НОЕМВРИйските ни слънчица, ще са най-красиви на света!

  • 9 700
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 344
Embarassed аз пак ходих на видеозон, не се стърпях. ама вече спирам.
чак края на Май ми каза док. вече
Верги  Hug , що бе скъпа?!


...За боядисването на яйцата - аз обикновено боядисвам с онази боя, която има и кристали, много ми харесва как става, така че сигурно и този път ще пробвам с нея, освен ако не срещна нещо по-интригуващо...
hahaha Май тая година още не си се заглеждала по боите в магазините  Joy те са поне 10 вида с кристали  Wink Peace

# 76
  • Мнения: 344
 hahaha за секса да ви кажа... с таткото тази сутрин се бъзикахме, че ще правим тройка  Joy  rotfImbo

# 77
  • София
  • Мнения: 167
Розичка, не съм запозната с условията като плащане за съхранение и тн.  Но имам една приятелка, на която дъщеричката й се разболя на 3 г от левкемия и беше голям кошмар. Сега уж е добре но лекарите казват, че 100 % излекуване няма само влиза в ремисии и е регулярно на курсове с хапчета. Когато беше най-зле положението една лекарка ги беше посъветвала да направят второ дете само заради тези стволови клетки. И затова дай боже всичко да му е наред на бебето, но мисля да ги отделя парите и да го направя.
Вергилия, спри се!!!! или поне не казвай, аз с такива усилия се удържам да не отида на преглед имам още 3 седмици да чакам. А нещо ужасно ме придърпва отдясно тази седмица, направо не мога да стана от стола от време на време.

Sophiepp,  и ние все взимаме на късмет, но понеже тази година за първи път сме самички и ми се щеше да са мноооооого хубави. Ако не станат ще идем на гости при мама пък  newsm62

# 78
  • Мнения: 7
sophiepp разкажи ми малко за против? Добре че ме подсети не съм се сещала да гледам онлайн Часът на мама,толкова съм глупава ooooh!
хахахахахахахахахахаххахаха за тройката newsm62

# 79
  • Мнения: 344
sophiepp разкажи ми малко за против?
това е едно от нещата, които съм чела: http://www.bulpress.net/index.php?p=view&r%5Bid%5D=1909
Мнения има много в нета... И аз не знам  newsm78 valya_76_08 ме хвърли пак в размисъл...

# 80
  • София
  • Мнения: 167
Sophiepp,  идеята за тройката много ми хареса!!!! newsm62.
а за стволовите клетки, аз не съм чела почти нищо, така че, ако някой е прочел по подробно казвайте. Но като разбрах миналата година че бръмбарчето е болно направо не повярвах.

# 81
  • Мнения: 344
Sophiepp,  идеята за тройката много ми хареса!!!! newsm62.
а представяш ли си някоя мама с близнаци какъв групов може да спретне с таткото  hahaha rotfImao

...а за стволовите клетки, аз не съм чела почти нищо, така че, ако някой е прочел по подробно казвайте. Но като разбрах миналата година че бръмбарчето е болно направо не повярвах.
Ей т'ва е ужас!!! Пази Боже  Praynig

# 82
  • Мнения: 1 031
Софи тройка значи Joy Joy Joy
За стволовите клетки - все още не сме мислили дали да съхраняваме, ама май ще трябва скоро да решим.
Верги как ще изтраеш чак до края на май Laughing
За раждането - искам да кажа на всички да не се настройват предварително.
Моето беше много лесно, ама и дребен беше много малък, та не се зорих много Whistling
А относно моите 47 кг - винаги съм била толкова, освен бременна разбира се Wink
Аз кача ли малко става очеизвадно hahaha иначе съм 1,62 висока, но телосложението ми е малко по-специфично.

# 83
  • Мнения: 1 031
а представяш ли си някоя мама с близнаци какъв групов може да спретне с таткото 

hahaha rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao smile3532 smile3532

# 84
  • Мнения: 344
еейййй, по-специфично  Naughty Outta Joint
Секси парче си, то е ясно  Heart Eyes Ние само ти се радваме, споко  Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 167
tonessa, направо ти завиждам за 47-кг.  Моите 63 кг в момента започват да се прегрупират в област дупе, бедра...май ще трябва да се пораздвижвам повече.
sophiepp, прочетох тази статия за стволовите клетки и предполагам, че наистина е вярно че взимат повече пари отколкото в действителност струва, но ме озадачи, че пише че не е нужна съвместимост на репициент и донор, а доколкото знам това е идеята,  или в краен случай братя и сестри от едни и същи родители.

# 86
  • Мнения: 34
sophiepp благодаря за рецептата определено няма да намеря  Cry ще трябва да прегледам мазилата в бебешките магазини  newsm78

По темата за секса никакво желание нямам,  Cry така че е напълно спрян, но да видим докога  newsm78

# 87
  • София
  • Мнения: 3 789
Ейййй, ама вие сте писали...писали...барво на вас! Hug
Аз след малко си тръгвам от офиса, но довечера ще прочета какво сте писали и ще се включа по-подробно! Hug


# 88
  • Мнения: 344
sophiepp благодаря за рецептата определено няма да намеря  Cry ще трябва да прегледам мазилата в бебешките магазини  newsm78

Според мен си купи някакво масло специално разработено за бременност или си направи смес от растителни масла... но само бебешко олио не мисля  newsm78 Аз си купих някакво масло за бременни на хип. Само зехтин също е вариант... Аз мисля да си смеся зехтин с някое от маслата на икаров, но още се чудя с какво. По този повод е хубаво да прочетете това:
http://www.baby-net.net/index.php/articles/a_67_ароматерапия-и-бременност?cbee7a8
http://www.biberonbg.com/info/herbs_and_pregnancy.htm
http://bglog.net/Zdrave/10774



И аз затварям след малко... Какво ще готвите тази вечер, мацки? Аз мисля салатка някаква с месце  newsm78

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 17:57 от sophiepp

# 89
  • София
  • Мнения: 167
Yuliya, Sophiepp на мен ми препоръчаха на chicco - mama donna някой ползвал ли го е?
Утре съм на интервю за работа! Стискайте ми много палци, ако успея ще се преместя на много по-спокойна работа, с нормални почивки,  а не като досега 2 дена за цялата година и 10 дена отпуск лятото. Дано да успея!!!

Общи условия

Активация на акаунт