Искате ли да знаете пола на бебето?

  • 1 681
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 187
Исках да знам!

# 16
  • Мнения: 1 107
Да, искахме, заради имената, но ако се окаже грешка - няма лошо Grinning
Иначе ако бяха казали "момиченце" пак щяхме да накупим всичко в синьо, това е нашият цвят  Hands Thumbsup

# 17
  • Мнения: 4 358
Да, исках да знам.
И на двете бетета ми казаха пола в шести месец.За Оги познаха, а като дойде септември ще видим дали са познали и второто  Grinning

# 18
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Да,винаги съм искала да знам.Първият път познаха, да видим дали и сега ще познаят Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 807
Да, и при двете исках да знам  Laughing

Първото ми казаха, че ще е момче в 13 гестационна, а второто - момиче -  в 20.
Както виждате от подписа ми - лекарят ми позна Wink

Последна редакция: ср, 25 май 2005, 11:19 от Maminka

# 20
  • Мнения: 3 334
да,исках и ми го познаха!! baby_neutral

# 21
  • Мнения: 65
Не можех да си представя, че ще разбера чак когато се роди. Още когато разбрах, че съм бременна започна да ме изгаря любопитството. В края на 4 месец лекарят каза твърдо пола на бебето - момче  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 645
О да , много исках да науча - най - вече заради името

Даниел - 21.04.2004г.

# 23
  • Мнения: 368
аз бих искала да го знам, но бебо не иска така че ще е изненада Hug. Като отидем на видеозон и все си свива крачетата и обръща дупето.
Таткото е кандидат за дъщеричка , но пък аз имам едно усещане още от началото на бременноста че ще е момченце. Но каквото и да е само да ни е здравичко. Party
Поздрави на всички - пожелавам ви здрави бебчета!!!

# 24
  • Мнения: 3 562
Исках, исках ...  Laughing

# 25
# 26
  • Мнения: 7 111
Добре е да си знам - правилото на 5-те "П".
Предчувствие - пич. Докторката видя пола и попита искаме ли да знаем. Аз й напомних, че предния път и е направило впечатление за какво сме го нарочили. Призна си, че сме прави с предположението. Flutter

# 27
  • Мнения: 1 038
Като бях бременна до последно ми казваха,че ще имам момче,но когато родих изненадата ми беше голяма,защото се роди мома,бях много щастлива.И сега да ви кажа,ако забременея няма да искам да знам пола на бебето,ако успея да устискам де. Wink

# 28
Аз съм "ЗА". То си е чисто любопитство. Обзаложили сме се с таткото Simple Smile Той е за момиче, а аз за момче. Каквото и да е пак ще си го обичаме Laughing

# 29
  • sofia
  • Мнения: 1 186
Исках да знам пола на бебето и ми го казаха в 6 месец и познаха , че ще е момче - той въобще не се криеше

Общи условия

Активация на акаунт