Тайната на дългата и здрава коса - 33

  • 25 274
  • 424
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
И аз ползвам в момента Дженера, но когато я оставя да постои 10 мин ,както е в упътването, косата ми се сляга и е без обем. Затова я ползвам като балсам - престоява само няколко мин.

# 361
  • Мнения: 2 631
Аз съм си доволна от Дженерата - наистина прави косата мека и подредена, а и още с маската, усещам как всеки косъм се отделя от другия и става несравнимо лесна за разресване!  Peace

# 362
  • Мнения: 277
dessy_g,копривата е за мазна коса.Не я и слепва.Доколкото си спомням и обем придаваше...От няколко миенета забравям да обливам косата си с коприва.Като пробвам пак ще споделя ефекта.Но дори и да не придава обем във всеки случай не го слепва.А и съдържа много полезни в-ва.
Aera,тези витамини В1 и В6 пак ли са във вид на ампули?Иначе аз къде ли не питах за ампули вит В комплекс,но навсякъде в аптеките ме гледаха странно  Crossing Arms А много искам да намеря,доколкото съм чела тези витамини са изключително важни за състоянието на косата.
Сладурче,за маслото на Vo5 намерих ето това:
Цитат
Аз преди време използвах горещото масло на Vo5.Слагах си го веднъж седмично в продължение на 3 месеца(зимния период)и имаше видими ефекти.Косата ми стана по-мека,по-лъскава,косъма по-здрав Very Happy ,лошото беше че започна да мис е омазнява по-бързо,защото моята коса по принцип е със мазни корени и сухи краища.
От: http://forum.rozali.com/viewtopic.php?t=5840&sid=ae3a9fd63f5 … febd82f692c6bd7a7
И нещо за пчелното млечице:
Цитат
Пчелно млечице (Royal Bee Jelly)
Рекламира се като подхранващо и овлажняващо средство за кожата. Това вещество се добива от пчелните кошери. Научните изследвания на качествата на пчелното млечице показаха, че то няма никаква полза за човека.
От: http://neways.hit.bg/Composition.html
Относно чесъна-няма ли да има добър ефект върху косата,ако го приемаме вътрешно?

# 363
  • Мнения: 1 179
Лекси, ампули са да, но аптекарката ми изрови буквално последните. Каза, че са спрени от производство и не се знае кога ще има пак.

# 364
  • Мнения: 3 050
Аз от месец сигурно, си слагам по доста от маската миосотис по краищата (основно последната една трета от косата) и после става много мека и съм доволна. Не се омазнява хич. Слагам повече защото вече трябва да се свърши, че годността й чезне hahaha

На 06.05 си направих отново маската с АДЗЕ ,че все се канех да отворя шишето но така и не бях... обаче явно 12 мл ми бе повечко а и сега нямам ракия и ми дойде по-мазна маската, но стана много лъскава косата ми Peace ще редувам, като се мажа 1 път а на следващото къпане само с шампоан Grinning

Кой се е навил на новите таблетки за косопад Mr. Green дето им тече рекламката Peace

# 365
  • Мнения: 2 631
За вас не знам, но за мойта кръвна група четох, че е добре да се приема келп като хранителна добавка!  bowuu

От първи август почвам! (ако не ме хване саклета и по - рано да почна...Mr. Green

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравейте и от мен,
Аз съм с много дълга коса - до кръста.Не я боядисвам / нямам нужда  Simple Smile още за 1 бял косъм не смея /.Къпя я с различни шампоани в момента съм с розовия Елсев.Ползах преди и същата такава маска и съм доволна от качествата и , но ми е много малък грамаж.Къпя я само в корените , а по дължина се отмива само от пяната отгоре , не слагам допълнително и не повтарям с шампоан след изплакване/ така ми каза специалист  Embarassed /.В момента съм с маска Дженера и съм доволна.След измиване си слагам и флуиди по краищата.най-много съм доволна от тези на Roland!

# 367
  • Мнения: 4 496
Кой се е навил на новите таблетки за косопад Mr. Green дето им тече рекламката Peace

 ShockedПропуснала съм реклама на нещо за коса?!?!  search Моля да ме осветлите за какво иде реч! Thinking

# 368
  • Мнения: 758
и аз имам на Дженера с кокос и аз съм много доволна!правси косата много мека и лесна за расресване,а в комбинация с ШаумА с кокос аромата е страхотен!

Lexи  мерси мила!

# 369
  • Мнения: 3 050
мис арк щракнах снимките на брошурата но и тук може да прочетеш
http://www.arishop-pharma.bg/bg/products/54.html

Ще кача брошурата че тя е по-подробна но по-късничко  Hug
цена за три месеца за 1 курс, за цялата опаковка е 50-60 лв зависи от къде е  Peace

# 370
  • Мнения: 4 496
Казвала ли съм ти, че те обичам? Hug

# 371
  • Мнения: X
 Simple SmileА пък аз вчера опитах с чесъна, наистина доста мирише, натърках в корените на косата разрязана скилидка. И след малко започна да ми се загрява кожата от него. После се намазах и с бадемово масло, престоя така 2 часа и след като измих със шампоан, си изплакнах косата с малко оцет и накрая с вода.
И съм много доволна, ще продължа така!

# 372
  • Мнения: 4 496
По скалата до 10 колко миришеше по време на намазването и след измиването? Rolling Eyes

# 373
  • Мнения: X
По скалата до 10 колко миришеше по време на намазването и след измиването? Rolling Eyes
Wink По време на намазването - 10!!
После по време на престоя, не знам, явно носа ми свикна Laughing, примерно 7.
Преди измиването някак миризмата се беше променила - по-приятна, като от салатка Laughing.
След измиването - 3 Simple Smile.
Обаче чесънът беше доста изсъхнал, едва намерих сочни скилидки да се намажа, не знам това влияе ли на миризмата или не.

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 18:23 от Анонимен

# 374
  • Варна
  • Мнения: 3 415
oblacheto hey, еееее пробвай с хубави сочни скилидки  Mr. Green после ще отговаряш на всички въпроси със 10-ка Grinning ... от опит казвам не за друго  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт