Препоръчайте детски велосипед...

  • 245 147
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 530
А, защо без педали. Не е ли достатъчно голям за колело с педали?

# 721
  • София
  • Мнения: 324
Да, и с помощни...  Sick От какъв зор.  Crossing Arms




Дъщеря ми сега е на 3 и е фурия с колелото без педали (синът ми го кара до 5 год). Много ми е удобно когато ходим на градина, дори и сега го караме, само да не вали. В групата ни има още две момченца с колела без педали (едното е с Пуки, другото - Худора, нашето - Кетлер) и си правим мини вело-парк  Party

# 722
  • София
  • Мнения: 371
Момичета,
Kъде на живо в София мога да разгледам велосипедите без педали на Puky?
Синът ми сега е на 2, но реално ще започне да кара колелото от пролетта, когато ще е на 2 и половина, та се чудя кой размер да му поръчам- LR M или LR1?

Благодаря предварително!

С 12 цола вземете LR1. С 10 цола са много бебешки (може би за 1,6 годинки). Ние имаме друго без педали- 12 цола, не пуки, което кара от 2,3 г., но и седалката на пукито си се смъква достатъчно. Иначе не мога да помогна на въпроса, къде може да се види на живо. Не съм срещала и аз по магазините.

# 723
  • Мнения: 270
Ами днес мерихме велосипеди с педали (Drag) и той не може да стигне замята с крака като седна на седалката... макар продавачът да твърдеше, че това не е проблем. Пробвахме колело с 12 цола гума. Синът ми е висок е 90см точно.
А защо без педали- мъжът ми чете, проучва и отсече- за Иван такова колело.  Crazy Аз честно казано нямам конкретни доводи. Нищо не пречи, ако не си паснат с безпедалното  Laughing да му купим стандартно.

tigar-migar, благодаря. Осъществихме връзка с вносителите и ще отидем на място тези дни, за да си изберем Пукито.

Гуанчи, и ние последно се спряхме на модела LR1 Br.  Peace


# 724
  • Мнения: 8 247
Няма да сгрешите с пукито, добър избор си е  Simple Smile
Големият ми син започна да го кара на 2.5, следващата година паралелно с него си караше и нормално колело с педали. Сменяше ги според моментното си настроение.
Малкият започна да го кара на 2 години. Това лято пак караше ту пукито, ту нормално 14 цолово колело с педали. Големият също се опитваше да го "отмъкне" и зарязваше своето колело. За 4 лета много сериозна експлоатация пукито има само малко драскотини по боята на рамката.

# 725
  • Мнения: 255
Свържете се с вносителя на Пуки за България - те нямат фирмен магазин, но ние се бяхме уговорили да отидем до склада им (мисля в Света Троица в София) и да видим на място.

Иначе Пуки-то е наистина страхотен велосипед!

# 726
  • Мнения: 356
Тези велосипеди на Драг къде в София мога да ги намеря.
 моя син е на 3 години и половина имаме колело без педали , но при нас не е на почит сега си мисля да вземем едно с педали.Приемам предложения.

# 727
  • Мнения: 22
Ние взехме от магазина на България между кръстовището на България с Гоце Делчев и Джъмбото. Разтърси се в нета - има много дилъри на драг. Peace

# 728
  • Мнения: 466
Няма да сгрешите с пукито, добър избор си е  Simple Smile
Големият ми син започна да го кара на 2.5, следващата година паралелно с него си караше и нормално колело с педали. Сменяше ги според моментното си настроение.
Малкият започна да го кара на 2 години. Това лято пак караше ту пукито, ту нормално 14 цолово колело с педали. Големият също се опитваше да го "отмъкне" и зарязваше своето колело. За 4 лета много сериозна експлоатация пукито има само малко драскотини по боята на рамката.

Привет, кой модел е вашето пуки? През лятото синът ще стане на 3 години и искам да му взема колело без педали. Досега е карал един пластмасов мотор без педали на приятел и мн го харесва, а на колата без педали е като фурия.

# 729
  • Мнения: 8 247
krasi_kyneva Нашето Пуки е LR1. Взехме го преди почти 4 години и беше първото такова продадено в страната  Laughing Скоро след това съпругът ми му монтира един ви-брейк и си стана със спирачка. Костваше ни около 10лв усилието. Иначе препоръчвам този модел - LR1 Br. По принцип е същото, но си има фабрично спирачка.
Колелото се оказа наистина много издържливо. Колко са ни разпитвали по улиците дали няма да го продаваме  ooooh!

# 730
  • Мнения: 466
Благодаря много ston и аз този модел съм загледала.

# 731
  • София
  • Мнения: 2 530
http://vento-bike.free.bg/ , тук също има без педали, италианско качество по нищо неотстъпващо  на немското и на много по приемливи цени. За 200лв ще купя 16" велосипед, но не и такъв за един сезон.

# 732
  • Мнения: 8 247
Защо пък за един сезон?
Нашето Пуки и двамата ми сина са го карали по две лета. През второто лято паралелно с нормално колело, но все пак всеки ден са имали избор с кое колело да излязат и често предпочитаха Пукито. Пак казвам за 4 години са навъртели стотици километри, а колелото си е като ново. Ако нямах малки племенници, които да го наследят, щях да го продам без проблеми и да си върна половината пари. Смея да твърдя, че това беше една много успешна покупка.

# 733
  • Мнения: 3 890
Издирвам магазини за  колела втора употреба, за София става въпрос. Спряла съм се на определен модел на Драг, но го търся на старо, а за два дни две колелета ми отмъкват из под носа Sad

# 734
  • Мнения: 3 890
Издирвам магазини за  колела втора употреба, за София става въпрос. Спряла съм се на определен модел на Драг, но го търся на старо, а за два дни две колелета ми отмъкват из под носа Sad

Хе, хе, не е трябвало да се ядосвам вчера, колелото е пътувало към мен Laughing
Купих Drag Hacker 24"  модел 2012 г., магазинско т.е. оборотно за пробване в магазин за 180 лева от търговеца на втора употреба, който не ми запази първия Laser.
Аз преследвах Drag Laser 24", оказа се, че Hacker и Laser са 24-ките с възможно най-ниските рамки, в този ценови клас, де, други не съм и гледала. И двата модела са от 130 до 160 см. Синът ми е 127 см и го подкара без проблем.
Най-вече искам да ви кажа, да не пренебрегвате пазара на колела втора употреба Peace
Аз цяла зима го мисля това колело, 20-ка не ми се купуваше, щеше да е за 1 година мах, близо 300 лева не ми се даваха, като знам в чии ръце го поверявам Close и изведнъж се присетих да огледам употребяваните. Късмет е, че попаднах и на читав търговец.

Общи условия

Активация на акаунт