Гледах....Харесва ми!...Препоръчвам! -Тема VІ

  • 29 545
  • 580
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 789
Някоя от вас гледала ли е този филм? Съвсем скоро е пуснат Thinking
Между странници


Много ми хареса.  Peace

# 46
  • Мнения: 5 462
Някоя от вас гледала ли е този филм? Съвсем скоро е пуснат Thinking
Между странници


Много ми хареса.  Peace
Ще го дават на 17 април (четвъртък) по Супер 7 от 20.45 ч.Но заглавието е "Между непознати"

# 47
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661
Мерси за коментарите  bouquet
Маркрит, така е пуснат в замунда. Аз още не съм го изгледала, но си го свалих. Предполагам е интересен и интригуващ, все пак София Лорен играе в него Grinning

# 48
  • Мнения: 2 407
Cleaner- приятнен е.

# 49
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Zodiac гледах оня ден, ама много дълъъъъг!
вярно, държи в напрежение, ама можеше и по-кратичък да го бяха направили.
хубав, за който си пада по криминалета.

# 50
  • Мнения: 4 370
No Country for Old Men (2007) - интересен ми беше филма, но накрая нещо не ми хареса завършека  му и общо взето ми стана странен накрая  newsm78 не очаквах такъв край - да убият всички положителни герои

# 51
  • Мнения: 4 586
ето последните комедии които гледах, не са нещо запомнящо се но стават харесаха ми

  John Tucker Must Die / Джон Тъкър трябва да умре (2006)

Cake / Сладкиш (2005)


Blonde Ambition (2007)



Blonde and Blonder (2007)


I Want Candy / Искам Кенди (2007)

п.п няколко пъти редактирах не успях да разбера защо не ми излезнаха като линк
ппс вече са готови

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 16:35 от Доня Туфиня

# 52
  • Мнения: 2 897

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 00:19 от Zorie

# 53
  • Мнения: 2 897

Много хубава комедия с романтичнo - драматичен привкус  Peace

# 54
  • Мнения: 7 091
Dan in real life- неочаквано добро! Романтична комедия, с елементи на драма, но много хубаво филмче, препоръчвам!

# 55
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
За довечера съм си приготвила Гордост и предрасъдъци, дръпнах го миналата седмица, ама днес твърдо съм решила да намеря време да го изгледам/ за версията с Кийра Найтли става въпрос/, после ще споделя дали ми е харесал Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 362
Отдавна беше коментиран, но чак сега го гледах - Eastern promisses - много ми хареса     Shocked  А играта на Виго и Венсан Касел - направо нямам думи. А как добре звучаха на руски   Shocked
Впечатлена съм!

Иначе гледах и "Точен прицел" наскоро - много ми хареса   Peace  Както и на мъж ми, разбира се (щом се стреля) Wink

# 57
  • Мнения: 2 028
отчет за последно изгледаните филми  Laughing:

"27 рокли" (27 dresses) - много лек и забавен, разтоварва приятно...

"Цветът на магията" (The Colour of Magic) - добре, че прочетох тук, че са го пуснали   bouquet Филмът е по романите на Тери Пратчет, оставам с впечатлението, че не е по конкретна книга, а по-скоро по няколко книги на Пратчет, абсолютна приказка, все едно едновременно гледаш "Властелинът на пръстените" и "Хари Потър"... с тази разлика, че на моменти ние вкъщи умирахме от смях  Laughing

# 58
  • Мнения: 4 586

Много хубава комедия с романтичнo - драматичен привкус  Peace

кажи на бързо за какво става въпрос

# 59
  • София
  • Мнения: 1 352
Ума Търман е разведена жена на 37 ако не се лъжа. Залюбва се със сина на психоаналитичката си, който е 12 години по-млад от нея.

Общи условия

Активация на акаунт