54-та Американска

  • 15 441
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 147
Пумпалче, евала, мила. Да кажеш как се приема системата. Моето диване нали яде манджа само по веднъж и после започва да ми я премята из хладилника.. системите много не вървят при него.. ама пробвам и аз, поне две манджи да има след уикенда, до сряда да не готвя...
Да ти кажа по темата за спирането на кърмата, без драми. Някакси, другите деца оцеляват и без майчиното мляко. Малко хора могат да се похвалят с твоето търпение да помпаш 6 месеца....


Анет, завидях ти. Весело изкарване в Канкун, и ще разправяш като си дойдеш.
И мен хич ме няма по дългите фризьорски процедури, вчера с тия кичури ми се скъси живота, добре, че ги правя рядко. За сметка на това, девойката която ме подстригва си свърши работата, със сешоара тоже, за по-малко от 15 минути.. Който си има техника, си има, и тва е.

Пенгуин, ако ще се включваш в юнската среща, пиши на лични, да ти кажа кога и къде ще е, като се разберем  Laughing Ще се радваме да те видим.
На офф-а се наслаждавам, с днес вече два дни, с укенда ще станат четири, кой е като мене.  Laughing

Ирка, много сладки дечица.
 

# 76
  • Мнения: 8 163
Дрехи за бебето купуват от Walmart

Забравете за Уолмарт. Качеството е ужасно просто. Прати ги в The Children's Place. Точно сега има голяма разпродажба, а дрехите им са ми най-любими от всички детски марки: перфектно изработени, удобни, от свежи материи.

# 77
  • Мнения: 7 091
Забравете за Уолмарт. Качеството е ужасно просто. Прати ги в The Children's Place. Точно сега има голяма разпродажба, а дрехите им са ми най-любими от всички детски марки: перфектно изработени, удобни, от свежи материи.

Абсолютно подкрепям, дрехите им са страхотни! Аз купувам и от Бърлингтън също.  Peace

# 78
  • Мнения: 1 800
Пумпал, верно си за пример Hug аз по принцип не готвя, че у нас готвеното не е на почит повече от 4 пъти в месеца Crazy

Анет, весело изкарване и от мен!

Пингвин,
не е късно  за учене, аз изкарах 3.5 години в ТУ преди да реша окончателно, че не е за мен и да уча нещо друго.

Да се оплача сега- лаптопа ми окончателно отказа, сега трябва да чакам мъжа ми от работа, за да използвам неговия лаптоп. Как ги правят в днешно време не знам, имаме Майкрон от '99 на мъжа ми от ъндър град години и още работи, само дето е стар и бавен и не мога да кача нови програми без да го обрека на смърт, а гадната Тошиба на няма и 4 години сдаде багажа. Дано този уикенд си харесам нов, че никак не ми харесва да нямам компютър Rolling Eyes

Айде отивам да се глася, че съм на бейби шауър тази вечер Party

# 79
  • Мнения: 1 436
бенсън, и аз имам един Dell (Делчо  Laughing), дето е толкова стар, че не може да подкара нищо по-ново от Уиндоус 98, но работи като пушка  Laughing.

Пумпал, ти си жена за пример  Mr. Green. На мен толкова много манджи ми се събират за един месец. Ама топло е вече, защо да ядем манджи, като имаме барбекю на балкона  Sunglasses.

# 80
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Мерси за хубавите думи за моите момичета. Те днес са ходили на фризьор, така че вече са с по-късички прически!

Искам да ви попитам, къде  тук си проявявате снимките?  За пръв път ще ми е да нося снимки за проявяване тук, а искам да си им направя албумче на дечицата. Видях, че в Уолгреенс има. Каква е процедурата, я ми подскажете, да не стана за смях! Embarassed И ако знаете цена за обикновен размер снимка /незнам тук как се води, в Бг е 13см. на 9см./, ще съм още по-благодарна.

# 81
  • Мнения: 2 255
4х6 е най-популярния размер.
 Ако е лента, даваш в Уолгрийнс, фотото дето е .Има си пликове, описва се от коя поза по колко...както си правила вече, предполагам.
 АКо имаш дигитален, грабваш си мемори картата, там има една машина до фото-реджистъра е обикновено.Тач скриин, всичко е обяснено.Стъпка по стъпка, поръчваш си снимките, готови са за 15-20 мин.

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 12:30 от ТинаХрис

# 82
  • Мнения: 393
Irka, , Walmart и King Snoopers (City market) също имат. Обяснили са ти. За последния (не знам дали го има при вас), при покупка над $25 имащ бонус за пакет снимки по по 10с. Аз не знам колко пакета вече са ми "отлетели" и колко имам да ползвам. Отдавана не се занимавам със снимки на хартия. Моя грешка естествено.
Аз не пиша много редовно, но насмогвам да чета.
Тази седмица ми е кошмарна. След като една откачалка ми смачка колата (т.е. я направи на хармоника) и уволниха Store manager-а ни не мога да си събера акъла в къщи. Оставила съм бандата и таткото на автопилот. Разправям се със застрахователя, селвидж (за да отнесат потрошената), оглеждане за друга кола и към днешен ден имам около 55 работни часа. Ама да не си помислите, че са овертайм  Crazy. На заплата съм и могат да ме юркат и по 30 часа на денонощие (ако може) Sick
"Беля с крака" (малкият 2-годишен разбойник) активно се грижи в къщата да не остане нищо подредено или здраво;; голямата щерка си потроши лаптопа -"ами мамо, падна от леглото .... и не работи захранването". Ами как ще работи след като жака за захранване е строшен  newsm78. Сега съм разглобила машинката и се опитвам да "фиксирам" проблема  Thinking

# 83
  • Мнения: 948
Деси, при вас е весело  Crazy

Ирка, страхотни са госпожиците  Simple Smile Още малко остава, и ще си бъдете пак заедно!

Бубс, за течностите в ръчния багаж: просто всичко течно да е в прозрачна найлонова торбичка, и в опаковки по-малки от 100мл. Всичко в по-голяма опаковка се конфискува (даже и да е по-малко количество вътре).

Връщам се на работа в началото на юли, ако не решат да приемат предложението ми за уволнение  Simple Smile Нашата банка обяви, че ще уволни 900 човека в Лондон; за мен е добро решение в момента, ще ми позволи да си остана вкъщи още няколко месеца, а и без това исках нова работа. Рискът е, ако не успея да си намеря работа след това...говори се, че общо съкратените в Лондонското Сити ще са 40,000  Rolling Eyes Знам ли и аз...ще видим.

# 84
  • Мнения: 7 091
Ирка, аз хич не се занимавам да ходя до фотото. Пускам ги онлайн или на Уебшотс, или на Уолмарт, плащам си ги онлайн и после или ми ги носят в къщи ( Уебшотс) или отивам да си ги получа в магазина ( Уолмарт). Peace

# 85
  • Мнения: 994
Снимки печатам най-често в локалното ни грошъри. Лентите ги пускам за 3 дена - по-евтино е. Освен това, ако съм сигурна, че от някоя поза ще искам повече от 1 снимка, ги пускам предварително на 2 sets - тогава е по-евтино. Ако вадиш само отделни пози от негатив, цената е по-висока.
Цените в Walmart при нас са най-евтини, но не ми харесва качеството им.
Costco също ги ползвам, и цената и качеството са добри.
Аз не харесвам гланц снимки, пък не навсякъде правят мат.
Цифровите кадри ги вадя онлайн, че обикновено са над 100ина броя и ще направя опашка пред машината.

А ето и за тези се сетих. Много съм доволна и от тях. Пращала съм им лента по пощата и са ми връщали пакетчета със снимки..

# 86
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Благодаря за отговорите. Аз снимки не съм проявявала от 2 1/2 години. Но вчера голям срам ме хвана от себе си. Разглеждах албумчетата в къщи и видях, че за голямата, от както се е родила, то са снимки, надписани, първи усмивки, първо ядене на пюре, първи стъпки. А за малката нищо. Просто всички снимки си стоят по дисковете и нищо не е проявено и сложено в албумче. Казах си, не може така! Naughty Щом за едното съм направила албумче и за другото трябва. Снощи цяла вечер съм избирала от множеството снимки, кои да проявя, и най-накрая избрах, само 240 снимки са! Crazy  Ама така е като две години и половина ме мързеше, да си занеса Д-то до фотото, сега накуп ще ги правя тук. А и това са само снимките преди да дойдем тук. След тях ще се занимавам със последните им снимки.


Деси, не ти е скучно на теб! Пожелавам ти да имаш малко врене в което да скучаеш и да се чудиш какво да правиш - на лявата ли кълка да се излегнеш, или на дясната! Grinning

За онлай снимките звучи хубаво - не се разкарваш и не губиш време, ама аз още нямам кредитна карта, а не искам да пазарувам онлайн с дебитната. Запънали са се да не ми дадът кредитна карта и това е. Въртя се в един кръг, където и да отида- ооо, нямаш кредитна история - дай депозит.  Как да направя тази кредитна история като нямам кредитна карта. Кредитна карта не искат да ми дадът, защото съм нямала кредитна история! Crazy



# 87
  • Мнения: 994

За онлай снимките звучи хубаво - не се разкарваш и не губиш време, ама аз още нямам кредитна карта, а не искам да пазарувам онлайн с дебитната. Запънали са се да не ми дадът кредитна карта и това е. Въртя се в един кръг, където и да отида- ооо, нямаш кредитна история - дай депозит.  Как да направя тази кредитна история като нямам кредитна карта. Кредитна карта не искат да ми дадът, защото съм нямала кредитна история! Crazy

Ние в началото имахме security credit card, на базата на нашите си пари. Не беше минала и половин година и ни засипаха с оферти за нормални кредитни.

# 88
  • Мнения: 2 257
irka, Walgreens специално имат начин да качиш снимките от вкъщи на албум на сайта им, да поръчаш и да отидеш да си ги вземеш лично от тях, като платиш в кеш, щом не щеш да постваш дебитната карта онлайн (или ако те мързи, да ти ги шипнат вкъщи, но в твоя случай не става). Тъй че тия 240 спокойно си ги качи на сайта им в албум, поръчай - всякакви размери и бройки, питат те от кой точно магазин - най-близкия до вас, искаш да ги пикнеш ъп, утре сутринта ще са готови за вземане. Гарантирам ти. Аз съм вадила 300, поръчани вечерта в 11, на другия ден преди 10 бяха готови. Жестоки са Уолгрийнс в това отношение.

# 89
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
.... Жестоки са Уолгрийнс в това отношение.

Същото и CVS, не знам дали при вас ги има, аз съм ги ползвала, правят и матови.
Аз ползвам също за онлайн Кодак Галъри и Снапфиш. Което ми напомня, че и аз отдавна не съм правила нищо за албума на Дани...

Аз пак съм с болно гърло, вчера допих на Дани един сок. Е така от лакомията си ще страдам.  Grinning Той също е с нормалните сополи, вдигна и температура (но това май беше от ваксината.)

Ирка, и аз в началото си бях "платила" за кредитна карта, провери този вариант.

Общи условия

Активация на акаунт