Гъбена вкусотия

  • 5 736
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
Снощи го пробвах ме мога да кажа само  newsm74
Благодаря за споделената рецепта   bouquet

# 16
  • Мнения: 679
Изглежда супер, ще се пробва! Само се чудя защо да е постно  newsm78 след като има и масло, и топено сирене  Thinking

# 17
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ау, че вкусно изглежда! Още довечера ще го пробвам.

# 18
  • Мнения: 800
обожавам гъби  bowuu

Само че колко къри се слага?  Нали къри беше онова жълтеникаво и прахообразно нещо ?  И кое топено сиренце в найлончета, онова за тостер ли дето е , или в триъгълни парченца в кутийка? Embarassed 

Тъпи въпроси, но не съм на ти с готвенето, така че имам нужда от помощ Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 199
обожавам гъби  bowuu

Само че колко къри се слага?  Нали къри беше онова жълтеникаво и прахообразно нещо ?

Да точно това е, но не е люто  Whistling

# 20
  • Мнения: 800
да, не е люто, по-скоро като че ли нагарча, ако се прекали, отдавна не съм използвала

# 21
  • Мнения: 800
Днес го пробвах, много е вкусно, само че нали съм алчна добавих и 2чаши вода към гъбите, и 5 лъжици масло и 3 сол, та ми стана доста тежичко и пресолено. Нишо, другия път ще знам

# 22
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Вечерям си я в момента само,че аз ръснах и малко оризче. Peace

# 23
  • Мнения: 795
Оххх, много апетитно изглежда  Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Рецептата е изпълнена, чиниите са облизани  Mr. Green Кърито замених със собствен микс от подправки - каквото имахме под ръка, а зеленият лук - с обикновен.

Благодаря за рецептата   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 910
Влезнах в готварския да почерпя някаква идейка за вечеря. Сега ще ходя до магазина и ще напазарувам, но ще купя и запържа малко пилешки гърди да замирише на месце Grinning
Благодаря на Чарлийз за споделената рецепта  bouquet

# 26
  • Мнения: 121
Снощи го пробвах ме,очаровани сме  Crazy Аз го направих без къри,защото нямаше в кварталното магазинче
Благодаря на Чарлийз за рецептата  Hug

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Уау, страхотно изглежда!  Peace

# 28
  • Мнения: 55
Много добре изглежда ,аз само ще добавя като гарнитура и задушен ориз.

# 29
  • Мнения: 173
Хареса ми като идея.

Общи условия

Активация на акаунт