Тайната на дългата и здрава коса - 33

  • 25 291
  • 424
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 496
Rolling Eyes Aз бях на фризьор днес. Пак ми взеха доста от косата. Всъщност това, което порастна за месеците, в които не съм била ми го отрязоха днес. И то излиза, че се въртя в омагьосан кръг.   Rolling Eyes

Що не крещя бре! Crazy
 Фрау Зазин последния път, когато ходи, ги заплаши, че ще крещи ако режат повече, отколкото е казала! Mr. Green
 Ти само за крайчетата си ходила, предполагам. Недей тъжи, недей плачи, по-здрава ще порасне, вярвай ми! Flutter

Игуанка, ти ме зашеметяваш с всяка следваща снимка! Подробности и обяснения не са ти нужни предполагам. Mr. Green
А относно удължените коси- от дълга до дълга има цял Космос разлика. И да, здравата коса, независимо каква дължина е, е най-красива! Grinning

~WOMANISH~ ,страхотен аватар, не мога да спра да се хиля...

За по-новите във форума: миниатюрен шрифт се чете, като се натисне на мнението. Защото в една друга тема една мама ми писа, че била си избола очите, докато прочете написаното... Mr. Green

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 14:29 от мис арк

# 91
  • Мнения: 1 282
 Rolling Eyes

Аз сама съм си виновна. Ходих при една фризьорка, която режеше толкова, колкото исках. Ама ми е много далече и аз...реших да ходя при друга, която ми е по-близо. Ама вчера беше за последно. От следващият път съм при предишната пак. Това с крещенето е добра идея.  Mr. Green


ИгуанкаShocked Страхотна коса извади, момиче!


За удължените коси- харесват ми тези, които не са съвсем редки. Когато се сложат повече редове косата изглежда добре, естествена, но когато е само един ред  ooooh!

# 92
  • Мнения: 965
Игуанка, не знам какво да ти кажа, освен, че имаш коса-мечта  Hug
Наистина изглежда здрава и поддържана, евала   bouquet

Анастейнджълче, негативите са ясни, дай да търсим позитивното... не усещаш ли поне косата си сега някак по-жива?! Ще порасне, не се притеснявай, по-хубава  Peace

Мис арк, чак рима има, поетична си днес  Peace

За удължаването на косата - със смесени чувства гледам на него. Предпочитам да си е моя косата, да я усещам като част от себе си, по същия начин гледам и на ноктоплатиката... не бих изтърпяла изкуствени нокти (не защото си имам прекрасни свои, а принципно) Но, момичетата тук, които удължават косата или си правят ноктопластика - успех и безпроблемно ползване   bouquet

# 93
  • Мнения: 1 282
Косата ми си беше жива и преди скъсяването, но сега е още по-жива. Накъдря се така, както на мен ми харесва.   Mr. Green Определено чувствам карйчетата много по- плътни.  Mr. Green  Ще кажа на милото да ме щракне после, за да видите.  Hug

Измерих с колко санта ми е скъсена- 4 са.  Crazy

# 94
  • Мнения: 758
аз в момента съм с маска-зехтин,кисело мляко и бадемово масло.тече ми отвсякъде hahaha.към 8 ще влизам да я мия и ще пробвам новата ми Шаума!ще споделям после!

# 95
  • Мнения: 422
Горката,не тьжи всичко им се врьща  Laughing
И аз бях така с една фризьорка,но я оставих..
Момичета реших да си продьлжа с почивката и се мажа само с масла,друг пьт си завьртам по някоя маска и така..почвам усьрдно да си поливам косата с отвари след баня,защото освен да е здрава разбрах,че така расте  Hug

# 96
  • Мнения: 3 459
Момичета, да ви питам някоя от вас ползвала ли е този шампоан, в едно списание прочетох че бил против лющенето на скалпа, та затва да питам някой ползвал ли го е, че не ми се рискува с 28 кинта  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 1 179
Аз не съм, но е точно като за мен. Страшно ме сърби скалпа и не мога да разбера с какво го провокирах.  Thinking Ще се радвам някой да сподели, ако е ефикасен да го взема. А къде го гледа този шампоан, че аз за първи път го виждам?

# 98
  • Мнения: 3 459
А къде го гледа този шампоан, че аз за първи път го виждам?
Видях реклама в новия брой на JOY  Peace

# 99
  • Мнения: 1 196
Проблем ли е да ползвам АД3Е след като  е отворен преди 2 месеца?

# 100
  • Мнения: 965
Проблем ли е да ползвам АД3Е след като  е отворен преди 2 месеца?

В хладилника ли си го съхранявала през тези два месеца?
Принципно, срокът му е 28 дни след отварянето, но мисля, че ако е съхраняван добре затворен в хладилник, не би трябвало да има проблем... все пак изчакай и другите момичета да се включат с мнение, за да си спестиш евентуална глупост  Wink

Джей, за сефте го виждам този шампоан?!  Thinking Предполагам, че се продава само в аптеки... Потърси малко инфо в Гугъл, ако е любезен да ти предостави  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 758
МОМИЧЕТА ИЗМИХ СИ МАСКАТА-ДОВОЛНА СЪМ И ОТ ШАМПОАНА НА ШАУМА ЗА КОЙТО НАПИСАХ,УХАЕ ПРОСТО БОЖЕСТВЕННО.МОЖЕ ДА СИ ВЗЕМА ОЩЕ НЕЩО ОТ СЕРИЯТА,ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ ПОНЕЖЕ СЕ НАКЪДРИХ С МАШАТА И СТАНАХА СТРАХОТНИ КЪДРИЦИ КАКВО ДА НАПРАВЯ ДА СЕ ЗАДЪРЖАТ ДО УТРЕ.СЛОЖИХ ЛАК И СЕ НАДЯВАМ УТРЕ ПАК ДА СА ТАКА!ПРЕПОРЪЧАЙТЕ НЕЩО ОТ КОЕТО СТЕ ДОВОЛНИ.ИМАМ И ВАКСА СЕГА ЩЕ СЛОЖА И МАЛКО ВАКСА ТА ДА ВИДИМ УТРЕ КАКЪВ ЩЕ Е РЕЗУЛТАТА!ЛЕКА ВЕЧЕР!  bouquet

# 102
  • Мнения: 965
Сладурче, освен от аромата, доволна ли си от качеството на шампоана, макар че от един път е още рано за точни изводи, но все пак  Wink ?

# 103
  • Мнения: 758
Анелиа ами да рано е от 1 път,но много лесно ми отми маската и косата ми е мека и бляскава.очудих се че с този шампоан може да стане така!доволна съм!

# 104

Общи условия

Активация на акаунт