Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№7

  • 16 838
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5
Ейййй, едвам ви намерих! Какви са тия внезапни рокади? Пък докато изчета съботно-неделните тъжни и смешни писания, времето напредна. bdbaloni на Ина! Бъди щастлива, напук на всички лошотии! Сега ми станаха ясни някои неща - зодия овен си. Аз също. Опасна зодия! Да си жива и здрава!

# 256
  • Мнения: 2 116
Благодаря ви!  newsm51

Бебоче да ти е жив и здрав малкия Марти!   bouquet Много да те радва!  Hug

И на всички други, които празнуват днес!   bouquet

Здравчееее,довечера нали си знаеш Mr. Green newsm51

Знам, знам!  Hug

# 257
  • Мнения: 32
Здравейте на всички,
изгубих се за малко, ама Богомилчо е 9-ти ден на антибиотик и от вчера е с почти 39 температура.
Цял ден обикалям по доктори.
Ина ако си тук искам да те питам нещо - свърза се с мен Деница майка на Вики, разбрах че сте говорили с нея.
Помоли ако можеш да пратиш телефони и каквото имаш за клиниката в Турция. Явно и тях са ги оставили сами да се оправят....БЕЗОБРАЗИЕ....!!!! Ще имаш ли възможност- може на лични или както прецениш.

# 258
  • Мнения: 3 914
Аз да ви разкажа днес какво стана ooooh!,за малко да инфрактясъм
Както си седеше до мен Вики,аз реших да си запаля една цигара,паля си я,дърпам си и.......тя изведнъж съвсем целенасочено посяга и хваща цигарата и то точно на горящата част ooooh!,аз скочих ,реших че нещо я изгорих и почнах да тупам пепелта по нея.Тя в този момент ,вместо да ревне,щото знаех че се е опарила някъде,тя избухва в луд смях,ама неистов,разбирате ли,чак дъх не може да си поеме от смях.Чудя се,нея никога нищо не я е боляло............старая се Wink,защо такава реакция имаше newsm78
Сега има леко мехурче на средното пръстче,мъничко е,но като я питам -Боли ли те? тя казва Да и пак почва да се смее ooooh!
Някакви предположения,защо така Thinking

# 259
  • Мнения: 413
ми сигурно се смеела на теб, само си представям как си подскачала, и как си бършила пепелта......  и ти като е питаш боли ли?, тя казва ДА, ама като се сети за реакцията ти и пак почва да се смее hahaha. Само това ще е , да знаеш Peace

# 260
  • Мнения: 1 037
Цвети Сиса имаше моменти, когато странно реагираше на болка.
В смисъл имаше висок праг на поносимост на болка.
Например вземат и кръв от пръстчето всяко здраво дете реве та се къса, но тя се смееше, премижа с очички значи усеща болка но се смее.
Когато някое от сетивата е липсвало както при вас зрението, знаеш, че децата ни имат СИД, т.е липсата на едно води до определена сензорна дисфункция.
Преодолимо е с подходяща терапия.
Май доста пописах, но това е моето мнение, може и да не съм права.

# 261
  • Мнения: 3 914
ми сигурно се смеела на теб, само си представям как си подскачала, и как си бършила пепелта......  и ти като е питаш боли ли?, тя казва ДА, ама като се сети за реакцията ти и пак почва да се смее hahaha. Само това ще е , да знаеш Peace
Ми сигурно.........ама и аз тъпата, освен че я потупвах, заведох я на мивката и с вода я поизмих Joy, ми то в притеснението си ,реших че по лицето и хвръкна, та и с вода я поизмих, е това я довърши, вече се захласваше от смях ooooh!, кво ли си вика- Тая ,майка ми откачи hahaha Joy

# 262
  • Мнения: 3 914
Цвети Сиса имаше моменти, когато странно реагираше на болка.
В смисъл имаше висок праг на поносимост на болка.
Например вземат и кръв от пръстчето всяко здраво дете реве та се къса, но тя се смееше, премижа с очички значи усеща болка но се смее.
Когато някое от сетивата е липсвало както при вас зрението, знаеш, че децата ни имат СИД, т.е липсата на едно води до определена сензорна дисфункция.
Преодолимо е с подходяща терапия.
Май доста пописах, но това е моето мнение, може и да не съм права.
Бих разбрала това, ако не случваше за пръв път на шестата и година и то в момент на появата на липсващото сетиво, щото вече и на сянката си се хили Grinning

# 263
  • Мнения: 3 914
Виж за кръв,опищява околността около болницата ooooh!

# 264
  • Мнения: 1 037
Явно греша, при Сиса беше така и реших да го споделя.

# 265
  • София
  • Мнения: 5 074
А този смях аз го чух, защото в момента говорехме по телефона.
За първи път я чувам да се смее така. Накъсано като другите деца.
Заливаше се от смях, аз недоумявайки какво става само питам, а майка и просто откачи и ми вика - хайде, после ще ти кажа колко съм я наранила.
Оказа се едно малко мехурче, което даде толкова много смях и веселие.
Но се случи нещо, което за нея не е обичайно и тя го показа по неин си начин. нещо различно от досега, като лудория един вид?

# 266
  • Мнения: 3 914
Явно греша, при Сиса беше така и реших да го споделя.
Ама ,права си,мислила съм по този въпрос,беше отдавна,даже съм я пробвала,но не е........реве си неистово като се удари,даже взе да пада от спалнята напоследък,то нещо взе да скача да се върти,и няма да ти казвам какъв е рев като падне........ Crazy

# 267
  • София
  • Мнения: 5 074
Явно греша, при Сиса беше така и реших да го споделя.
При Сиса така, при Вики по същия начин мисля.
Децата отсяват това, което ги забавлява, независимо, че може да е болка. Нещо ново, нещо което им се случва, едва ли не за първи път.
Ами то си е забава.

# 268
  • Мнения: 1 037
Ами извинявай Цвети ама Бабет като го обесни и друго яче изглежда затова като говориш ме гледай в очите. Mr. Green
Явно сама си го е причинила от детска лудория и твоето суетене е било забавление за нея аз как да разбера?
Оф да ви кажа аз постояно плачех, че Сиса не изпитва болка та затова така се спекох.
Сега пък плача щото изпитва болка и толкова сърцераздирателно реве, че дружно си плачем. Tired
С две думи на мен не може да ми се угоди.

# 269
  • София
  • Мнения: 5 074
И чак сега се сетих да споделя.
Питате ли бабет как се е справяла с проблемите на своите деца преди 35 години.
Тогава, когато нито медицината беше на нивото, на което е сега, нито свеки беше - примерно като мен, нито и мама можеше да ми даде някаква информация и надежда ?
Голямата с множество проблеми - РЕШЕНИ, благодаря на Бог.
Малката, много луда и пак с проблеми - РЕШЕНИ и пак благодаря.
Ами, кво да каже баби  живот, като приказка или като сапунен сериал Joy Joy Joy
Минава и заминава - с проблеми или без.
С вярата и надеждата, с търсенето на метода на лечение на децата ни и с твърдата убеденост, че изход все пак има bowuu

Общи условия

Активация на акаунт