Мама през ОКТОМВРИ ще роди - вече и през дрешките личи

  • 9 765
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 498
Аз съм за диня със сирене... или воден пъпеш))) и боровинки hahaha спирам да не наглея  Party Забравих и грозденцето.... Embarassed

# 91
  • Мнения: 817
А бе, я кажете дали наистина да пускам анкета? Да няма после сърдити мами, на които много им се прияло нещо.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Круши
Сини сливи
череши
кайсии

това а нещата които на мене ми се приядоха докато ви чета
Аз съм за диня със сирене... или воден пъпеш))) и боровинки hahaha спирам да не наглея  Party Забравих и грозденцето.... Embarassed

В момента в Пикадили има и четирите изброени от тебе.

# 93
  • Варна
  • Мнения: 1 576
А бе, я кажете дали наистина да пускам анкета? Да няма после сърдити мами, на които много им се прияло нещо.



Мисля че трябва да се спре тази тема зца плодовете. Има момичета от по-малки градове където няма магазини като нашите.

Освен това си мислим за плодове които ги няма, и си вредим  по този начин. #Cussing out

# 94
  • Мнения: 32
Аз за Диня си мечтая от месецииииии. Другите вече ги има тука.

Не мога да ви изчета  Grinning.

За подуването на корема съм същата, става ми от определени храни ама все се появяват нови и нови (примерно лук(в манджа), доматен сок, домати, марули, леща, ягоди Sad ), който ми влияят зле. Само тоалетната помага, вечер не мога дори да спя от болки в корема. Много лошо ама търпя за бебчо.

Това че си вредим не съм на същото мнение, това е въпрос на настройка. На мен ми липсват толкова неща, които тук няма, за вас съвсем нормални като сирене, кашкавал, лютеница, кори за баница и още толкова нещааааааа. Да чукна на дърво засега всичко е наред с мен и бебчо. Трябва да сме само позитивно настроени и да не мислим лоши неща. 

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 12:54 от vanche_mamche

# 95
  • Мнения: 18
Severinka, особено за  динята и пъпеша има време Simple Smile На мен вече ми се карат като отворя Готварските рецепти от сайта, че каквото видя и правя, след малко ще ги накарам да ходят на някой бостан и да поливат дините, че по-бързо да станат  Laughing Между другото преди много обичах банани, можех да ги ям с кг едва ли не, но след като забременях това се промени, мъча се с един и не ми е сладък. Не обичах зелени салати, а сега ги обожавам. При вас така ли се получава ?

# 96
  • Мнения: 817
Severinka, особено за  динята и пъпеша има време Simple Smile На мен вече ми се карат като отворя Готварските рецепти от сайта, че каквото видя и правя, след малко ще ги накарам да ходят на някой бостан и да поливат дините, че по-бързо да станат  Laughing Между другото преди много обичах банани, можех да ги ям с кг едва ли не, но след като забременях това се промени, мъча се с един и не ми е сладък. Не обичах зелени салати, а сега ги обожавам. При вас така ли се получава ?

Диня и пъпеш тук има от 1-2 седмици  Peace, но още не са ми се прияли

# 97
  • Варна
  • Мнения: 154
Severinka, особено за  динята и пъпеша има време Simple Smile На мен вече ми се карат като отворя Готварските рецепти от сайта, че каквото видя и правя, след малко ще ги накарам да ходят на някой бостан и да поливат дините, че по-бързо да станат  Laughing Между другото преди много обичах банани, можех да ги ям с кг едва ли не, но след като забременях това се промени, мъча се с един и не ми е сладък. Не обичах зелени салати, а сега ги обожавам. При вас така ли се получава ?

 Даам, така се получава ....
 При мен е така с кафето.... Мъча се от сутринта да изпия едно и към обяд успявам с половината... А го пия, че кръвното много пада и после 3 дена главоболие!  Sick

# 98
  • Мнения: 18
Абе то и праскови има, ама какви са на вкус... Оня ден си взех, бяха много гадни  Sick Аз ще чакам вече домашното производство да стане Simple Smile

# 99
  • Мнения: 1 020
ауууууууу Simple Smile
Сев пусни анкетка ще е забавно Simple Smile
в метро имаше грозде, което даже имаше и вкус Simple Smile така че ако за него милеете, може да намерите там Simple Smile
иначе мен най ми се яде диня и череши Simple Smile
BaleHTuHa мииии аз забелязах че като пържа лук за някоя манджа и не ми е гадно.... а ми мирише хубаво... това е единственото май... аа не, спрях да ям лютеница а много обичам Simple Smile
при плодовете и зеленчуците няма промяна във вкуса Simple Smile

# 100
  • Мнения: 218
Аз пък си мислех, че си говорят за череши!

Хайде, момичета, споделете, какъв плод се търсеше толкова усилено в Пикадили?

# 101
  • Мнения: 498
В интерес на истината досега не ми се е прияждало нещо, което да го няма или необичайно, както се говори, че е присъщо за бременните. Каквото съм си яла досега това си ям и сега... единствено преди обожавах чипс и шоколадови бонбони, ама по всяко време, сега честно казано мога да си хапна, но ще е повече тъпчене насила, отколкото да ми достави удоволствие. Но иначе сладки неща, кексчета, и тем подобни си хапвам.

С кафето нямам проблем, тъй като го бях спряла доста отдавна...

# 102
  • Мнения: 218
ауууууууу Simple Smile
Сев пусни анкетка ще е забавно Simple Smile

Сега се сетих, че Сев не знае кой е плодът и може да го пропусне в анкетата... Ако е папая, гуава или някоя друга екзотика  newsm78

# 103
  • Мнения: 697
Много съм щастлива Simple Smile Намерих си панталонче за лятото. И моя късмет излезе най-после, че вече си мислех че ще ходя гола.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 154
Знаете ли че, има бременни на, които им се ядат невероятни неща като вар (примерно), гипс....
Аз си мисля, че това от което има нужда организма, това ни се дояжда.... но може и да е бебешки каприз....  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт