КаК ТренираХ-5

  • 32 112
  • 957
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 4 678
Днес-гърди+30 мин пътека Hug

# 916
  • Мнения: 2 437
Крос тренажор-30 мин, крака + корем Grinning

# 917
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Вчера разтягане и лицеви опори в домашни условия.

# 918
  • София
  • Мнения: 58
Днес
1. Крака
2. Ръце
20мин кардио   jump

# 919
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Jo-Jo7, хвърлих едно око на темата ти с резултатите. Поздравления  Peace.

# 920
  • Мнения: 4 678
Днес...ръце+20 мин пътека Peace

# 921
  • Мнения: 1 599
20 мин пътеката
20 мин на stair master


Jo-Jo 7 браво за постиженията... за 1 месец доста добри резултати  bouquet  а ти само със спорт ли ги постигна?

# 922
  • София
  • Мнения: 58
И днес 70етажа през стъпало  running
Благодара ivap и Aia  Blush На нисковъглехидратна диета съм и тренировки от 01.09.2008г., т.е. до тук 2месеца и продължавам. Бях около 70кг, а може и повече  Embarassed, но за мен кантарът не е критерий и не се меря често. Сега съм към 58кг според кантара в злата с анцуг и маратонки.  Crazy

# 923
  • Мнения: 4 678
Днес-гръб+20 мин пътека Hug

# 924
  • Мнения: 621

Здравейте, днес бях на фитнес и не бях много във форма,но мисля че все пак потренирах добре...
30 мин пътека
15 мин степер
10мин колело
корем+ крака и дупе+разтягане

# 925
  • Мнения: 4 678
Защо кардиото не го правиш на един уред Peace
И утре какво ще тренираш Hug

# 926
  • София
  • Мнения: 1 835
Вчера тренирах - за пръв път след около 1 г. и 8 месеца  Blush
За загрявка 15 мин колело. После една обща  - крака, гръб, гърди, бицепс, трицепс (корема го пропуснах) и накрая 15 мин пътека.
Като тренировка след толкова време прекъсване се чувствах много добре. Ще разчитам и на вас за кураж. Laughing

# 927
  • Мнения: 621
Защото не ми стига въздух да тичам повече на пътеката,а и ми е по-разнообразно така. Иначе много ми писва.Днес ще разнообразя с танци. За това не си деля тренировките на определени групи,защото ги редувам с танци. А принципно ходя2 пъти на танци и 3 пъти в зала и един ми е по-малко кардио + цялостно натоварване + сауна.Другият е повече кардио +дупе и корем и третият(и най-болезнен за мен) е повече кардио + гръб,ръце и гърди и след него 2 дена мускулна треска ми е задължителна... Rolling Eyes Ако имате други по-добри предложения за тренировки съм отворена към подобрения Simple Smile

# 928
  • Мнения: 3 216
Много се извинявам,че се намесват в тази темичка,но гледма,че тук има хора ,които наистина разбират от спорт. Вьпроса ми е следния.

Никога не сьм спортувала,работата ми беше достатьчно натоварващата и с нея си поддьржах фигурата. Обаче след раждането и стоенето вкьщи всичко се отпусна.Препорьчйате ми нещо като за начинаещ,някаква не много тежка програма,аеробика,гимнастика? И аз не знам какво. На фитнес не ходя,мисля,че не използвам по правилния начин уредите,а да си наема инструктор ми е скьпо. Искам вкьщи да се упражнявам. Ще сьм много благодарна на всякакви сьвети.

# 929
  • Мнения: 4 678
Аз съм за фитнес Peace

Общи условия

Активация на акаунт