Къде хвърлихте пъпчето?

  • 3 768
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 043
И аз го пазя, не ми се хвърля никъде  Rolling Eyes

# 31
Ние пъпчето на нашия Ванко го пазим, като порастне сам да си го хвърли, където реши. Моята майка също ни е пазила пъпчетата /моето и на сестра ми/ и когато отидох в Монако ги хвърлих там, близо до Океанографския музей. Е още не съм се върнала там, обаче знае ли човек, може би някой ден ....

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Ние още не сме го хвърлили.Аз  мислих да го хвърлим в чужбина,но татето не даде и сега си стои в шкафа.
И ние се чудим още къде да го оставим.

# 33
  • Мнения: 4 784
В нашия край поверието гласи, че пъпчето на бебето трябва да се хвърли на желаното място до 40-тия ден. На Калоян пъпчето не съм го хвърляла, но го сложих между страниците на една енциклопедия.

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 857
На Андреа го хвърлих в Свищов в Академията, когато ходих да се дипломирам. дано да стане интелигентна и начетена академичка  Laughing

# 35
  • Мнения: 81
Ние го хвърлих ме на един стадион в Амстердам -с надеждата да стане футболист

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Все още не съм го хвърлила, пазя му го.

# 37
  • Мнения: 1 477
И аз го пазя.

# 38
  • София
  • Мнения: 39 821
Бъдещият кръстник на Дияна занесе пъпчето й в Германия. В някакъв дворец го хвърлил Simple Smile

# 39
  • Мнения: 48
И нашето пъпче падна снощи. Но аз някак си не вярвам много в този обичай. Моя пъп е хвърлен в зъболечение. Не съм медицински работник, но за сметка на това имам лоши зъби  Laughing

# 40
  • Мнения: 668
Вуйчо му понеже е още ученик и го дадох да го зарови в училището си под една розичка!Смятам ,че първотрябва да обича училището пък после каквото той си реши Peace

# 41
  • Мнения: 2 316
Паднало е в болницата,преди да ни изпишат.

# 42
  • Мнения: 1 668
Все още никъде Peace

# 43
  • Мнения: 46 565
Това си е спомен, няма да го хвърляме, не сме суеверни.

# 44
  • Мнения: 163
Все още не сме го хвърлили.
Не защото искаме да го задържим, а защото все още не сме решили къде.

Общи условия

Активация на акаунт