МНОГОДЕТНИ МАМИ 35

  • 17 905
  • 333
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 022
Обаче...за близнаците, моля на опашката.....след мен!

Да, бе, да. Откога се каниш ти за тия близнаци. То ако те чакат тебе другите мами, скоро близнаци няма да имаме.  Hug

...и аз искам четвърто

Ами, хайде де. Едно момиченце много добре ще ти дойде. Ще го спазарим за моя Коко. А и момченце да е - пак хубаво. Важно е да има бебе в къщата. Много е стимулиращо, успокояващо и прекрасно. (Особено на нашата възраст, както казва една моя съученичка, която роди третото си детенце миналия ноември.  Twisted Evil )

Честит Рожден Ден на Камен на Кабо Алма!
Честит Рожден Ден на Митко на vanyia!
Бъдете живи и здрави, момчета, и много успехи!


Вечернице, и нашия Коко не искаше бебе, казваше, че не обича бебета, няма да си играе с него и т.н. Но като се роди Поли и той я видя и пипна, нещата се промениха. Пак не обичал бебета, но обича НАШЕТО бебе.  Laughing Не мога да го отлепя от нея. Непрекъснато иска да я гушка, да я погали, да й даде биберона. Изобщо превърна се в един изключително грижовен батко. Пу, пу, да не го урочасам... Та мисля, че и вашите проблеми ще минат като види бебето наживо.

# 31
  • Мнения: 159
Феичке, здравей! Явно все хубави деца раждаш, продължавай!!!  Hug Страхотна е малката-голяма Павлина... Голямо бебе, голяма работа... Дано ти е послушна... Ама наистина бебоците си знаят работата и колкото повече стоят вътре - по-добре. А ти добре "устиска цапотинката", видя ли?!?!  Joy
Цоци, аз тебе тази година не те качих на ски, но догодина...  smile3508 Освен ако не си бременна с близнаците... Аз бременни на ски не давам!!!  Naughty Опитах се веднъж да смъмря Наслуки, ама тя не поддаде...  Heart Eyes Явно сме от една порода и с нея. Щури глави...
А до следващата зима, Цоци - да се гоним по византийските плажове, а? На нас определено ни е близо, през Гоце Делчев да излезем, за всички от другата страна на ПРедел (Благовеград, Дупница, София) е по-близо през Кулата, не съм минавала аз от там (все още)... Досега съм била в Гърция три пъти по работа и веднъж на почивка - за 4 дни на остров Тасос. Ако има определение за спокойствие - това е! Излиза по-евтино от почивка на Черно море, ако изберете нощувка за 30 евро - толкова платихме ние за стая за четирима (Яна беше още в корема, има-няма на 3-4 седмици  Mr. Green) - храненето по ресторанти не е евтино (българските цени х2), но затова пък изобилстват магазините с разнообразни храни, някои от които по-евтини, отколкото у нас. Ако не ползвате агенции за резервации (аз не ги предпочитам), апартаментите или семейните стаи са не повече от 30-35 евро. Пак зависи какъв тип хотел търсите. Но определено обслужването е на ниво и си е някакси по-различно... гръцко... има и какво да се види... навсякъде........
Уф, размечтах се за почивка, а такава не се очертава скоро...
Цоци, а за близнаците - моят мъж все се хвали наляво-надясно, че практически консултации давал  Joy Уж е доктор, па все забравя в такъв момент, че близнаците ни са двуяйчни...  Joy

# 32
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Поради ред ангажименти пропуснах да поздравя доста рожденници Flowers Sunflower Диана - ЗлатоПерка Flowers Four Leaf Clover 
Димитър  на  snezhka-smeshka  Flowers Sunflower   Валентин    на Кристал      Flowers Four Leaf Clover    Габи   gaby_s    Flowers Sunflower
и     Камен  на Кабо Алма   Flowers Four Leaf Clover    Димитър на vanyia Flowers Sunflower Бъдете живи и здрави  cheers
   ooooh! утре започва нашият базар  kyllmg  и нямам грам време

# 33
  • Мнения: 1 035
Хайде и аз...да отсрамя бургазлийки(Цоц, подсети ли ги Неви и Клое)
Честита ни нова темичка!!! Много мами се завърнали  newsm44 и колко бебчета ще имаме....   Ей таз Цоцоланка...голяма хитруша
Велина не можах да го видя тоз Супер Любо Sad
За близнаците потвърждавам за море Peace.....плюс камина(за женски)
Нелето тъй добре ще ми подейства един шопинг в момента.....
Габи  я дай пример на мамите с по три
Честит рожденик на Кабо Алма!!! Желая му много здраве и само напред....

# 34
  • Мнения: 184
Тъкмо щях да възкликна: "уха, що народ е писал" и прочетох признанията на мама Цоцоланка, затова как е провокирала раздвижването в темата. Колко време трябва да не е писал човек, за да получи ЛС от Цоцоланка? И аз искам пък.  Crossing Arms
Да са живи и здрави днешните рожденици! Кабо Алма, честит ти тийнеджър - да расте здрав, щастлив и много обичан и Нобеловата награда да е най-малката награда, която да спечели! И да не забравя Камен, че освен награди за печелене в този живот има има и девичи сърца за покоряване!   bouquet
ГабиС, честит рожден ден!  И да знаеш - най-доброто предстои!   bouquet
Тъща, ау, чак сега ти видях музикалните идоли - вече са и мои музикални идоли - сладурки! Отговарям ти от предишната тема - саденето на дръвчета и храсти съвпадна със седмицата на гората, иначе класът на малките от началото на учебната година работи по един екологичен проект, в който влизат различни инициативи (саденето и поддържането на зеленина е една от тях, освен това слагаха хранилки за птици, рисуваха, правиха макет на гора от отпадъчни материали, сложиха си кошчета за разделно сметосъбиране и др.) Идеята е този проект да продължи до ІV клас, докато са при тази учителка.
И аз искам шопинг. А пък вие дето все обикаляте и се не спирате, що не дойдете и до Пловдив, а?
Нелето, за близнаците и моят мъж все се надува и съвети раздава, ама досега никой не е искал да възползва от тях и той, милият, не може да блесне.  Grinning Дай да ги съберем, да си се хвалят един на друг кой от кого е по-голям майстор.  Laughing
Аз за близнаците давах рецепта, ама като не четете ... Обаче да кажа, че не става само с ядене, акъл или четене по форуми - друг вид работа иска близнацоправенето.  Laughing

# 35
  • Мнения: 3 322
Деси, на мен не ми се отваря, ако може на ЛС... Съчувствам ти за "мама", ако обаче се замислиш има и по зле (да не визирам), дето все са на линия да "помагат"... Както се казва, човек оценява което е имал, чак като го загуби....или спечели... Laughing
Естрела, страхотни са бебоците, чак и на мен ми се прииска! С тия зайчета... розово и синичко...
Мама на трима, чакаме с теб.... за ремонтите не се коси - имаш си мъже за тая работа!
Стела, вече да си по редовна! Радвам се че пишеш, скоро ти видях един пост и се зачудих къде зачезна от тук...
Мамо Роси, в здравния имаше доста по въпроса...
Неле, Джъмбо ми е под носа, ама още не сме ходили там, а за Икеа в Дом и семейство има няколко теми...
Мойта мома също беше 9 кг. на 1 год. - сега е 9,500 на 1 и 4 месеца... Много си е добре, хич не се притеснявай!
Велина, пак да те поздравя! Снимки обаче не виждам - дай парола и потребител...
Вечернице, що така - амнио... всичко наред ли е?

Готвя и сама пюретата с целия си акъл, ама тя ги яде, кво да се прави - не мога вече да купувам готово  Rolling Eyes.

Аз пък нарочно не купувам готови - нещо много са ми еднакви...Домашното е далеч по вкусно!

Свате, няма да ти ги взимам бе, ако искаш при теб ще живеят (и аз с тях)
ИПМ, на това му викам ентусиазъм!  bouquet
 ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ КАМЕН И МИТКО! Радост за мама, гордост за тате!

Днес се наклюкахме, посмяхме, важните неща преговорихме! Кой дошъл, дошъл, кой не е - да е!

# 36
  • Мнения: 79
Мами нямате насмогване Laughing
Искам и аз близнаци, всеки път се моля и все не ми се отваря парашута.
Гледах снимките ви и близнаците ви красиви, бузести...  Heart Eyesхммм потекоха ми лигите, но няма.
mama na trima вкл.мъж и аз съм Септемврийка и те каня в темата за мамите чакащи рожби през септември http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284871.0;topicseen

Много ми е приятно да ви чета момичета,  бъдете здрави вие и децата ви и мир в домовете ви!

