Мама през ОКТОМВРИ ще роди - вече и през дрешките личи

  • 9 763
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 817
Добро утро и от мен! Днес съм като парцал, така ми се спи, че две не виждам  smile3524

shareez
и тук времето е кофти - дъждовно, мрачно и хладно.  Sad

Maria D
и аз я пропуснах срещата, но с удоволствие бих чула какво се е обсъждало

# 46
  • Мнения: 1 020
Аз да ви се оплача.... от снощи ме боли корема.... едвам съм се мърдала цяла нощ Sad адска болка и много надут.... и сутринта пак беше така Sad никаква промяна.... и много странно като се качих сутринта на кантара ми показа за 1 ден 3 кг. разлика  #Crazy не е нормално нали...  newsm78 пих много прясно мляко за да ми мине гърлото, дали не съм се надула от него
трябва да питам доки  Embarassed

# 47
  • Мнения: 817
Elichka_mama, възможно е да имаш газове и затова да те боли корема, да не говорим, че млякото ти е помогнало в тая насока. Не се притеснявай, едва ли е нещо сериозно

# 48
  • Мнения: 132
Ето меи мен - вечена работното място  Rolling Eyes
..а таками се мързелуваааааа
мисля да си взема отпуск в петук и да се наспя едно хубаво и на спокойствие!!!
Мами, с риск да стана досадна искам пак да попитам какво пропуснах в неделя?
Специално за майчинството и осигуровките говорихте ли?

Ами всеки си питаше каквото го интересува имаше адвокат, две жени от НЗОК, един акушер от 17 ДКЦ.
Мен ме интересуваше дали могат да ме съкратят ако съм на временен договор  и затова питах естествено намерих и вратичка в закона Simple SmileМомичетата които са питали повече неща може да ти отговорят също

# 49
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, милички! Как сте в този дъждовен денр искам вече само да е топло и слънчево, стига с този дъжд   Sad
И на мене така ми се мързелува, все ми се спи и съм изморена обаче на мен никой не ми дава и един ден отпуск. Шефа ми каза , че съм щяла да почивам като излезна по майчинство, кажете ми това на какво прилича. Вчера пак ми отказа отпуск, а исках само два дни - Нали знаеш, за тебе отпуска няма. Кажете ми това на какво прилича......... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Е, оплаках ви се, а сега да ви пожелая приятен ден!

# 50
  • София
  • Мнения: 183
Добро утро ранобудници Simple Smile Да ви се чуди човек как успявате толкова рано да се доберете на работа.
Снощи така приятно барабанеше дъжда, но да не ти се налага да излизаш в такова време.
Еличка, много неприятно това с издуването на корема. И на мен много често ми се случва и не мога да преценя от какво ми се получава. Пък докато сме бременни всяка болежка ни изправя на нокти. Дано се оправиш по-бързо. За твое успокоение защо не звъннеш на доки. Аз знам, че рязкото покачване на кг е основание да му се обадиш, за да прецени дали не задържаш течности.

За работещите дано ви действа успокояващо, че за Великден ще се почива 3 дни, после 2 ще се работи и пак 6 почивни. Моя мъж покрай работата и грижите около мен вечер ми изглежда тотално изцеден. Много ми е мъчно да го гледам така и се надявам почивните дни да идват по-бързо.

# 51
  • Мнения: 9
Добро утро на всички мами.   newsm53

Искам да поздравя всички бъдещи и настоящи мамчета.
Аз също чакам първото си детенце през октомври   preggo, термина ми е за 22.
Желая на всички лека бременност, изпълнена с много приятни моменти.

Пожелавам Ви приятен ден, въпреки че навън е доста неприятно.

# 52
  • Мнения: 10
Еличка,възможно е от газове да ти е подут корема ,при мен това се получава когато немога да ида до wc-то,а сега през бременността още повече Mr. Green
И ние нямаме търпение да идват вече почивни дните,че малко да сменим въздуха.Каним се да идем на гости малко на бабите първо на едната ,после на другата,ама дано не ни мине котка път или пък доки да ми забрани Praynig Peace

Добре дошла на новата мама Hug  bouquet

# 53
  • Мнения: 817
Лелеее, trixy, твоя шеф е много гаден. какво като излизаш по майчинство да не би тогава да си почиваш, освен това ти ИМАШ право да си вземеш отпусаката и още много болничен. Аз в това отношение искам да похваля много моя шеф - като му казах, че съм бременна ми даде голяма премия (или увеличение на заплатата, че не разбрах), защото майките трябвало да взимат повече пари. Голяма работа е, много го уважавам.

r_adi, Добре дошла!  bouquet

# 54
  • Мнения: 206
Привет и от мен Hug, аз с това подуване особенно вечер съм си абонирана почти от началото, неприятно е понякога болезнено, лек не съм открила, просто на сутринта е отминало Simple Smile
Добре дошла на новата маминка и от мен!
Айде дружно да се справим с кофти настроението, което внася времето, идвааат празници, обичам празници Blush

Сев, много се радвам за повишението, а ти се притесняваше в началото как ще реагират Peace HugСупер, дай Боже повече такива шефове, ето това е похвално, ама...е рядкост за съжаление newsm78

# 55
  • София
  • Мнения: 368
Добре дошла, r_adi!  Hug
Elichka_mama, много гадно е това с подуването на корема, при мен също го има от време на време, от забавената перисталтика и газовете и корема ми става огромен....усещането е много неприятно, стискам палци да премине скоро!
На срещата аз говорих с юрист консулта, заради проблемите с шефа ми и с една от представителките на НЗОК, защото трябва да си сменям личният лекар. Исках да говоря и с фитнес инструкторката, какви упражнения да правя и кой уреди в залата са подходящи, но тя така и не се появи. Иначе ние и помежду си поговорихме доста, на мен за това ми хареса. Дано скоро пак да си направим среща!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 154
Момичета, качила съм само 2 килограма до тук! Не е ли малко?  newsm78 Thinking

Споделете колко сте качили до сега и ако някой знае средно до 4 месец, с колко трябва да сме по-тежички да каже ...  newsm78

Severinka, страхотен шеф! А моята шефка.... не ми се е обаждала за работа от 3 седмици и май не иска ... Много съм притеснена, че парички от къде... А как се търси работа с корем?? Confused


Добре дошла, r_adi!

# 57
  • Мнения: 1 020
Мерси много момичета  Hug  bouquet и аз си мислих че от това... но досега не ме е боляло толкова, че да не мога да мръдна Sad затова се притесних Simple Smile
ама сега май ми помина... #Crazy да не ви казвам че вчера си внуших че имам шарка, защото ми излезнаха 3 папки на крака Sad
trixy е как така не ти дава.... ти имаш право на 20 дни отпуск всяка година, не може да ти откаже, защото си бременна...
r_adi добре дошла   bouquet Hug, леко бременеене ти пожелавам Simple Smile
аз пък почивните дни ще ги изкарам учейки.... много кофти.... ама да се свършва Simple Smile след това ще има да се чудя какво да правя Simple Smile
сега съм решила да правя компоти, да затварям буркани и такива, отсега съм си замислила занимавки за отпуската преди раждане  hahaha
предполагам, че август няма да е късно, нали  Laughing
Severinka браво на шефа ти Simple Smile моя ме пуска и ми е казал винаги за всичко да му казвам, но увеличаването на заплатата зависи от баш шефа, така че мен не ме огря  Wink
elissa_kv и аз съм 2 кг засега, като изключим тези 3 кг. които сутринта ме стреснаха, но ппедполагам, че като ми мине коорема ще се оправя Simple Smile

# 58
  • Мнения: 80
   Добро утро сладурки!!!
Как са коремчетата-растат ли???И моя понякога се подува и ме боли,но това е от натрупването на газове едно от неприятните неща в една бременност.Но няма как,нагърбили сме се с една нелека задача.Да не говорим,че после ни чака една още по-трудна,а именно отглеждането на малките слънчица.
Лек ден ви желая и на майките с малки дечица им желая времето да се оправи че да излизат навън!!!

# 59
  • София
  • Мнения: 368
Severinka, благородно ти завиждам, че имаш толкова разбран шеф!
Аз също си мислех, че няма да имам проблеми с моя, но съм се лъгала жестоко, просто не може да прикрива,че го е яд че съм бременна и няма да има човек до него който да му върши работата, имаше наглостта да ме попита даже и колко време мисля да съм по майчинство - 3, 6 или 9 месеца. Още гадости ми наговори, но няма да навлизам в подробности, че започвам да се ядосвам, а не е хубаво за бебка.

Общи условия

Активация на акаунт