изкрещяхте ли "бременна съм"?:)

  • 3 712
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Не, трудно бе да го осмисля.

# 91
  • Мнения: 506
Не, шокирах и стаписах се! Shocked
Трябваха ми месеци, че да повярвам и още толкова след раждането, че да го проумея! Laughing

# 92
  • София
  • Мнения: 5 079
Изтичах от банята с теста и направо скочих върху половинката... Heart Eyes Не съм крещяла, но бях толкова развълнувана, че сигурно съм изглеждала налудничаво. Laughing

# 93
  • София
  • Мнения: 521
Първо разбра таткото. На 14.02. си направих тест и  EFP Мъжо каза, че това е най-прекрасния подарък за Св. Валентин  Heart Eyes След прегледа при доки казах на близките ни  и приятелите. Не съм "крещяла" , но бяхме безкрайно щастливи !!!

# 94
  • Мнения: 2 897
Не съм крещяла.
Показах теста на мъжа ми и той много се зарадва. Същия ден съобщихме и на родителите си.
Много спокойно приех и факта, че ще ставам майка, и самото раждане.

# 95
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Показах теста на съпруга си и двамата много се зарадвахме.Дори пазих теста докато се роди бебчо.На родителите ни ,казахме когато влязох в четвъртия месец,тъй като няколко месеца преди да забременея преживяхме 1 спонтанен аборт и ме беше страх да не се повтори. CryВсички бяха много щастливи и в момента са.

# 96
  • София
  • Мнения: 44 127
Не съм крещяла, в първия момент ми се ревеше повече...хич не исках тогава....бяхме с татито та той първи разбра. радва се много...решихме да си го задържиме все пак и хич не съжалявам естествено Wink
После на леля която ме насочи към гинеколог
После казах в офиса...за ад ги помоля главно да не пушат в моята стая....
После на майка ми...което ми беше най-трудно...и тя най-лошо го и прие....
И накрая на родителите на мъжо, че бяха в япония и искахме лично да им кажем...и после на приятели и познати....
не съм чакала да мине едиколко си време...всъщност след първия стрес и след като реших, че ще го задържаме много се радвах Wink

# 97
  • Мнения: 14
Не, не съм крещяла.
Казах само на мъжа ми, по късно на всички останали Peace

и аз така Simple Smile

# 98
  • Мнения: 219
За дъщеря ми - бях  повече от щастлива, но с бебо - като видях, че съм бременна ми призля. По това време дъщеря ми караше шарка, решихме да оставим бебо, но през цялото време го мислех дали е ок.

# 99
  • Мнения: 2 448
Ами доста объркана бях, защото детето не беше планирано.Казах на мъжа ми още като се породи съмнението и като направих теста, съвсем се стъписах. Не казах на майка или приятелки до 3 месец. Някак ми трябваше време да свикна с мисълта.

# 100
  • Мнения: 173
Не съм крещяла.Показах теста на съпруга ми,после казах на свекърва ми(живеем заедно) и моите родители и близки.На колегите и приятелите не помня кога им казах,май по-късно.Бременността ми беше планирана,но не вярвах,че ще стане от първия път и приех новината хем щастлива,хем приятно изненадана.

# 101
  • Мнения: 2 309
Прекрасен миг...две ясни черти на теста за бременност!
Последва почти загуба на мисъл и слух,щях да припадна...чаках го този момент от 4г.!
Като изключим приятелката,която беше с мен,пръв разбра съпруга ми!Същият ден имаше имен ден и му поднесох подаръка...
Казахме на родителите си,след като подвърди и лекарката!
Всички плакаха от радост Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 8 917
Заедно с мъжа ми направихме тестовете /2, естествено/ и мигът на щастието бе напълно споделен от двама ни. След това казахме на родителите си, а малко по-късно и на приятелите.

# 103
  • Мнения: 1 951
Ние също чакахме четири години докато забременея и въпреки че много пъти си бях мечтала как точно искам да му съобщя новината, всичко стана по съвсем различен начин... Не съм крещяла, защото направо не можех да повярвам.

# 104
  • Мнения: 920
Не, не съм крещял, въпреки че много ми се искаше Laughing
Снимах теста и го пратих като ММS на моя любим, той беше в командировка. След една секунда ми се обади, безкрайно щастлив и полуразплакан Grinning
Теста ще си го пазя винаги, въпреки че почна да избелява "бременната" чертичка вече.

Общи условия

Активация на акаунт