# 37
  • Мнения: 2 433
здравейте и в новата тема Hug закъсняла както винаги...на 2ра стр.

ние пак сме болни...отново на антибиотици...и много ми дойде вече. Бавач няма...утре срам , не срам ще взема бележка на Къци за да гледа Яни, че имам голам монтаж.
Строежа е на ниво даване на пари...и без кой знае какви резултати... иначе се успокоявам че все ще стане един ден. само дано парите да стигнат...че с тези темпове...ще речеш че кооперация строим ooooh! Никаква работа не се върши, щото Галин непрекъснато е за материали - и рядко се завърта на работа. И аз сега с детето в къщи...направо е приказка.
обаче днес реших ще ще отидем на концерт. Имаме текива традиции в общината 4 дни празници на цветята с културни мероприятия. Дори шадраваните пред НДК бяха пуснати.За съжаление Яни трая само час и после се наложи да си тръгнем. Няма да споменавам какъв рев се дра за една люлка...и как баща му го носи подмишница, щото той се търкаляше по пътя.... ooooh! след последното изречение трябва да ви е  ясно че у нас 4то дете няма да има...щото на тати и на сън няма да му се прииска Mr. Green А камо ли пък близнаци! Joy
Честит рожден ден на Камен на Цвета!!!!
Жив и здрав да ви е Цвети!  bouquet

# 38
  • Мнения: 11 607
За всички вас, това, което омириса цялата къща тази вечер:

ПОЧЕРПКА

Не мога да не го споделя с вас.......

# 39
  • Мнения: 3 322
Юле, твай литъл енджъл е абсолютно повторение на май биг енджъл... все повече се убеждавам! Когато споменатия в предното изречение беше на идентична възраст, а годината 95-а - криза отсекъде... Сутрин го водех от центъра до Слатина на ясла. Та, на спирката имаше магазин за ХС и по традиция влизахме вътре да чакаме рейса. Лелята го познаваше вече и всяка сутрин му режеше едно парченце кашкавал и едно салам - ей така без повод! Та въпросната сутрин, купувам нечуваното количество 0,5 кг. салам и още толко кашкавал, щото ми беше неудобно вече... Да, ама човека си иска неговите резенчета, а в тоя момент и рейса идва. От центъра до Слатина са 40 мин с градски транспорт, рейса пълен, а часа е само 7.... Дра се, не като на заколение, ами като на Армагедон - не помогна ни палката салам, ни буцата кашкавал - неговите резенчета си искаше и това е! Само аз си знам какъв срам понесох от ранобудни столичани - те не знаеха за какво иде реч, ама възмутата им беше много хард енд хеви.... Crazy

Е, сватя - изби рибата!

# 40
  • Мнения: 1 410
Та неразбрах рецептата за близнаци... Sad и аз съм на опашката,ама след като родя.Вие до тогава я пробвайте ,че да видим дали действа. Laughing

# 41
  • Мнения: 1 744
Ей, много сте писали, бре! Не мога да ви изчета!Добре дошли на новите стари майчета! Тук наистина е второто ни семейство!

Честити празници на всички, дето изпуснах! Да са здрави и много щастливи!

От работа, не знам кой ден сме вече. Подгониха ни данъчни, и сега сме на мах да си оправим нещата, щото сме го закъсали. Поне ще науча доста неща, покрай тая проверка. Само не знам кога ще наваксам липсата ми вкъщи. С мъж ми сме скарани вече втора седмица - но тоя път съм решила докрай да си чакам извинението, щото не може все единия да отстъпва, нали така. Да ви призная, честно ,имам чувството, че откакто станах на 30г. нещо ми тръгна назад всичко, и със здравето, и с отношенията ни вкъщи, въобще криза ли е , какво е , не знам.

Така ми се иска малко почивчица някъде на зелено - с яйца и козунаци. Искаше ми се да участвам и във Великденския базар, но изобщо нямам време за гоблените, а така ме успокояват.

Много бързо минава това време! Кажете как да го поспра, че няма да усетя ,кога ще стана на 50.

