Април дойде и януарското човече с глас започна да се смее вече!

  • 10 170
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
Здравейте

Честит празник на именниците днес!

днес духа много неприятно и аз няма да извеждам бебка,че довечера сме на тържество в градината на Светльо и тогава тя да спи в количката Simple Smile Дано само и тя има същите планове като мойте Simple Smile
И ние имаме кошара на Беротни,много я ползвах със Светльо,сега сигурно пак така и с Лъчи.Кога за игра кога за спане....идеална е и тя е от тези с дупка отстрани Simple Smile
Лек ден момичета!

# 16
  • Мнения: 14
Здравейте момичета
Честит празник на именниците да са много усмихнати желая  Grinning
Искам да блгодаря на всички ви за съветите  Hug много сте мили и искрени, вчера беба беше  спокойна ( да не чуе дявола) надявам се нещата да се оправят вече но ме е страх да кажа със сигурност.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Zimna prikazka, тази кошарка от Метро предполагам е на едно ниво, нали? И има ли цип?
Да знам дали да се разходим да проверим за цяла България ли важат промоциите  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 57
Zimna prikazka, радвам се че кинезитерапевта ви е успокоил  Hug
Ама много страшно звучат тези упражнения дето трябва да ги правиш  Rolling Eyes  Crazy
Аз моето дете го мъча тука да върти и вдига главичката надясно, че само на ляво и е лесно. Подпирам я да не я отпуска наляво, ако не успея само да се справя и нас сигурно ще ни пратят на кинезитерапевт.
И аз искам да вземем някаква сгъваема кошарка да играе в хола. Търся нещо елементарно, без екстри, няма да спи там, но да има кътче за игра.
Тъкмо да се похваля, че кърменето вече е по-спокойно .. сега пък друго  Whistling - Немога да я махна от гърдата. Яде стабелно 5 - 7 минути и после цокне два пъти и почива, дъвче, заспива. ... Решавам да я махна и реве  Shocked Слагам я пак - същата работа  Crossing Arms
То чак грозно е да я махна от гърдата щом реве, ама не искам да стане така, че да ме използва като залъгалка. От друга страна пък се чудя дали е яла добре  newsm78
Ханна, аз като оставя Мишето по корем,и той все на ляво се извърта-не само главичката,а и цялото тяло.В началото мислех,че гледа нещо,което му е интересно-маслото за тяло,то стои вляво на повивалката,преместих го-същата работа.Все му обръщам главичката на дясно-но той си знае наляво Laughing.
Ние водичка не пием още,чудя се кога да я започвам Thinking

Илияна на двама, аз не давам вода. Така и неразбрах ако реша да и дам дали може непреварена Девин розова, че не ми се занимава да преварявам  Embarassed Embarassed Embarassed
Четох в кингата "Близо до бебето" че най-добре е вода пречистена от кана с филтър. Ние имаме такава, но незнам дали пречества достатъчно за бебе  newsm78
Затова по-мързеливата я карам и не давам  Grinning
Като започне да яде по-твърда храна-тогава.

# 19
  • Мнения: 57
Ох,обърках постинга,сори!
Исках да кажа,че и Миши гледа наляво,даже си обръща цялото тяло,когато е по корем.
И ние много пътуваме,на баткото му викахме Пантелей пътник.Тази седмица бяхме до Гълъбово,че прабаба му и прадядо му не бяха го видяли откакто се е родил.Стоически издържа миличкия,спа през целия път.

# 20
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Здравейте и от нас със Стела, мами! Тази седмица май ще прекарам повече време през компютъра, за жалост:( При нас е не само студено, а и духа:(

Хълцат ли вашите мъници? Аз вече се виждам в чудо с това наше хълцане и даже започвам да се тревожа. Почти след всяко ядене, веднага щом се оригне, Стела започва да хълца - понякога по два-три пъти на ден и то едни дълги серии, понякога продължава по половин час! Чудя се от какво се получава така, нали се оригва, не е ли достатъчно за да изкара въздуха?

# 21
  • Мнения: 367
Ето ни и нас в новата темичка.
Честито на всички,които имат повод за празнуване.
Днес е ужасен ден тук,май няма да излезем,а така се надявах,че от 7 часа луднах вече.Вики от няколко дена хваща играчките,досега все насила и ги тиках в ръцете  Mr. Green
Да питам мамите,които ще захранват късно,сокчета ще давате ли???Че нещо не ми хареса статията в кърмаческия newsm78

# 22
  • Мнения: 5 391
Приказчице, да,мисля че става дума за едно и също нещо.

Ох, сега ми е свите душата заради рязането на тая юздичка Confused
Бях спокойна уж, ама след като УНГ ни каза да правим един куп изследвания и смелостта ми се изпари.
Било клинична пътека понеже Confused

Аз сокове доста след захранването давам, някъде около годинка.

# 23
Ехо!Здравейте и от мен.
Честито на всички именичета и месечковци!Много усмивки за радост на мама и тати!
За водичката-не съм спряла да предлагам,но все още не пием.И чайче давам,но тц,не иска.
Кошарката-и ние взехме за Мони тази на Бертони.Много съм доволна и и се кефя на цветовете-толкова е свежа.Мога да си  я разнасям из апартамента,когато си поискам.Все още сме на горното ниво,само не ползвам масичката за преповиване- Мони не се побира  Embarassedоще от раждането си /4,250кг беше все пак/.В Метро се предлага абсолютно същата -с две нива,вратичка с цип,функция люлка и повивалник.
И да ви се оплача-Мони изобщо не се обръща нито от корем по гръб,нито обратно Sad,дали защото е по-шишавичко милото newsm78
*dega* и Мони хълцаше почти след всяко хранене и то доста продължително.Като се оригне по-силно и айдееее -хълцавица.Затова се храним на почивки и се оригваме по-начесто по мъничко.Мисля,че схемата работи  при нас Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
мойта девойка си държи главата предимно на дясно,но от няколко дена започна да си я върти сама и в другата посока,дори когато спи заспива обърната на ляво.Добре че не се наложи намесата на акъвто и да е лекар.....
И Лъчи много хълца,минава от самосебе си,и Светльо много хълца на мен са се метнали Simple Smile

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
*dega*, разбира се, че хълцат  Simple Smile Неприятно е, но .. физиология.
Две-три лъжички вода или да цокне малко кърма и се оправя.
~Фил~  Praynig с теб сме  Hug

Сокове и аз около годинката.

slan4ogled според мен зависи как е стояло бебето в утробата (ама може и нищо общо с това да няма де  Rolling EyesGrinning
Масажи, гимнастика и ще се оправи и нашата главичка  Peace

# 26
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен.
Честито на именниците и на тези,които днес имат месечинки.Да са живи и здрави и да радват мама и тати.
Салис,дано всичко лошо е вече зад гърба ти.
Нашата кошара е на Чиполино,с цип отстрани и функция за люлка.За хълцането и Илия хълца доста честичко след ядене,но аз му давам малко водичка и се оправя.
И при нас времето е лошо и ще си седим вкъщи

# 27
  • Мнения: 367
Тара5 вашият тати в коя фирма работи и като какъв???

# 28
  • София
  • Мнения: 3 688
ханна какъв цвят са очите на Михаела Simple Smile ?

# 29
  • Мнения: 256
Добро утро и от мен.
Честит имен ден на именниците!!!
Фил, да те питам за избелването на зъбите, сега ли ще го правиш? На мен ми казаха като спра да кърмя, заради химикалите.
Рошла, и Гого не се обръща, спокойно. Не смятам, че им има нещо, той като цяло е един такъв спокоен и бавен.

Общи условия

Активация на акаунт