Страхотни прически за малки дами

  • 329 428
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
да сложеш малко пяна на косата преди да я сплетеш  Peace[/b]
Благодаря за идеята, за пяната не се бях сетила. Мислех следващия път да я намокря, но с пяна сигурно ще държи по-добре...

# 16
  • Мнения: 2 641
страхотни прически. само дето на моето момиченце косата му е къдрава и нищо не става. дано се поизправи по натам

# 17
  • Мнения: 2 732
и аз да се запиша -страхотни прически Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Страхотни прически! Ще провам и аз тия дни.

# 19
  • Мнения: 1 671
Прическите са невероятни, жалко, че не стават за бебета, а моята принцеска още няма дълга коса  Tired .

# 20
  • Мнения: 3 211
И аз смятам да пробвам.
Давайте още снимков материал в стъпки Praynig.
Много ще съм благодарна, ако някой пусне нагледно как се прави рибя кост.
И наистина на къдрева коса става по-трудно.

# 21
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
very nice , рибената кост се прави много лесно, ще се опитам да ти обясня.Започва се от началото на склапа като взимаш малък кичур коса и го разделяш натри.Заплиташ плитка и при следващо прехвърляне на кичура добавяшоще коса от едната тстрана, след това от другата и така се получава рибената кост.За съжаление не мога да дам нагледен материал, защото косата на мосто момиченце е още малка, но аз се сплитам сама и доста бързо, правя и обърнат рибена кост, тогава плитката изглежда като поставена върху главата.
Ще се опитам да изровя снимки

# 22
  • Мнения: 1 312
cikoni,това второто отгоре мноого сложно ми изглежда..
Как се прави?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
nandi, досега сигурно 100 пъти са ми обяснявали как става, гледала съм как се плете, но не ми се получава пустата "рибя кост" и това е! Tired Все си мисля, че, ако е показано със снимки, като на прическите в първия пост, ще успея! Sunglasses

# 24
  • Мнения: 809
Започваме да "работим" за момиче. Тези прически не са за испускане! Heart Eyes

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 790
very nice , рибената кост се прави много лесно, ще се опитам да ти обясня.Започва се от началото на склапа като взимаш малък кичур коса и го разделяш натри.

Аз плета рибена кост, но разделям косата на 2, не на три.

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а някой трик за това как да я срешем преди това?

# 27
  • Мнения: 2 439
В най-скоро време ще се отчета със снимки.
Всъщност сега съм я пратила на тренировка, иначе щях да я заплета на момента.

# 28
  • Мнения: 370
уаааааааааууууууу!!!!страхотно.благодаря за темичката.утре малката има рожден дин и ще я издокарам така.благодаря вииииииииии!тя има дълга къдрава коса и ще й седят супер някои от прическите.после ще покажа какво се е получило. newsm51 smile3508

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 576
Малко сложни ми изглеждат, ама и аз ще се пробвам. Дано само бръмбърът стои мирен.

Общи условия

Активация на акаунт