лек за душата

  • 45 878
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
Може и жълт кантарион - билкови капсули от дрогерия, а също така най-безобидното - чай от маточина вечер преди сън.

# 16
  • Мнения: 1 029
Не прекалявайте с Деанксит, той създава проблеми с хормоните, това удря веднага в млечните жлези.
Няма лекар, с когото да съм разговаряла и да е бил за това лекарство, страничните ефекти са му много и не го харесват въобще лекарите.
аз пък съм останала с впечетление, че това лекарство се изписва от всички лекари.Всъщност това няма кой знае какво значение ,защото всеки може да си го купи без рецепта от всяка аптека.Въпросът е, че лекарството е много леко и просто незнам за какви странични действия говориш чак до такава степен?
Не съм съгласна и с това , че лекарите не го харесват- самите те го наричат "розово хапче за розов ден" и го изписват на поразия- и джи пи та, и невролози.

# 17
  • Мнения: 641
Да следя темата и аз. Сега съм добре, но имах някакъв страх да се возя в превозни средства / след катастрофа/. Опасявам се, че може да се върне тази тревожност, която изпитвах.

Тогава пиех хапчета със зелена рецепта, но ги спрях като забременях.

# 18
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
благодаря на всички   bouquet, мисля да си взема или хомеопатичните на Тарталета, или мента , глог и валериана....след колко време мога да очаквам ефект? трябва ли някакво натрупване или веднага започват да действат?

# 19
  • Мнения: 768
 Аз съм за чай от мента. Действа веднага.
 А за Седатив не искам и да чуя вече - веднъж изпих три-четири хапчета и после имах такива ужасни видения...някакви същества като от ада...

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 08:56 от Fiorella

# 20
  • Мнения: 751
Да следя темата и аз. Сега съм добре, но имах някакъв страх да се возя в превозни средства / след катастрофа/. Опасявам се, че може да се върне тази тревожност, която изпитвах.

Тогава пиех хапчета със зелена рецепта, но ги спрях като забременях.
Ето нещо за което четох хубави отзиви.Дано който си го купи да има ефект Peace
http://www.grinton.eu/Menthadol.htm

# 21
  • Мнения: 1 967
Аз пък от деанксит въобще не съм доволна  Confused

Пиех си го и си продължавах да си рева... не знам, прехвалено ми се струваше
Но може и на различни хора да действа по различен начин  newsm78

После като го спрях и всичко мина от самосебе си  #Crazy
Аз затова си мисля че всичко е въпрос на нагласа
Успех Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Не прекалявайте с Деанксит, той създава проблеми с хормоните, това удря веднага в млечните жлези.
Няма лекар, с когото да съм разговаряла и да е бил за това лекарство, страничните ефекти са му много и не го харесват въобще лекарите.
аз пък съм останала с впечетление, че това лекарство се изписва от всички лекари.Всъщност това няма кой знае какво значение ,защото всеки може да си го купи без рецепта от всяка аптека.Въпросът е, че лекарството е много леко и просто незнам за какви странични действия говориш чак до такава степен?
Не съм съгласна и с това , че лекарите не го харесват- самите те го наричат "розово хапче за розов ден" и го изписват на поразия- и джи пи та, и невролози.
Вече написах какви странични ефекти има.
Няма да споря с никой, просто казвам какво ми е споделено от професор и доцент, при всички проблеми които имам те не ми изписаха това лекарство, първия му страничен ефест е че придизвиква лактация( в 80% от приемащите го) - от там насетне и други проблеми...

# 23
  • Мнения: 1 029
Не прекалявайте с Деанксит, той създава проблеми с хормоните, това удря веднага в млечните жлези.
Няма лекар, с когото да съм разговаряла и да е бил за това лекарство, страничните ефекти са му много и не го харесват въобще лекарите.
аз пък съм останала с впечетление, че това лекарство се изписва от всички лекари.Всъщност това няма кой знае какво значение ,защото всеки може да си го купи без рецепта от всяка аптека.Въпросът е, че лекарството е много леко и просто незнам за какви странични действия говориш чак до такава степен?
Не съм съгласна и с това , че лекарите не го харесват- самите те го наричат "розово хапче за розов ден" и го изписват на поразия- и джи пи та, и невролози.
Вече написах какви странични ефекти има.
Няма да споря с никой, просто казвам какво ми е споделено от професор и доцент, при всички проблеми които имам те не ми изписаха това лекарство, първия му страничен ефест е че придизвиква лактация( в 80% от приемащите го) - от там насетне и други проблеми...

и аз не искам да споря и в никакъв случай не казвам , че е добре да се приема лекарството и не го препоръчвам.Просто казвам, че е широко разпространено и изключително често се изписва.
Не оспорвам мнението ти Hug
И аз съм имала проблеми и на мен лично Деанксит не ми е помагал.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 114
И аз съм доволна от Седатив ПС. Не вярвах, беше ме подгонила страхотна депресия след първото раждане, но май той помогна да се укротя. Сега като усетя, че залитам в погрешната посока действам с мента, глог и валериан и чай от маточина. Спокойствие и успех! Hug

# 26
А Ремотив?Той за какво е?Аз също съм в едно такова гадно настроение което се променя на всеки час.И мен ме трови и дразни една комша която се опитва да се вре в семейството ми. #Cussing out #2gunfire

# 27
  • Мнения: 751
А Ремотив?Той за какво е?Аз също съм в едно такова гадно настроение което се променя на всеки час.И мен ме трови и дразни една комша която се опитва да се вре в семейството ми. #Cussing out #2gunfire
Ремотив е билков екстрат от жълт кантарион.Неговото действие е също успокояващо,и за неспокоен сън.

# 28
  • Мнения: 1 029
А Ремотив?Той за какво е?Аз също съм в едно такова гадно настроение което се променя на всеки час.И мен ме трови и дразни една комша която се опитва да се вре в семейството ми. #Cussing out #2gunfire
Ремотив е билков екстрат от жълт кантарион.Неговото действие е също успокояващо,и за неспокоен сън.

Но съм чувала, че няма особен резултат от приемането му.Аз лично не съм го пила, но съм питала мои познати, които са го ползвали

# 29
  • Мнения: 751
А Ремотив?Той за какво е?Аз също съм в едно такова гадно настроение което се променя на всеки час.И мен ме трови и дразни една комша която се опитва да се вре в семейството ми. #Cussing out #2gunfire
Ремотив е билков екстрат от жълт кантарион.Неговото действие е също успокояващо,и за неспокоен сън.

Но съм чувала, че няма особен резултат от приемането му.Аз лично не съм го пила, но съм питала мои познати, които са го ползвали
Определено няма,и не си заслужава. PeaceНо много доктори май го препоръчват.Четох в една тема,че много мами го пият,или са го пили,коя доволна,коя не.Много е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт