Момичета, имам проблем..

  • 7 037
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
Ами аз лично съм си правила промивки с воден разтвор на прополис или клеева тинктура /така е известен в апетките /.Той има силно противовъзпалително действие -унищожава микроби,гъбички и тем подобни гадинки. Чувала съм и за тампони напоени само с пчелен мед,но не съм пробвала това .При мен лично прополиса оказа много добре действие . Hug
Аз сьм пробвала с мед имаше полза за извесно време,а тази клеева тинктура имаше ли при теб ефект? мисля и аз да пробвам но незнам,той е само за промивки а всьщност тези гадинки са вьтре в влагалещето и незнам дали има ефект newsm78

# 16
  • Мнения: 2 422
Промивки с тетра или лайка много помагат но ги прави до оволация  Hug

# 17
Момичета, пробвах това с пропилиса, което Дарма каза по-горе.. Факт е , че от вчера не съм имала никакво течение.. дори капчица  Shocked
Дарма, ако се махне завинаги ще те позлатя !  Mr. Green Hug

# 18
  • Мнения: 93
Glamour радвам се ако е така и аз ще пробвам,но мисля да не бързаш толкова с заключението нека да минат още няколко дни и пак да е така Praynig
и веднага и аз почвам

# 19
  • Мнения: 270
Здравейте и от мен,искам да кажа,че аз съм много поддатлива на гъбички и не можех да ги излекувам1-2 години,но се оказа,че партньора ми тогава не се е лекувал Whistling ooooh!
След това с лечение в два последователни цикъла с Gyno-daktarin глобули и Mycomax таблета по 1 на 72 часа за двамата,всичко беше ок и сега да чукна на дърво,нямаме проблеми.А преди това опитвах с какво ли не.Гъбички се хващат ,както знаете,най-лесно на влажно и 2-3 дни преди и след цикъл  bouquet
Дано съм била полезна Hug

# 20
  • Мнения: 1 085
Какво представлява тази ''клеева тинктура'', и това за вътрешни промивки ли е с дамски душ или просто външно измиване?Щом викате че е толкова добра и аз ще си взема защото и аз съм податлива на гъбички и разни други нахалници.

# 21
  • Мнения: 1 085
Какво представлява тази ''клеева тинктура'', и това за вътрешни промивки ли е с дамски душ или просто външно измиване?Щом викате че е толкова добра и аз ще си взема защото и аз съм податлива на гъбички и разни други нахалници.А колко струва в аптеките?

ПС.Някой да ми изтрие предишното мнение че съм го постнала 2 пъти, и не мога да го изтрия дава ми грешка. newsm78

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 12:48 от Bunny87

# 22
  • Мнения: 93
Прочетох някои работи,но пише че се пие,за промивки не намерих нищо
др.http://jmm.sgmjournals.org/cgi/content/full/54/5/481

# 23
  • Мнения: 143
Клеевата тинктура (пчелен клей, прополис) - наричат я "единственият естествен антибиотик"
Да не те плаши името, защото всъщност няма нищо общо с антибиотик.
Използва се за всичко (за далак, за мерак Wink ), даже разредено се капе в носа за хрема, пие се за силна имунна система и при всякакви заболявания.
Струва от порядъка на 2-3 лв. и можеш да я пиеш и по време на бебеправене и на бременност. Има я почти навсякъде по аптеките.

За промивките вече не знам. Все пак е тинктура и следователно е на спиртна основа, та може да изсушава.
Който знае повече да сподели   newsm78

# 24
  • Мнения: 2 759
                       Бутам темата, дано някой се смили да драсне докъде го е добутал с тинктурите. И все пак в колко вода се разрежда. Мерси предварително   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт