"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 10

  • 17 579
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 218
hayasy мерсаж за инфото  Heart Eyes

# 16
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
  ukliam1 пльок и аз в новата темичка.При мен след първия месец голямо сваляне, сега нещо невървеж, само грамчета, къде 200, къде 500, а ми се иска да се събудя с цяло килце по малко.
Джиндж, кво става с твоя доФтор, намери ли си такъв?
Да ви кажа снощи мъжо ми направи кашкавал пане, без мазнинка направо в тефлона, пак се получава,  ако се чудите какво да хапвате препоръчвам  chef

# 17
  • Мнения: 3 118
А пък аз много ви се радвам, че се отплесвате  Hug Hug Hug
Хем ми ставате по-близки, хем научавам много полезни неща, които само от опит се научават.
А имаме и много общи блянове и болки....
Благодаря ви, момичета!  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 304
Момичета, аз искам да споделя нещо. Оги ми каза да избягвам да ям млечни, а аз по принцип без сирене и кисело мляко не мога #Crazy , но да ви кажа, днес ми е 5ти ден, само в един от дните съм яла сирене, а иначе всеки ден си хапвам от киселото мляко и се чувствам много добре. Т.е. не изкрейзвам за сирене и много се радвам.

Досега действах на око и може би за това нямам много промяна на килограми, но пък като цяло усещам някои супер осезаеми положителни промени в себе си. При всички положения, дори и да стане бавно отслабването, съм адски доволна от режима.

Благодаря, че ме прочетохте   bouquet

# 19
  • Мнения: 699
amora и аз бях предупредена да не наблягам на млечните, че слабеенето ставало по-бавно. Бавно, но славно аз си ям и сирене и кашкавал и мляко и кисело и прясно, мъж ми не може да ми спогне чак да пазарува и си свалям, закуската ми е винаги кисело мляко, а понякога и обед и следобед карам на кисело и прясно мялко и чак на вечеря нещо по стабилно. Като съм в парка с детето цял ден как да ям нещо друго, грабвам една кофичка мляко и 6 бадема и готово.
Тая вечер съм на миш маш, ммммммммм от сега се облизвам.
Айде лек и режимен ден.

# 20
  • Мнения: 95
Djindjari здравей!Леко бременеене!Относно парните бани и колелото  hayasy много точно ти е казала.Освен колело око искаш да се зенимаваш с някакъв спорт знам,че са много добри курсовете по йога за бременни-правят се и специални упражнения за дишане,които са много полезни при раждане.А разходките сред природата и по магазините са изключителни добри за тялото и духа/като изключим счетоводния баланс при втората опция/.Аз през брамеността изпуснах края всеки ден по 1 сладоред продавачката знаеше като отида в магазина 1 биричка за мужу и сладолед за мен-мани,мани.
 За режима относно млечните продукти аз също наблягам на тях -Оги нищо не ми е казвал.Заковала съм на -1кг и се ядосвам на кантара,но не се предавам,защото знам,че правя нещо добро за себе си,а съм и в турнира-ей да стягаме коланите и да ги сплашиме гадните сланинки #2gunfire

# 21
  • Мнения: 699
Е, това е. Мойто малкото е болничко или ще избиват зъби, горкичкото.
Джиндж, presila13 ме подсети, че ядях вс ден сладолед при - 20 градуса даже, това беше много хубаво, защото обожавам сладолед и тогава ядях на корем (но си е калорично и не е препоръчително да правиш като мен и нея).  Та с две думи не се хранех правилно и за това сега ще падне борба, но всички ми се възхищават на волята и ми се радват, на резултатите, особено мъж ми, толкова е горд с мен, че постоянно ме хвали. Пък аз си го взех, щото е много добричък. Дано и след 20 години е все такъв.

# 22
  • софия
  • Мнения: 290
Момичета, аз искам да споделя нещо. Оги ми каза да избягвам да ям млечни, а аз по принцип без сирене и кисело мляко не мога #Crazy , но да ви кажа, днес ми е 5ти ден, само в един от дните съм яла сирене, а иначе всеки ден си хапвам от киселото мляко и се чувствам много добре. Т.е. не изкрейзвам за сирене и много се радвам.

Досега действах на око и може би за това нямам много промяна на килограми, но пък като цяло усещам някои супер осезаеми положителни промени в себе си. При всички положения, дори и да стане бавно отслабването, съм адски доволна от режима.

Благодаря, че ме прочетохте   bouquet

аз нещо не разбирам ... нали в режима навсякъде се препоръчва от лист 1 да е кисело мляко... Thinking

# 23
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Вики, киселото мляко е така:200гр=П+В от лист1 или 400гр=П+В от лист2

 spam2 а за сладоледа и аз го хапвах през цялата бременност/зимния период/ и резултатите са налице  261uu

# 24
  • Мнения: 1 218
Ама как ме разсмяхте с тоя сладолед. Е , аз хич и не го ям. Ама да го видя, не ща и лъжичка да си гребна.
Ама виж шоколадец не отказвам. Най-интересно ми е, че не съм на режима, ям си плодчета и повече ме кара на солено да ям.  Шоколада ми си седи не отворен  newsm12
Интерсна работа - преди шоколад в къщи да оцелее най-много половин ден , бе къв половин ден, както се купи и се изяжда. Сега  newsm78
Луда работа  Joy
Добре , че ме спряхте от парната баня, сега четох и за нея ... Една дружка тука от вчера ме врънка парна баня та парна баня ...

Това за млечните въобще не е вярно. Или поне си е до организъм. Аз си карах яко на млечни - отслабва се без проблем. Спокич.

nandi   нямам си дофтор. Още не съм ходила. Една позната ми каза, че е най-добре да отида на по-късен етап, за да ме гледат само на ехограф, а не с някакво си друго, дето .... бе гадно било с него. Ще изчакам и тая седмица - сега съм в 9-та г.с. , та към 10-та ще взема да ида вече, че така като чета в отчетни, май само аз не съм ходила още на лекар  Crazy

# 25
  • Мнения: 699
Djindjari соленка а? На момченце ми прилича това, пожелавам ти го от сърце, пък и ти нали това искаш. Аз си папках само сладичко и ей го на мома.  Но и аз това си исках. Аз и месо не можех да ям първите 4 месеца. И при мен шоколад не се задържа, а шоколадови бонбони докато не видя сметката на кутията и да я изхвърля, все бъркам и айде 1 после още 1 и така докато не я приключа. САмо да не са пияни вишни или нещо с черен шоколад и алкохол. МММММММММ текат ми лигите направо някой да ми даде салфетка да се забърша.
Сега да се жалвам, ама многоооооооооооооооооооо  smile3511 newsm61 smile3516 smile3518
МНОГО СЪМ ГЛАДНАААААААА! Преди нямах такива проблеми, а сега ми се яде постоянно. А как ми е зажадняла душичката за нещо сладичко, не е истина. Ще взема да си хапна нещо та да ми мине поне и утре пак на режима. Ужасноооооооооо еееееееееее! 

# 26
  • софия
  • Мнения: 290
Вики, киселото мляко е така:200гр=П+В от лист1 или 400гр=П+В от лист2

 spam2 а за сладоледа и аз го хапвах през цялата бременност/зимния период/ и резултатите са налице  261uu

Да бе да , мисалта ми е ,че в моя режим пише за закуска или вечеря най-добре  да се яде кисело мляко , а пък те казват ,че не е мн добре да се ядат млечни........

# 27
  • Мнения: 367
Ей цял ден напред назад
И аз да се запиша

Ох прецака ми се вчера точката на клавиатурата  smile3516
Ние с котенцето направоооо нали сме интернет любов - абе разцепваме кибер пространството и клавиатурките се изтъркват за 3-4 месеца

За млякото доки каза да си заместваме закуската с  половин кофичка
Би трябвало да е ОК

hayasy и аз така със сладкото ако има диетка с 1 шоколад на ден веднъж в седмицата щеше да е супер
Супер ги мразя тия дни в които само се чудя какво да си натъпча в устата и ме гони хайдушки глад  smile3511
Сигурно се притеснявяш за бебката ама няма начин - тия зъби винаги са малко или много болезнени
После какво зайче байче ще стане с две зъбета отдоло и две отгоре Ще има да щракате снимки

Апък Джинджи верно ще роди някой мъж с туй солено  hahaha

Джиндж - нищо загряващо че може да предизвика кръвоизлив - внимавай и се пази - голямо важно да запомниш
Апък на една моя приятелка и видях 4Д снимки на бебето и клипче как мърда бебетоСигурно и в Бургас има такава апаратура ама е още раничко - бебо е малък
Апък тия снимкиииии - не можах да измисля как става  newsm12hahaha руса по-руса - аз
Исках да кача една снимка на детенцето ама не ми стига акъл newsm78

Аз закусих с корнфлейкс Фитнес пък каквото ще да става - малко ама все пак 

После обядвах чак в 3 часа че пак на зъболекар

Обаче понамалих вечерята само от лист 2  Дано да компенсира закуската

Аз още не съм 53 кг  smile3515 Туй кило излезе голям инат

Днес качих дебелото Д на едни висоооки токчета   Flowers Sunflower и се почуствах висока и слаба ха ха ха

Ама после ги събух  !!! smile3533 Кого лъжааааааа !?!

Утре ще гледам да няма добавки и малко крос тренажорче и дано сваля туй килце дет се запъна така

  love001  love001  love001 на всички
 

# 28
  • Мнения: 367
Ха ха ха голямо си сладурче бе Джинджи newsm51
 Умна главица си ти
Много ти благодаря   newsm10 Утре ще пробвам да забода една снимка на детенце та да видим
Как ти се радвам чакаш бебче ние все си казваме догодина че това, после догодина че онова
Ама май и на мъжа ми вече не му се чака та дано
Само се притеснявам след толкова пазене кой знае след колко време ще се получи
Дано качествено си се отъркала - ще го кръстя на теб ако ни се получи тая година- хахаха че и неговото име е с ДЖ хахаха с един удар 2 заека  - шегичка
 
Целувки   Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 29
  • Мнения: 95
 hayasy за сладкото толкова точно си го описала,че все едно за мен се однася,но от
3 месеца не съм хапвала  сладко,тестени и картофи,а ориз само 2пъти.Но нещо като чета в последно време всеки е преритал за сладко.На мен вчера ми се ядеше като за световното,но одържах на режима,е хапнах си от лист1.
  Мойта принцеса не спа тази вечер спокойно.Нослето и беше запушено,а сутринта едни сопилки като изведро,но нито кашля,нито има температура.И аз мисля,че са зъбки - подкарали са и 4 кътника и никой не избива-дано да е скоро да не се мъчи.И аз през бремеността много сладко и резултата сладко момиченце!
  При вас кога имате лилст 1+2? При мен е вечер и Оги каза,да не избягвам лист1,но аз не мога да го ям и не го включвам.Дали е грешно?

Общи условия

Активация на акаунт