Тънки или дебели?

  • 2 671
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 446
Абе кой ти гледа устните, ако другото ми харесва. По-важното е зъбите му да са там. И вътрешната красота, естествено.
Абсолютно Joy

# 31
  • Мнения: 2 407
Средни.

# 32
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Плътни, меки, сочни, чувствени, всеотдайни, търсещи... Crazy

Моите са такива или поне така си мисля  Mr. Green
Тоест, обичаш собствените си Mr. Green
Аз си падам по голямата уста с плътни устни, недолЮбвам тъничка мъжка устичка Naughty

# 33
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Такива като на Анджелина Джоули направо ме отблъскват. Отвръщам поглед.


Аууууу, още един мъж да мисли като мен освен моя си! Поздравления! И аз ненавиждам това - хубаво личице, пък почти закрито от тая пържола, наречена "секси устни"!  Sick

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Гледам зъбите преди устните. Мъж с плътни и сочни устни, но с гадни зъби не бих целунала  Sick  Мъжете тг оглеждам като конете - започвам от зъбите  Embarassed

# 35
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Гледам зъбите преди устните. Мъж с плътни и сочни устни, но с гадни зъби не бих целунала  Sick  Мъжете тг оглеждам като конете - започвам от зъбите  Embarassed



 hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy

# 36
  • Мнения: 122
 newsm78
Не разбрах, за кои устни става въпрос........ моля за уточнение.......  Whistling

# 37
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
newsm78
Не разбрах, за кои устни става въпрос........ моля за уточнение.......  Whistling

Че то мъжете имат само едни устни!  Grinning

# 38
  • Мнения: 122
newsm78
Не разбрах, за кои устни става въпрос........ моля за уточнение.......  Whistling

Че то мъжете имат само едни устни!  Grinning

Че във въпроса не срещам думата "мъж"..... а и има въпрос "Вашите какви са ? "......
Ясно........ каза ми да си ходя.......... тактично........  Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 750
newsm78
Не разбрах, за кои устни става въпрос........ моля за уточнение.......  Whistling
Какво да уточнявам.....аз поясних,че май трябваше да пусна темата в петък..... Whistling

Нати-мол'ти са,ела да си поцелуваме устните....па може и да ме научиш да се целувам хубаво!

# 40
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ама отде у нас такова подсъзнанийце да се сетим, че и за други устни може да иде реч?!

# 41
  • Мнения: 3 929
Определено дебели. Нормални са моите.

# 42
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати-мол'ти са,ела да си поцелуваме устните....па може и да ме научиш да се целувам хубаво!

Ми, да си ги поцелуваме, ама ти не казваш твоите какви са?!

# 43
  • Мнения: 750
Нати-мол'ти са,ела да си поцелуваме устните....па може и да ме научиш да се целувам хубаво!

Ми, да си ги поцелуваме, ама ти не казваш твоите какви са?!
Моите са от онези.....палавите! Mr. Green

# 44

Общи условия

Активация на акаунт