Вътрешният министър Румен Петков подаде оставка

  • 5 050
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 517


Спрягат и Татяна Дончева, какво ще кажете по въпроса?  Crazy

че всичко е било дирижирано от нея, за да му го върне за ония изказвания за "тишината в спалнята й" миналото лято Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 891


че всичко е било дирижирано от нея, за да му го върне за ония изказвания за "тишината в спалнята й" миналото лято Mr. Green

 Joy Бях го забравила това !

# 77
  • Мнения: 227

Сега се издирват седем български самураи, които да направят великолепната седморка.
Или седем прокурори, да проведат на местна почва италианската "С чисти ръце".
Така както я караме, скоро България няма да получава нито един евроцент по никаква
програма, ще плаща само такси и глоби на ЕС.
Peace
Една запалка по-малко,но недостатъчно...Не ги е срам,толкова драпаха за ЕС,а ни изложиха като кифладжии....Както се вика-ос...а се на метеното Crazy

# 78
  • София
  • Мнения: 1 320
Да го свитнат ли? Оооо това няма да стане скоро, все още може да бъде в полза, а и да не забравяме, че той самия е един от най-голямите мафиоти в страната и почти всичко минава през него! Жалко, че не малко хора си отидоха, защото не му бяха удобнни!

# 79
  • Мнения: 3 835
Спрягат четерима министри за смяна, на образованието, социалната, на земеделието и на отбраната. Току  що чух по новините.

Не обичам хората, които мислят и действат на дребно, направо с един замах, да се сменят всички.

# 80
  • Мнения: 17 546
Не обичам хората, които мислят и действат на дребно, направо с един замах, да се сменят всички.
Отново сме прецедент в политиката... Цялото правителство е за смяна, начело с министър-председателя, ама те като Шотландски боец, оцеляват при пет вота на недоверие, които всъщност са безсмислени...

# 81
  • Мнения: 4 586

Татяна Дончева министър на вътрешните работи - би било забавно,
ако не бях български гражданин.
Теоретично и законово би могло да се гътне правителството,
ако избирателите започнат да отзовават депутатите си,
от членките на тройнаната коалиция, докато опозицията стане мнозинство в парламента.

# 82
  • Мнения: 1 941
Теоретично и законово би могло да се гътне правителството,
ако избирателите започнат да отзовават депутатите си,
от членките на тройнаната коалиция, докато опозицията стане мнозинство в парламента.
АЗ ли съм много зле, но не схващам какво трябва да означава това?

# 83
  • Мнения: 467
След дъжд - качулка.
Ако беше паднало правителството, по-бих се трогнала, то не че нещо ще се промени и тогава, ама поне шум да се вдигне и да заживеем с поредната илюзорна надежда за оправия....

# 84
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Да се надяваме, че в Бг са останали политици, които не са първи дружки с мафиотите.


Ех, надежди, надежди ... Хубави, ама само надежди! Просто в момента няма политик, необвързан с мафията - така са се преплели, че не можеш да разбереш кой какъв е ... Дано Европа ги притисне още повече, та един да не остане от сегашните министри и депутати, за да се почне на чисто и с коренно различни хора - само тогава има шанс, макар и малък, мафията да изхвърчи от властта!

# 85
  • Мнения: 647
 Да заповяда следващия който да се облажи ! eat

# 86
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290


Спрягат и Татяна Дончева, какво ще кажете по въпроса?  Crazy

че всичко е било дирижирано от нея, за да му го върне за ония изказвания за "тишината в спалнята й" миналото лято Mr. Green
Татяна Дончева е различна.....земна и почтена..., ще  сложи всеки на мястото си....,ако не и видят ,,сметката,,...

# 87
  • Мнения: 17 546
Татяна Дончева е различна.....земна и почтена..., ще  сложи всеки на мястото си....,ако не и видят ,,сметката,,...
Shocked Ти сериозно ли го мислиш тона? newsm78

# 88
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да, това сериозно го мисля-нямам право на мнение ли!? Simple Smile

# 89
  • Мнения: 17 546
Да, това сериозно го мисля-нямам право на мнение ли!? Simple Smile
Никъде не казах, че нямаш право на мнение просто съм втрещена от това, че намираш тази жена за свястна! Да не би пък аз да няма право на мнение  newsm78 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт