НОЕМВРИйските ни слънчица, ще са най-красиви на света!

  • 9 704
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 789
Хрумна ми едно заглавие, ама в ушите не ми звучи особено добре newsm78
Я дайте мнение: "Великден ще боядисаме яйца за здравето на НОЕМВРИйските деца!"
Скрито е в коремчето ми великденско яйчице, което през ноемри ще е бебенце.
Или нещо такова
Като ме тресне музата ги редя, ама сега нещо никаква я няма

Аз от 2-3 дена нямам никакви болки в корем, чак започвам да се питам- нормално ли е. преди ги имах за кратко, като пред Ц, ама сега ми е добре, като изключим гаденето....

# 241
  • Мнения: 8 696
Мами, казахте ли на колегите си хубавата новина и как реагираха те?Аз казах на моите колежки този понеделник. Реакциите им много ме разстроиха.Едната ми колежка, която е на по-висока длъжност от мен , но не ми е шефка, каза ,че трябва да ми търсят заместничка и взе да мисли кои от нейните познати става за моята длъжност, направи и изказването , че август месец нямало да идвам на работа щото ще ми било горещо.Аз им обясних, че се чувствам чудесно и ако всичко е на хубавата страна смятам да не си ползвам двете години майчинство, защото имам вкъщи баба-пенсионерка и ще отсъствам само няколко месеца докато кърмя.Само да отбележа ,че същата колежка съм я замествала, когато беше в майчинство. Другата ми колежка,която не е омъжена и  няма деца, взе да ме обеждава колко хубаво било да бъдеш две години в майчинство.  #Cussing outЕйтакова нещо не съм очаквала, винаги съм имала хубаво мнение за колежките си.Просто бях много разочарована, отидох и се наревах в тоалетната.

# 242
  • София
  • Мнения: 167
tonessa,  малка вариация на твоето заглавие
На Великден яйчица ще наричаме за здрави и усмихнати Ноемврийчета

# 243
  • София
  • Мнения: 3 789
Не, ние още на никого не сме казали, умишлено задържаме. Знае само майка ми, която ме разконспирира веднага, въпреки че се виждаме за 3-4 дена в месеца, тя казала на тате и братчето ми. Иначе само аз и половинката ми знаем. Умишлено задържам следващия понеделник, живот и здраве, да отида на преглед, да видим и чуем сърчицето Praynig и тогава ще мислим как ще постъпим с оповестяването на хубавата вест Praynig Hug
Смятам другата седмица, ако Дай Боже, всичко е наред, да кажа на шефа и колежките....освен това планирам да си поостана малко и у дома, та трябва да ги подготвя Flutter
Миналото лято казахме първо на майка му- оттам целия квартал разбра и всички роднини, познати и т.н  Тя от радост го е направила жената,.....след някой друг месец като ни срещнеха и ме гледаха многозначително в корема, а аз бях и поотслабнала...тези срещи и питащи погледи бяха много болезнени за мен, след това като се приберех и все си поплаквах.....
Та затова сега умишлено задържаме нещата! Praynig

# 244
  • София
  • Мнения: 167
vita, не се ядосвай от глупостите на колежките.  По-важно е да кажеш на шефовете и да обсъдиш с тях колко време няма да те има, ще трябва ли някой да те замества или можеш да си вършиш работата от вкъщи и тн. Колежките могат да си плетат интрижки, но не зависи от тях. така че се усмихни и не се връзвай!

# 245
  • Мнения: 1 218
Здрвейте и от мен  Hug
Имам едно предложение за заглавие  - обмислям и други в момента:

Великденската изненда голяма е ноемврийчето, скрито в мама  newsm78 newsm78

# 246
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Тонеса, аз съм с гадене вечер, но по-късно дори. Направо не ми се живее чак. Но, да чукна на дърво, последните 2-3 дни съм си направо супер - много малко ми се гади.
Утро, австралийският антиген е вирусът на Хепатит В. Абсолютно всички бременни, без изключение, се изследват за него. Аз съм носител на такъв антиген след една от операциите, които направих, за да стигна до така мечтаните 2 чертички Heart Eyes. Изследването се прави, за да може, ако си носител на антигена, при раждане на детето да му се сложи ваксина против Хепатит В, което при бебетата на майки - носителки, се прави до 6-тия час, а при останалите - на 12-тия от раждането. Носителството на антигена не е съвсем безобидно и е необходимо да се следи състоянието на пациента. И не е необходимо да си ходил в Австралия или да си контактувал с кенгуру, за да се "сдобиеш" с него. Дано съм ви била полезна. Наложи ми се да науча много за този антиген по принуда, за съжаление. И ужасно много съжалявам, че преди години не си направих ваксина срещу него. Sad
Валя, честита ти нова работа!

# 247
  • Мнения: 3
Ей,мамчета!И аз да дам една идейка:"Великден иде,рисуваме яйца,силно нека в нас да тупкат НОЕМВРИЙСКИТЕ ни сърчица!" Two Hearts

# 248
  • Мнения: 8 991
Аз не съм казала още не колежките си. Но иначе не мога да отрека, че доста се радвам, че известно време няма да се налага да ги търпя. По-големи интриганти не сте виждали и на филм, честно.

# 249
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз не съм казала още не колежките си. Но иначе не мога да отрека, че доста се радвам, че известно време няма да се налага да ги търпя. По-големи интриганти не сте виждали и на филм, честно.
Утро77, във всеки колектив, в който има жени е така....аз вече не им обръщам внимание, но смея да кажа, че имам готини колежки!

# 250
  • Мнения: 344
Ей,мамчета!И аз да дам една идейка:"Великден иде,рисуваме яйца,силно нека в нас да тупкат НОЕМВРИЙСКИТЕ ни сърчица!" Two Hearts
thumbsup

И от мен едно предложение Wink : "Ноемврийските деца, по Великден ще са колкото яйца"  Joy

Как сте мацорани?
Валя, честито  Hug
Нелчо, обрива мина ли??

# 251
  • София
  • Мнения: 167
Ей,мамчета!И аз да дам една идейка:"Великден иде,рисуваме яйца,силно нека в нас да тупкат НОЕМВРИЙСКИТЕ ни сърчица!" Two Hearts
Много е сладко !!!!
sophieppсега видях и твоята тема много е вярно!!!!
Я какви поетични мами се извъдихме  Simple Smile
galisis, дано всичко да е наред този път  Hug
мишле, utro, май навсякъде е така. И аз си имам една колежка, която такива ги плете че ми трябваше повече от година докато се светна. Аз съм казала на всички в офиса, по-възрастните колежки много ми се радват и само ми влачат плодове или сладки да си хапвам, а другите не им обръщам внимание.  А и вече изобщо не ме интересува другия месец изчезвам и се надявам повече никога да нямам контакт с тях  Grinning

# 252
  • Мнения: 1 031
Ей спрете се вече с тези заглавия, че няма да можем да ги оползотворим всичките Wink

# 253
  • Мнения: 3
Мами,защо се впечатлявате от такива неща,когато имате НЕЩО толкова велико и красиво,за което да мислите.Може би на мен ми е лесно,защото аз в офиса си нямам никакви проблеми и даже смятам да си остана на работа до колкото ми е възможно.Хич не ми се седи вкъщи....,но това не зависи от мен....Я се усмихнете,в крайна сметка животът продължава и то с нас...през НОЕМВРИ...! mamma

# 254
  • Мнения: 344
Ей спрете се вече с тези заглавия, че няма да можем да ги оползотворим всичките Wink
Ей, няма угодия  Wink "няма заглавия...", "много заглавия..."  Crazy
 Wink hahaha Laughing

Общи условия

Активация на акаунт