Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!

  • 174 148
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 389
То пък ако мислиш, че го пише на челото ...  Tired

# 706
  • Мнения: X
Той има семейство ли newsm78.От 6-7 години не съм го виждала.
И ще го "изтопосвам" колкото и както си искам ,защото той си го е заслужил ,всеки отговаря за делата си Crossing Arms
Понякога ,за да покажеш на някой що за стока е ,трябва да му дадеш нагледен пример ,да се види от страни...............дано му е послужло за урок.
Малееее как си го наказала! Направо съм възхитен... Laughing Верно си е намерил момчето лика прилика - това си е факт! Винаги съм твърдял, че женската глупост няма граница и вече спокойно ще те посочвам като нагледен и документиран пример. Най-харесах момента, където ти е купувал разни неща и след това като казваш, че секса ти е харесал... - реално ти е харесало да проституираш... Иначе наистина си го направила за смях, а твоята излагация е двойна! Честитутка!

# 707
  • Мнения: 2 085
.......Най-харесах момента, където ти е купувал разни неща и след това като казваш, че секса ти е харесал... - реално ти е харесало да проституираш... Иначе наистина си го направила за смях, а твоята излагация е двойна! Честитутка!......
Peace Peace Peace

# 708
# 709
  • Мнения: 647
побут
Тази тема е велика ! Peace

# 710
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
А имали ли сте ухажор - Муньо-скъперник? Питал ли ви е някой "Ти какво ще пиеш - кафе или кола, че аз за себе си нищо не искам...  Shocked еми не пия кафе където не ме познават, че да не ми пробутват боклуци..." Май трябва себе си да номинирам за Муня, че допуснах да чуя такова нещо  Mr. Green
Или да пусна нова тема за това, че има много за писане   newsm78
Хайде де, разкажете за скъперниците  Simple Smile

# 711
  • Мнения: 5 468
Като изтрезнял и се събудил, Муньо влязал в банята, видял се в огледалото и си изкарал акъла.
Joy Joy Joy Много се смях на тази история. Представям си го, коооолко е бил грозен, щом е бил мургав и изрусен hahaha.
Оф, аз на колко бих желала да им направя този номер, ама няма да ме огрее вече Tired. А и няма да ми стиска.

Отправям предложение: Да пуснем нова тема за Муньовци с нови класации 2007 г. Peace, защото станаха доста... (с препратка, естествено, към тази тема)... а?

еми не пия кафе където не ме познават, че да не ми пробутват боклуци..."
Joy Joy Joy

# 712
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Като изтрезнял и се събудил, Муньо влязал в банята, видял се в огледалото и си изкарал акъла.
Joy Joy Joy Много се смях на тази история. Представям си го, коооолко е бил грозен, щом е бил мургав и изрусен hahaha.
Оф, аз на колко бих желала да им направя този номер, ама няма да ме огрее вече Tired. А и няма да ми стиска.

Отправям предложение: Да пуснем нова тема за Муньовци с нови класации 2007 г. Peace, защото станаха доста... (с препратка, естествено, към тази тема)... а?

еми не пия кафе където не ме познават, че да не ми пробутват боклуци..."
Joy Joy Joy

То хубаво ще пуснем,такава тема ама ако обещаеш лично ти сватя,да разкажеш за муньо Данчо ли да беше? newsm78
Помня,аз много помня

# 713
  • Мнения: 7 803
Unknown_lady и моя бше трагичен случай  Rolling Eyes цяла нощ седим в едно квартално кафене. аз на кафе и фанта, той кво ли не пи Crazy тръгваме си и навън ми вика - да знаеш, че съм ти платил кафето и фантата  #Crazy

# 714
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Момичета, пишете вече тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181318.new#new

# 715
  • Мнения: 4 111
Темата е уникална! Записвам се, да не изпусна и почвам от първа страница!

# 716
  • Мнения: 274
Направо се чудя как е замряла тази тема! Идеално забавление  Hug
Ще опиша муньо мой и после ще прочета всичко, че след малко излизам. Казва се Стоян. Да е жив и здрав наистина голям мозък има! Две висши на 25 години, работа в институт + помощник в още един. Няколко патента и работа в лабораторията на частна фирма ...Това всичко едновременно, а и от единия институт го изпращаха да се обучава да работи с някаква умна машина, за която в Европа имало само 5 специалиста и той ще е най-младия! Въобще достоен за възхищение! Интересното: първия проблем беше че не съм девствена ( на 22), после че не съм казала на наще за него, той не можел да ми има доверие, щото вече съм спала с друг! Цепеше стотинката на 3. Тогава бях в София и слати Кенар тъкмо пуснаха за първи път промоциите сандвич с две салати за петдесет и няколко си стотинки. Обявяваше ми, че ще ме черпи днес и ме водеше от Раковска (ЦКС-то) на 12 км до друго магазинче на Кенар, защото в първото въпросният сандвич струваше 59, а на другото 57 стотинки! Ходехме пеш естествено, така че наистина спестяваше! Като купех по една вафла да ядем казваше (благоговейно) на кучетата по улиците за добрата какичка, дето го почерпила вафла, ама така били хората които имат пари ... не се налагало да си правят сметка! Седяхме по пейките в парковете и мерехме улиците. Най-фрапиращото беше, че според него което излиза от тялото, трябва да се върне обратно там. Пестеливост явно пак някаква, ама си лапаше сополите, гурелите ... абе гнусотия! Направих му забележка, а той реши да ме облагороди и взе да ми подава да опитам и аз.  Sick Разделихме се като се върнах в Бургас да уча и когато бях болна от тежък бронхит с над 39 температура, той каза че не може да дойде да се видим, защото много са скъпи билетите за влака, да ида аз! Цялата идилия продължи окло 4 месеца, а все съм си мислела, че изобщо не съм търпелива!
Има и други бисери ама сега излизам и като се сетя за друг ще го пиша Simple Smile

# 717
  • Мнения: 4 111
Най-фрапиращото беше, че според него което излиза от тялото, трябва да се върне обратно там. Пестеливост явно пак някаква, ама си лапаше сополите, гурелите ... абе гнусотия! Направих му забележка, а той реши да ме облагороди и взе да ми подава да опитам и аз.  Sick


Ей това се казва изрод.
Този човек сигурно си яде лайната и ги полива с урина.  Sick

Погледни 2 постинга над твоя, аз не погленах и се записах, че после и в новата тема.  Blush

# 718
  • Мнения: 5 877
Побут.
Бивше гадже няма да представям, но като бях росна студентка, всякакви идиоти са се опитвали да се... хм, запознават.
Един твърдеше, че щял да наеме аулата на СУ за женитбата ни (това ми го обяснява на спирка автобусна, малко след като се представи) Simple Smile
А имаше някакъв идиот, чийто номер явно беше да се приближи в гъмжилото до някаква мацка и да й предложи пари, за да му позволи да й прави френска любов. Кратко и ясно, не повярвах на ушите си Simple Smile След известно време се оказа, че явно редовно си засяда на това място (петте кьошета), защото една позната разказа в компания идентична ситуация.
А картинката български преподавател, отишъл за един месец в чужбина, е просто неповторима. Още през първата седмица се опита да се пробва с всички налични български студентки. Само че ние се познавахме добре помежду си и само се хилехме, сверявайки бележки при коя кога си е направил устата.

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 16:33 от Aнда

# 719
  • Мнения: 798
Темата е невероятна. Нямам Муньо да се похваля, но се попиках да се смея с вашите... hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт