Къде в Пловдив??? - 3

  • 154 980
  • 1 933
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
zwetellina ,виждала съм в ХИПОЛЕНД И ЮСК обаче лятото.Сега няма изложени,но може да питаш

# 1 876
  • Мнения: 454
Момичета от къде да намеря пластмасова къщичка за игра с врата и прозорци тип градинска?
Ако говориш за това, за което се сещам, такава къща има в Хиполенд. Поне я рекламират в коледната си брошура, а братовчедка ми, която също иска да вземе такава, каза, че била на добра цена. Аз лично не съм се интересувала и не знам дали е така, но можеш да провериш.

# 1 877
  • Мнения: 220
Момичета, откъде мога да си купя професионална боя на Лореал?(ако може около центъра)

# 1 878
  • Мнения: 3 216
Зара-та срещу дома на младоженеца или тази до Света Петка.

# 1 879
  • Мнения: 56
Момичета от къде да намеря пластмасова къщичка за игра с врата и прозорци тип градинска?
И в Метро съм виждала такава.

# 1 880
  • Мнения: 1 102
Може ли да ми помогнете къде в Пловдив мога да си намеря помпа за кърма  на Медела??

# 1 881
  • Мнения: 690
Момичета от къде да намеря пластмасова къщичка за игра с врата и прозорци тип градинска?
Ако говориш за това, за което се сещам, такава къща има в Хиполенд. Поне я рекламират в коледната си брошура, а братовчедка ми, която също иска да вземе такава, каза, че била на добра цена. Аз лично не съм се интересувала и не знам дали е така, но можеш да провериш.


и аз се сещам за такава - 179 лв. е, на стр. 32 http://hippoland.net/catalogs/chr2008/Christmass2008-full.pdf

# 1 882
  • Мнения: 3 216
Момичета, откъде мога да си купя професионална боя на Лореал?(ако може около центъра)

Зара-та срещу дома на младоженеца или тази до Света Петка.


В Зарата май не са баш професионални. В линка в следващия пост ги има всичките продукти. И цените на боите са сьщите както в салона.

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 21:22 от kremena

# 1 883
  • Мнения: 31
Момичета, откъде мога да си купя професионална боя на Лореал?(ако може около центъра)

http://zlatnaribka.com/shipping.php на плащане и доставки има и адреса.

# 1 884
  • Мнения: 1 251
Момичета, откъде мога да си купя професионална боя на Лореал?(ако може около центъра)

http://zlatnaribka.com/shipping.php на плащане и доставки има и адреса.

Ау, може и на място има даден адрес, направо утре отивам да разгледам продуктите им! Peace

# 1 885
  • Мнения: 5 609
Момичета,помагайте!
Търся стикер на Frog mobile  със жабата. Питала съм навсякъде,където я видя на витрината,тц. Идеи  newsm78 ?

# 1 886
  • Мнения: 2 467
Туранага_Санka, ако не намериш никъде  - хартия за стикери от Офис1 (или другаде, аз само за там се сещам за изобилие от хартия) и печаташ каквото ти душа иска  Grinning

# 1 887
  • Мнения: 5 609
Туранага_Санka, ако не намериш никъде  - хартия за стикери от Офис1 (или другаде, аз само за там се сещам за изобилие от хартия) и печаташ каквото ти душа иска  Grinning

Супер идея ,благодаря!     bouquet

Весели празници на всички  Hug

# 1 888
  • Мнения: 3 922
Момичета, някой да е виждал скоро къде продават хубави цветарници? Бях гледала преди време в един цветарски магазин много красиви, с листа от ковано желязо, но са свършили...

# 1 889
  • Пловдив
  • Мнения: 972

Мили момичета, честита Коледа!!! Желая здраве и късмет на вас и вашите семейства!Обичайте се!

Общи условия

Активация на акаунт