Лека и спокойна вечер /то нощ вече, ама нищо/!
Целувки и прегръдки от мен за всички ви! Hug

# 42
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Уаууу,Цоци ти ме разби,това е направо за челна позиция,защо си го маскирала така Laughing

А аз мнаго,много съжалявам,че не успях за пореден път да дойда на срещата,но в последния момент и пътя ми поне час през цяла София,щях да пристигна половин час след края ooooh!,за сметка на това свърших сума работа в къщи и купих на Цвети подаръка за неделя,естествено не се стърпяхме и веднага го пуснахме в употреба,ето го:

Миналата седмица беше голям кеф за децата цял ден навън,Цвети първа помощничка,заслужи си детето подаръка:
Помагам на мама,няма кой да измете ooooh!
Опа,това стана без да искам Laughing
Героите са … 77;ни

Имаме си вече и пясъчник,тази седмица ще сглобим и люлката,другата среща може да я направим в нас  ако искате Wink ,само транспорта ще е проблем newsm78

Габи,давай де,може наистина да е момиче този път,моя мъж и той е навит за още едно бебче,но малко по нататък,има време Wink

Честит Рожден ден на Камен на Цвети,да ти е живо и здраво момчето и все така да те радва и слуша!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • Мнения: 3 740
Благодаря на всички за поздравленията за рождения ден на Камен!  Hug
И да не забравя Камен, че освен награди за печелене в този живот има има и девичи сърца за покоряване!   bouquet

Е това ми е болката и на мен, де! Wink Пълна тема с моми като слънца, а ние - нищо!

Денят беше тежък. Празненствата започнаха от 10-11 ч. и продължиха до среднощ. Сега героят спи, че утре в 7 сутринта го натоварвам на влака - заминава на Национална олимпиада по информатика в Бургас. Тъщичке, да ми го наглеждаш!  Simple Smile

Ето една новина - http://dnes.dir.bg/2008/04/17/news2904481.html - точно днес на срещата си говорихме как бавно и трудно се променят нещата и колко неочаквано от всичките хвърлени усилия току се пръкне някой резултат. Peace

"От особена важност е това, че в законопроекта е заложена възможност за опростяване на целия кредит, каза Сергей Станишев. Основното условие за това е раждане на второ или повече деца в периода след приключване на следването, добави той."

# 44
  • Мнения: 392
Пиги, развесели ме със снимките на Цвети Joy Joy Joy
Тая с кофата е много свежа, макар че на детето май не му е много смешно #Crazy Браво на вас за люлката, ама не предполагах че са толкова паянтови. Добре сте направили, че сте я укрепили.
Пешеходке, Джули, не са само момчетата дето се тръшкат. Преди месец с Гергана преживях подобно нещо насред Белоградчик - затръшка се че не била влязла с мен в някакъв магазин за сокче и се наложи да я влача из целия град къде за ухо, къде за ръка докато тя рева, крещя и се дърпа. Накрая и двете ревнахме и се сдобрихме, ама и аз срам брах, при това Белоградчик е малък град и доста хора ме познават....
Наде, успех в работата и вкъщи, не е лесно за майка с малки деца да работи, ама пък има и добри страни.
Цоци, прияде ми се козунак.... кой сега ще ми го приготви newsm78 Мъжът ми вчера каза, че като стане новата кухня ще е баш за Великден и си чака козунака, дано да имам сили.
Неле, аз лесно не се връзвам на мъмрене - свикнала съм, с родители овни все нещо не е както трябва. За ските си права, ама тогава имах идеални условия и в период който позволява активно движение. Не си позволявам силно рисковани неща с бебе в корема. Ела сега ме накарай да обуя ски обувки hahaha - няма да мога да ги закопчая дори. Аз те питах по-назад, ама сигурно не си видяла - как върви работата на новото място? Тя и Цоци не казва как вървят нещата с тяхното магазинче.....нали не се отказвате от него окончателно, намерихте ли друго място?
Поздрави на всички нови и стари мами, събраха ми се очите, колко сме много Hug
Аз и бебчо сме добре, но доктора ми препоръча да полежавам поне по час - два на ден, че плацентата била започнала да старее и ме "задължи" да не раждам поне още 15 дни. То и аз така искам, естествено, вкъщи ремонтът продължава, сега събота и неделя ще дойдат да монтират кухнята, ама после колко довършителни работи ще има - не ми се мисли.

Общи условия

Активация на акаунт