Стамболийски с нова тема, bg-mamma ще превзема!

  • 11 838
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23
Ние днеска бяхме на контролен преглед.Пооправяме се,но пък все още покашляме и ще продължим и тази седмица с антибиотика и инхалациите и в петък пак на контрола. Simple Smile Иначе започнахме с игрите и всичките там последствия,като удряне,дразнене и така нататък. Laughing
Гледам сте говорили за мъфини,онзи ден ходихме до Била и по центъра,но така и не открих от онези хартиики дето се правят.Ако някой има информация  от къде мога да си взема моля кажете.
Дори поздрави за празненствата,веселбата е била голяма.   Mr. Green
Приятна вечер на всички.  bouquet Hug

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 18:55 от stanka1979

# 76
  • София
  • Мнения: 676
Станка, хубаво, че юначетата са игриви  Hug. На теб повече сили да се справяш с реферството  Mr. Green.

# 77
  • Мнения: 4 451
Станка, радвам се, че юнаците са по-добре.  Grinning За мъфините, gns да сподели. Тя е вече майсторка.
Dori, с миенето на прозорците не развалих времето, ама с късите ръкави и сандалите го направих. Mr. Green Лелеее, каква буря се изви тук снощи... Цял ураган си беше! ooooh! И на нас ни се очертава няколкодневен рожден ден на Мими. На самата дата ще празнуват в детската градина - ще занеса торта, сладкиши, сокчета, шапки, коронки, балони, свирки... Като всяка година. А детския купон ще направим в събота на заведение.
Момичета, трябва да се приготвям, че от 16.30ч. сме на тържество в ДГ. Мими ще казва стихче, ще пее и танцува с всички. Едно ми е свито на душичката... Cry

# 78
  • Мнения: 168
Марианка, успех на Мими за тържеството! А ти по-спокойно и да разкажеш после!

# 79
  • Мнения: 378
вече чух Мими да казва стихчето, перфектна е, не за това че ми е любимка, ами наистина го каза отлично

# 80
  • Мнения: 168
Между другото нощес я сънувах - беше руса, ама тя. И говореше и контактуваше с всички, много щастлива беше.

# 81
  • Мнения: 4 451
Здравейте! Grinning
Вчера тържеството мина добре. Даже като се има предвид, че мими е проблемно дете - отлично.  Grinning Участваше в абсолютно всички танци и песни, но стихчето го смънка набързо и тихичко. Confused Но пък миналата година изобщо не можех и да си мечтая да вземе участие в подобно масово мероприятие, така че съм щастлива.
http://www.stamb.net/portal/e107_files/public/1208969875_103_FT23546_imag0011.jpg - момиченцето най-вдясно отпред, с бялата рокличка е Мими
bremelinka, прекрасен сън! Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 676
Марианка, браво на Мими  Heart Eyes. Познах я веднага  Laughing.

Стягате ли се за боядисването и козунаците  easter. Довечера ще се развихря с яйчицата, а козуначетата ще са серийно производство  Wink. Макар, че имам голямо желание да изпробвам собствено-ръчни  Hug.

# 83
  • Мнения: 168
Яйцата  боядисахме със свеки, козунаците са в магазина:) Не си и мечтая да правя, като съм чувала колко е трудоемко. Но на ентусиастите желая успех! Весело подготвяне за най-големия християнски празник!

# 84
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 Добър ден! newsm03 Как сте?  newsm53 Боядисахте ли яйцата?  smile3503
Ние вчера свършихме тази работа, но нещо боята фалшива се оказа и оставих мъжа ми повече да боядисва от мен Laughing
И моя козунак съм го оставила да се прави в магазина.  Joy

# 85
  • Мнения: 26
Аз мойте яйца не ги боядисвам че после са ми много смешни като ги гледам. Някак си чужди ми изглеждат. А ако и боята е фалшива тогава не ми се мисли.  Joy

# 86
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Пробвай с вряла вода. Все ще се получи нещо.  Joy Ама пък ти не ги боядисваш.  newsm78  А бе нали великден идва как така.   Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 4 451
Аз мойте яйца не ги боядисвам че после са ми много смешни като ги гледам. Някак си чужди ми изглеждат. А ако и боята е фалшива тогава не ми се мисли.  Joy
hahaha Е, голяма работа, най-много без яйца да останеш. Joy

# 88
  • Мнения: 26
Аз мойте яйца не ги боядисвам че после са ми много смешни като ги гледам. Някак си чужди ми изглеждат. А ако и боята е фалшива тогава не ми се мисли.  Joy
hahaha Е, голяма работа, най-много без яйца да останеш. Joy

Яйцата са важни. От тях идва пиленцето.  newsm78

# 89
  • Мнения: 4 451
Яйцата са важни. От тях идва пиленцето.  newsm78
hahaha А сега! Кое се е появило първо - пилето или яйцето? Joy

Общи условия

Активация на акаунт