През МАЙ при теб ще се явя, но ще поритам аз сега (28)

  • 12 154
  • 267
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 572
ЧЕСТИТО НА МАМА НИКСИ ЗА МАЛКИЯ МЪЖ
Да сте здрави и щастливи с татко и семейството!


И сега да ви се оплача!  Днес ми откраднаха портмонето с месечните ми парички и  личната карта и шоф. книжка и снимките на Вяра и дебитните ми катри! Бясна съм
И сега да ви се похваля! Днес ме наградиха за добър художник от  9месеца!

# 106
  • Мнения: 84
ЕЕЕЕ НЕ СЪМ ВЛИЗАЛА В ТЕМИЧКАТА ОТ 2 ЧАСА,КОЛКОТО ДА СГОТВЯ ИИИИИ БАМ  #Crazy БЕБЕ СЕ ПОЯВИЛО
Какво ли ще става вече ако не отворя темата не 2 часа,ами 2 дни  Joy

НИКСИ,МИЛИЧКА ЧЕСТИТО!!!!
МНОГО ЗДРАВЕ И РАДОСТИ ПОКРАЙ БЕБЧО



Аз тъкмо писах,коя ли ще е със спонтанно раждане ииии ей на.
Дали е родила спонтанно или има чужда намеса  newsm78
Да разказваш НИКСИИИ

ЕТО ЕДИН ПОЗДРАВ ЗА ВСИИИИИЧКИ МАМИ
МОЛЯ ПРЕДИ ДА ОТВОРИТЕ ЛИНКА СИ ПУСНЕТЕ ЗВУКА НА КОЛОНИТЕ НА MAX
    Naughty

http://www.kartichki-bg.com/details.php?image_id=609

# 107
  • Мнения: 961
Леле, майчета, не съм влизала от 2 дни, а толкова неща са се случили и сте изписали.
1. Никси, да ти е честит малкия мъж. Да се възстановяваш бързо и те чакаме да разказваш как е минало всичко.   bouquet
2. meyz, съжалявам много за кражбата. Щом и лични документи са ти откраднали, трябва много бързо да ги анулираш в районното, за да не направят злоупотреби с тях. И честито за наградата!  Peace
3. orchidee, на мен ми казаха, че ще ми трябват първоначално 2 шишета - едно от 150 мл и едно от 220 мл.
4. aneta_77, mu6morok, стискам палци, момичета, всичко да е наред и двете да родите чедесни здрави рожби по възможно най-безболезнения начин.
5. onche, мила, всички май имаме подобни страхове. Аз от самото началото на бременността се питам дали ще съм добра майка и как ще се грижа за бебето, но мисля, че затова го има майчиния инстинкт - за да ни подсказва какво да правим.
6. Insatiable, душичката, напълно те разбирам. Вчера моята лекарка ми заяви абсолютно същото - да съм си търсела друг лекар, защото тя от 2 месеца вече не израждала в болницата, за която бяхме говорили. Казвам си: ти като не израждаш от 2 месеца, защо ми казваш чак сега? Ама много са гадни понякога хората... Sad И днес цял ден търся лекар, който да ме поеме. Имам уговорка с един лекар да ме види в неделя и като разгледа документите и изследванията ми, да реши дали ще ме поеме, така че, майчета, стискайте палци да се съгласи, че иначе ще трябва да разчитам на късмет и на екипа, на който попадна.
7. dessyaja, стиксма палци всичко да се е развило по най-благоприятния за теб и детето начин.
8. sundey, аз си взех плот за повиване, който ще монтираме на леглото на бебо и там ще го повивам. Надявам се да изкараме по-дълго с него, защото знам, че прегърбването при повиването може доста да ми вгорчи живота.
9. най-накрая, но не последна по важност, reniuga, много благодаря за темичката. Справила си се чудесно.   bouquet

# 108
  • Мнения: 16
честито на щастливите мама и тати   bouquet

започна се с нетарпеливите бебета

усмивки и да видим кой ще е следващия  


# 109
  • Мнения: 389
Меиз,как така са ти откраднали нещата.Срам нямат тия хора-от бременна жена да крадът.И на мен ми се е случвало-като бях бременна с голямата кака работех в магазина на майка ми и ми взеха оборота от касата,без да разбера,мъж и жена-много "любезни" бяха и даже говорихме за бебета.После като разбрах какво са направили просто онемях-не можех да повярвам какви подли и безскрупулни хора има.Но от такива "уроци" човек се учи.

# 110
  • Мнения: 85
Ето ме. По същество щото съм труп.
Абе един ден липсвам и вие взехте та почнахте да раждате.
Честито за бебето!
Мейз съжалявам , че така са те прецакали.

Устно съм разведена УУУУУРРРРРААААА
Писмено не още и това ще е проблем ако не случи до 29.04, защото датата ми за сватба е на 4.05, а секциото на 7.05.
За който не знае, Ая е от един татко, Ема от друг.
Утре ще съм подробна обещавам.




ЯВНО СТЕ МЕ МИСЛИЛИ,
ЯВНО СТЕ СТИСКАЛИ ПАЛЦИ

ОБИЧАМ ВИ ИСКРЕНО
ВСИЧКО МИНА ПО МЕД И МАСЛО

 Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 111
  • София
  • Мнения: 3 271
Бебчо на Никси се казва Ивайло Heart Eyes

# 112
  • Варна
  • Мнения: 30
Да ти е живо и здраво бебчето Никси и скорошно прибиране в къщи Hug

# 113
  • Мнения: 50
Малеееееееееееееееееееееееее честита Никси!Един ден да не влезеш във форума и хоп бебе се родило...Много се радвам!

# 114
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Честито Бебче на Никси!!!  bouquet
Бързо възстановяване и скорошно завръщане у дома с бебчо!
мейз, много неприятно  #2gunfire съжалявам з атова което ти се е случило.Честито за наградата Hug Бързо звъни в банката и отивай в районното за документите Peace
за шишетата- имам 4, едно голямо и едно малко на Bfree и едно голямо и едно малко на Чико.Водичка, чайче , туй- онуй...все ще влязат в употреба Grinning
elada, Insatiable
, стискам палци бързо да си намерите добри лекари които да ви поемат
dessyaja, радвам се, че всичко е минало добре.Дано всичко приключи бързо за да можеш да се омъжиш отново   bouquet
Аз вече закачих пердетата в стаята където ще е бебето  Heart Eyes и кошарата оправихме с таткото днес , чакам дрешките да изсъхнат и започвам да гладя и подреждам.Утре съм на боя , че малко да ми се пооправи настроението , а и после не се знае кога пак ще успея да посетя фризьорката ми Crazy
Днес си взех болничния и документите за раждането та да ми е спокоино Simple Smile

# 115
  • Мнения: 258
еееееее, казах ли ви ПОЧНА СЕ

Супер много се радвам от новината!
Само не познах подредбата в "ония" списък... Което значи, че изненадките от тук нататък ще се ежеднение! Дано всички те са  повод само за такива прекрасни емоции!

Да ви е живо и здраво бебенце Ивайло! Да носи много радости на мама и тате, а пък те мнооого да го слушат  smile3525 smile3504  smile3522

Деси - е, ха честито значи  Hug Да не забравиш да почерпиш, че това си е добър повод  smile3521 Разкажи ни повечко, ако имаш нужда да споделиш! И наистина, мислехме те, защото това си е важна крачка в живота на всеки човек - затваря врати, отваря нови и т.н., а и разбрах, че скоро освен раждането те чака и друго щастливо събитие  newsm10 ...

Мейз - много ти съчувствам, ужасна работа  Weary. Предполагам ти е най-кофти за снимките на Вяра и за документите. Голямо главоболие си е, както и да го гледаш. Аз в такива моменти казвам "Халал да им е всичко, което са откраднали", има кой да дава справедливост, но наистина е фрапиращо гнусно, когато измамят бременна, някак си е много грозно...

Айде да видим до утре дали няма да имаме друго бебенце ...

Хубава вечер и спокойна нощ  Hug

# 116
  • Мнения: 2 910
Лелеее, това е то изненада Hug Никси, честит ви Ивайло  bouquet. Да ви е жив и здрав и много много да ви радва Hug На теб пожелавам много бързо възстановяване и скоро да се завърнеш при нас и с подробности, че нали знаеш всички ние сме много любопитни Grinning

Мейз,много е неприятно това с кражбата Confused Честита награда, дано поне малко да компенсира гадният момент с изчезването на документите и парите.
Аз също съм купила 2 шишета и като начало смятам, че ще ми свършат работа.
Деси, дано всичко мине по вода при теб и на 4-и да си щастливо омъжена  bouquet

Мъжа ми се прибра от работа и е освирепял от глад Mr. Green, след малко ще вкарам Никси при отбора на родилите.

# 117
  • Мнения: 236
ЧЕСТИТО НА НИКСИ,ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЧЕТО И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ
Мейз ужасни хора има по тази земя,много съжалявам  #2gunfire
Деси честито ,дано вече всичко е както ти пожелаеш  Laughing

# 118
  • Мнения: 84
Деси,честито
А нали са ти обяснили,че ако новороденото дете се появи до 300 дни от развода с мъжа ти се записва на негово име  Naughty Въпреки,че детото е от новия съпруг !!!
А при теб писменната ти дата на развода и раждането на бебо ще е  от има ,няма 1 седмица.
Така ако стария ти съпруг не е бащата на детето,ще се сдобие с дете просто защото е такъв закона.
Такъв случай даваха по ИСКРЕНО И ЛИЧНО и един мъж така сдобил се с дете,питаше какво да направи ,за да разтрогне това полужение и бебето да не му се води наследник
Има сроковеее,питай за всичко да не изпуснеш нещата
Ама то адвоката ти е обяснил.

Мейз,трябва веднага да съобщиш в полицията и да ти издадът временна лична карта,нещо като листче с което да доказваш,че е откраднато.При евентуално раждане,ще ти трябват документите,а също и за записване името на детето.
Много жалко за случилото се

Лека вечер на всички и дано сладко да спиме

# 119
  • Мнения: 559
Ехааа още едно бебееее  Party
Честит мъж на Никси. Всичко най, най и бързо възстановяване на мама!
Мушморок и Анета да стискат зъби, ние ще ви стискаме палци всичко де мине по вода!  Praynig
Като гледам 6 странички само с оплаквания  Joy Преди се извинявахме като някоя спомене нещо че я боли, а сега...  hahaha
Поне знам, че не съм само аз с тия симптоми  Flutter
Айде лека вечер от мене  Hug

Общи условия

Активация на акаунт