Вътрешният министър Румен Петков подаде оставка

  • 5 027
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ех .......Балу .....има какво да се иска от нея особено от визията  и Simple Smile,много е първична и аз на това залагам,че не и пука с кого говори и какво ще кажат останалите,каквото и е на сърцето ,това е и на устата.... До сега не давала празни илюзии на хората ,което не е за пренебрегване....Общо взето всички останали ги слагам под един знаменател-лицемери....

# 91
  • София
  • Мнения: 62 595
Не се заблуждавай, Кали.
Тя е адвокат и политик. А няма нищо първично в поведението й. Ако не може да се контролира тя няма да е нито едното от двете. Във всяка партия или организация има по един такъв, който служи за клапан за изпускане на напрежението, за да не е всичко обвито в прекалена тайнственост.

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз също харесвам Татяна Дончева и се сетих 1-во за нея, би била добър министър.
Радостина, 95% от политиците са адвокати  Wink 

# 93
  • Мнения: 17 546
.....има какво да се иска от нея особено от визията  и Simple Smile,много е първична и аз на това залагам,че не и пука с кого говори и какво ще кажат останалите,каквото и е на сърцето ,това е и на устата.... До сега не давала празни илюзии на хората ,което не е за пренебрегване....Общо взето всички останали ги слагам под един знаменател-лицемери....
Остави външния вид на страна. Ако иска да остане в политиката тя не може да си позволи да е първична. Всичко в поведението и е добре режисирано! Нищо голямо не зависи от нея до този момент, затова така ти изглежда. Нещо ми се върти из главата, че благодарение на нея беше внесено някакво си изменение на нещо си в НПК, наречено "Ванко 1", благодарение на което този именно бандит беше преждевременно освободен от затвора. Говореше се, че се опаричила добре, поемайки ангажимента да прокара в НС това изменение. Мое мнение! На политик вяра да нямаш! Всичките казват със собствените си усти, че "политиката е мръсна работа" ама не се отказват за си се "цапотят" с нея, щото много парА има там. Някой беше казал преди време, да вземе всеки българин да работи политик или митничар по 1 година, за да забогатеят всички и да не е бедна вече България.  Като знам що политици и митничари лапат за няколко години сме оправили всички! Joy

# 94
  • Мнения: 647

Фенка съм й каквото и да напишете за нея   Peace

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Тя ли се спряга за бъдещ министър всъщност?

# 96
  • Мнения: 17 546
Да, ако трябва да си избера любим политик с най-неадекватен външен вид, говор, поведение и цветови съчетания + клоунско излъчване, от женски, или по скоро неопределен пол- и аз съм и фенка тогава Joy И Велислава Дърева ми беше "любимка", ама тя е тооолкова суховата. Т.Дончева е по-цветна някак си и с нея ми е по-весело! Joy

Тя ли се спряга за бъдещ министър всъщност?
Боже опази! ooooh!

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Балу, ти кой предлагаш?

# 98
  • Мнения: 17 546
Нямам предложения аз! На кой му пука кого смятам аз за кадърен? Пък и не смятам никого от тези, които са на показ в момента. Всичките до един са маскари, както беше казал Алеко.

# 99
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Напълно ,ви, разбирам момичета,но с такива непросветени около нея които разглеждат даден закон с подразбиране,формалност,преразказ,съчинени.....и прочие...Как един адвокат да се държи с тях освен първично Joy Joy Joy,средата определя поведението и отношението.Те не могат нас родителите да ни разберат какво искаме относно закона за книжовния български език,пък ако  Татяна Дончева или някой добър юрист  започне да им говори hahaha професионално Stop.....,но всеки си има мнение по въпроса. Peace

# 100
  • Мнения: 647
Разковничето е не в това , че всички са маскари , а именно :
На кой му пука кого смятам аз за кадърен?

На никой не му пука ние какво мислим !
С което май изчерпваме темата  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 17 546
Разковничето е не в това , че всички са маскари , а именно :
На кой му пука кого смятам аз за кадърен?
На никой не му пука ние какво мислим !
С което май изчерпваме темата  Mr. Green
Joy Hug Абсолютно! Ма пък я глей къв мил разговор по темата се получи Grinning

# 102
  • Мнения: 647
Дори се размечтахме  Laughing

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Айде наистина да се размечтаем, дори да не е политик. Аз предлагам Юлиан Вергов, забелязала съм,  че има точна преценка за нещата
Предлагам и проф. Вучков   Mr. Green няма цедка на устата, каквото му на душата това и на устата и защото е смешен. Ще ме забавлява  и ще заобичам политическите новини   Blush

# 104
  • Мнения: 647
Аз пък предлагам да са двама министри - Татяна Дончева (вече разбрахте , че съм й фенка ) и Милен Цветков  Mr. Green
Е , тогава няма да има скука на парламентарния контрол  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт