше се нещо като агент на някакъв художник и той рисувал от време на време и му се налагало често да пътува.Аз съответно-Света вода ненапита,ма как женена съм!?и отказах и засичах ли го в кюто го отбягвах.Добре,ама моичкия една вечер седнал с моят ник и такъв чат му ударил с Айдемирчо,че се стигнало до там да си разменят чак снимки от мое име естествено!И като напускал едни снимки на една по-разсъблечена дама,свалена от "Плейбой",а нашия човек си пратил снимката-дедо на 70 години,ама като ме харесал!!??То като видях снимките и аз си се харесах ,де! Simple Smileи накрая изплюл камъчето пред моя и му казал ,че ако трябва ще ми предложи пари ,само и само да се видим,ще ми платял пътните и 100$ отгоре,ако съм навита и за нещо по-така! Mr. GreenИ моят се съгласил! Laughing Laughing LaughingИ аз като се развиках/той после хем се смее ,хем ми разкава  всичко/,а той само се усмихва и вика:"Ти изобщо не мислиш за семейния бюджет!Виж пътните ти плаща човека ,ще видиш Анкара,а и със 100$ 3 кофи вазелин можеш да си купиш,ако те притеснява ,че е турчин.." Grinning после голям смях падна!                                                                        Такъв си е,все се майтапи и все номера скроява ,а не мога да му се сърдя!

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 4 730
Скъсах се от смях, невероятни муньовци сте имали  Laughing
Аз ще се отчета по-скромно - муньо Николай, не ми е бил гадже, но на един училищен лагер се озовах в неговата стая (щото там имаше водка, не за друго) и след като унищожих известно количество, му превзех леглото. Честно казано почти си нямах представа чие беше това легло, муньото не беше в стаята по това време.
Много по-късно вече си бяхме говорили нещо и реши, че ще си лягаме - облече си синя карирана пижама  Joy .... и после реши да ми се натиска, барабар с пижамата  Sick
Мога още един да класирам, но сега не ми се пише повече Simple Smile

# 108
  • Мнения: 9 905
Много ви се моля, сложете я тази  Laughingтема при важните! Laughing искам да се смея ощееее Laughing

# 109
  • София
  • Мнения: 938
А, сега се сещам за един, с който се гонехме 2 месеца (и двамата женени), накрая след запиване и гнявене в колата му, аз решавам, че така повече не може, и му казвам, че отиваме на хотел. Тоя като се размрънка, страх го било, много съм му харесвала, ама не знаел да не станело по-лошо...Слушах, слушах и накрая му казах, добре, аз сега взимам една такси, отивам в х-л България и те чакам там. Верно се грабнах, взех си стая...и чакам...и чакам... Thinking ooooh! По едно време ми звънят от рецепция - господин еди-кой си иска да слезете долу. Викам им, нека се качи, чувам шушу-мушу, после рецепционистката казва, ми не ще  CrazyСлизам аз долу, оня стои с букет цветя и жални очи. Какво има, му викам. А оня - рев, сълзи, сополи. Аз вика имам 3 годишна връзка и НЕ ИСКАМ ДА ИЗНЕВЕРЯВАМ НА ЛЮБОВНИЦАТА СИ!!! #Crazy Laughing #CrazyМетна ми букета, и беж навън.... Laughing LaughingКачих се аз горе, след 10 мин. пак звън - телефона, лицето пак долу, моля те вика, слез. За какво, му казвам аз. Много те харесвам, реве той, и ако спа с теб със сигурност ще се влюбя повече и ще си съсипя живота  Laughing Няма бе, човек, викам му аз, меткаме си по един секс - и, кой от къде е. Ето, вика ми, видя ли, знаех си аз че ще ме зарежеш  ooooh! Е, угода нямаше тоя човек. Пак се изнесе, след 1/2 час пак - звън. Тоя път се качи в стаята, гняви ме, гняви и тамън да стане работата - рееевввв.  SickНакрая ми писна, казах му че ще се обадя на любовницата му да дойде да си го вземе и да го води да му леят куршум, щом толкова го е страх....и това беше. Гадното е, че останах да спя в хотела, щото пени се не пени, пари съм давала  LaughingА от съседната стая едни шумове, едно нещо, познайте колко съм спала  Laughing

# 110
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
smile3532 smile3532

# 111
  • Мнения: 2 195
Аз на 16, отивам в квартирата на тогавашното ми гадже. Там на пода един сак и нещо зелено, загледах се /що ли ми трябваше/ и ....... зелени слипове, нацапани с лайно  Sick
еееееееееееееееееее,ве4е ще свърша като номинацията на Ню Joy Joy Joy

# 112
  • София
  • Мнения: 18 679
Олеле, хорааааа, повече от година съм във форума, ама по-смешно нещо от тази тема - е, не съм чела Joy
Пишете още, моля ви Laughing Laughing Laughing
Аз муньовци си нямам, ама що смях се смея, чак сълзи роня тука, родата ме гледа втрещено Shocked

# 113
  • Мнения: 114
Към толкова весела тема не мога да не се включа, макар със съзнанието, че моите случаи бледнеят в сравнение с някои от мунювците, описани тук...
Та единственото ми гадже, което бих определила като муню, беше 10 см по-ниско от мен /аз съм 177см/, което обаче въобще ме го притесняваше. Само се хвалеше, че хората сигурно си мислят, че той има много пари, защото богаташите ходели с манекенки, които били с глава над тях, та и той, барабар Петко с мъжете, си имал високо гадже.  hahaha
Иначе начинът, по който някои мъже са ме сваляли, също е достоен за мунювската класация. Един път се връщам късно от театър и чакам трамвая на пуста и тъмна спирка. По едн време изниква пред мен един чичко /аз съм била най-много на 15 години тогава/ с листо в ръка и почва да ми обяснява, как наоколо нямало цветя и затова той взел това листо от земята за мен, как негови приятели посягали на гаджетата си, но той никога не би посегнал на жена /то сега ми е весело, ама тогава по-скоро страшничко ми стана/, как той много ме харесал и искам ли да ходя с него. Аз ни жива ни умряла му казах, че когато дойде трамвая искам да се кача сама в него и да ме остави на мира /брех, смелост!/. Той тъжен, тъжен, реши, че някой много ме бил наранил явно и за това сега не съм смеела да отворя сърцето си за друг... Слава богу, трамваят дойде скоро!  Twisted Evil
И друг един казанова, който както си вървях по една улица, изникна пред мен, хвана ме за ръката и почна да ми рецитира Шекспир, после ме помоли да отпътувам с него на Витоша, да си взмем хотел за една вечер и да му подавам реплики, докато той се упражнява да запомня разни пиеси наизуст. Е да не ви разправям с каква скорост си възвърнах собстевността върху ръката и отпраших в неизвестна посока...

# 114
  • Мнения: 2 784
Оооох,страшни сте и аз ще свърша като Ванката Mr. GreenАз имам една номинация на една приятелка,ама се чудя кой да номинирам-нея,или гаджето newsm78Та историята е следната.С въпросното момче се гледаха като котараци цяла година-и двамата със сериозни гаджета,ама...И една вечер,и двамата пияи,решават,че няма как-ще го направят,та да им мине мерака.Тръгват към квартирата му и по пътя тя на пияна глава му се хвали какви хубави свирки правела.Той решава да пробва.По средата на волната програма и вика:"Не така,не го правиш както ми харесва."А тя обидена:"Ти ще ми кажеш,знаеш ли аз какви хубави свирки правя!" Mr. Green
Елена,това за Шекспир и на мен ми се е случвало.Като работех в магазина,точно преди да забременея,имаше един актьор-алкохолик,много ме беше харесал.Колкото пъти ме видеше започваше:"Кое е това слънце,което зад щанда изгрява?Той изток е, Цвети-слънце.'Първия път ми беше забавно.После ми идеше да го "изгрея" по плешивата тиква #2gunfire

# 115
  • Мнения: 2 195
Аз за сега само за един се сещам,но може да има и още по-нататък.
Зна4и,мом4ето беше много притеснително,но и голям симпатяга.Като стана въпрос за секс оба4е,всякаква стеснителност из4езна.Та порядъ4но пийнали се запътихме към тях,оба4е трябваше да влезем през прозореца на къщата,за да не 4уели техните Rolling EyesАма и аз нали отка4алка-навих се CrazyГоляма акробатика беше с тоз прозорец  baduu
На следващата ни среща беше супер оклюмал ,при4ината за което бил скандала от страна на майка му(явно до4ула нещо,въпреки идиотските катерения по прозорците).Забранила му била да води моми4ета в къщи.На въпроса ми какво ще правим той предложи да се натискаме в царевицата  #Crazy ooooh!
П.п.забравих да уто4ня,4е това се слу4и на село...

# 116
  • Мнения: 114
Ох, как можах да забравя- като стана дума за класика в свалките! Майка ми като млада студентка по медицина посещава заедно с курса си център за психично болни. В една от стаите изостанала малко от групата си и изведнъж един от лудите и препречва пътя, затваря вратата пред нея, грабва й китката, пада на колене и й казва>
- Имам гора, езеро, риби- ще се ожениш ли за мене!
Майка ми и тогава си е била доста стабилна жена, та му отперила един шамар и той я пуснал наранен.  Crazy
Друг случай пак от младините на мойто родителско тяло- върви си тя по някаква разбита улица и срещу нея засукан младеж. Почват да се бройкат, гледат се, зяпат се и вървят един към друг... и изведнъж младежът изчезнал от хоризонта- паднал в някаква отворедна шахта милия, та тя и някакви минувачи после го вадили от там. Blush
Явно екстравагантните обожатели са ни предопределени генетично!

# 117
  • Мнения: 3 562
... и изведнъж младежът изчезнал от хоризонта- паднал в някаква отворедна шахта милия, та тя и някакви минувачи после го вадили от там. Blush
Явно екстравагантните обожатели са ни предопределени генетично!

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Тази тема е върха  Party

# 118
  • Мнения: 1 399
Не, ще падна от смях направо Laughing Laughing
Не знам кой муньо ми е фаворит вече, но Цвети, ти обра точките за тема на годината Mr. Green

Аз като муньо мога да определя само първото ми гадже, пък сигурно и аз съм била голяма Мунка, че го търпях почти година. Обаче за сметка на това уби всичко мунско в мен, че взех след това да не се церемоня много-много и да игнорирам откачалките Mr. Green
Ей, този цитат ми припомни нещо за него:

В една от стаите изостанала малко от групата си и изведнъж един от лудите и препречва пътя, затваря вратата пред нея, грабва й китката, пада на колене и й казва>
- Имам гора, езеро, риби- ще се ожениш ли за мене!
Та моя "любим" много му се искаше да се прави на пич, с много  Money Money и бизнес, а в същото време - мъъързеллл....роден уморен, живее, за да си почива. Та снабдил се с някаква празна валутна книжка, написал вътре внушителна сума, ударил си някакъв фалшив печат и я показваше наляво - надясно, гарнирано с измислени бизнес начинания Laughing Laughing Обаче на мен ми призна иначе, че е фалшива Hug. И аз мълча, какво да го правя, да не му сривам "авторитета" Mr. Green
Обаче седнал един ден и вика: "сега ще те запозная с едни мои роднини. Няма да казваме обаче, че си ми гадже, ще кажем, че си ми секретарка". Викам, ти луд ли си, бе. Няма да стане тая Naughty Пък той - задръстена съм била. Задръстена, незадръстена, ако му се бях навила на акъла, сигурно зад гърба ми щеше да разправя, че спи със  секретарката си после Mr. Green
Накрая вика, искам да се женим вече. Е, как ще се женим. Аз още ученичка, създаването на семейство вообще не ми е в близките планове. Пък телето - ами ей така, ще направим едно бебе и ще трябва да се оженим. Пък ти не си притеснявай, че учиш. Ще покажа на баща ти валутната книжка /за фалшивата говоря/ и на него ще му омекнат краката  #Crazy #Crazy. После ще кръстим детето на него, ще видиш как ще се радват вашите и апартамента ще ни припишат #Crazy Sick Sick
Ей, туй ме накара да прогледна и пууу...беж, лиске, да бягаме...

Последна редакция: вт, 24 май 2005, 20:15 от stella

# 119
  • Мнения: 2 040
Много ми харесва тая тема, пишетеееееееее, не спирайтееее, пък ние дето няма с какво да се "похвалим" четем с МНОГО ГОЛЯМ ИНТЕРЕС и се търкаляме от смях  Joy Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт