Пазарът на недвижими имоти - какво се случва реално? - 33

  • 43 992
  • 764
  •   1
Отговори
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 705
СТАРА ТЕМА  : http://www.bg-mamma.com/?topic=1078035

С пожелание за много успех на всички! И дано не сме като  Stuck Out Tongue Winking Eye:

# 1
  • Мнения: 5 343
Снимката е един път.
Вчера говорих с позната брокерка,че се срещнем с нея.

# 2
  • Мнения: X
Tomeva, че то по-добре любов да има, кредита все ще го оправим Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 694
Трябва да се действа иначе оставаш на улицата. Пенсионер под наем не познавам....как се оцелява на наем и пенсия?

# 4
  • Мнения: 479
Трябва да се действа иначе оставаш на улицата.

По-скоро: иначе се връщаш на село Grinning

# 5
  • Мнения: 4 940
Здравейте, и ние живеем под наем и искаме да се купим апартамент в Бургас. Ясно е, че ще бъде с кредит, но в момента цените са много високи, а отсреща не се предлага нищо. Една развалина за 100 000лв.

# 6
  • Мнения: 594
Привет. Някой има ли информация за затворения комплекс до Кр. село? Или ако сте коментирали назад в темите, да погледна там? На проект е мн добре, има просторни жилища някои дори с дворче. В някаква реклама мернах ниски цени, което обаче е доста притеснително защо. Дали е само защото е на зелено или има и други причини?

# 7
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 705
Tomeva, че то по-добре любов да има, кредита все ще го оправим Simple Smile

Абсолютно съм съгласна!!! Любов като има всичко се оправя и нещата някак си сами се нареждат и звездите помагат! Животът поднася трудни ситуации, дори безизходици на пръв поглед, ееее... те тогава се вижда, колко е любов ЛЮБОВТА!

# 8
  • Мнения: 25 673
Трябва да се действа иначе оставаш на улицата. Пенсионер под наем не познавам....как се оцелява на наем и пенсия?

Аз познавам, но не е там проблема.
Томева, благодаря за темата. Flowers Hibiscus

# 9
  • Мнения: 1 877
Stela, каква информация търсиш за Нове Хоумс? На сайта им има доста инфо, а по различните сайтове на агенциите за НИ може и цените да видиш: Луксимо, Стоунхаус и т.н На мен цените не ми сториха хич ниски. Някъде мернах реклама, че почват от 750евро/кв, но е ясно, че това са най-кривите апартаменти. Иначе от чисто любопитство ги разгледах. Повечето са с много хубави разпределения, големи холове. Погледнах 4-стайните. Страхотни са, но трябва да си приготвя минимум едни 200к евро. Разрешение за строеж мисля, че още нямат.

# 10
  • Мнения: 9 569
Не знам дали съм разбрала правилно, но вижте схемите на плащане - 850 евро на кв. има само за схемата 90% преди акт 16, ако си избереш по-изгодна схема, тогава ти се качва цената на квадрат.

# 11
  • Мнения: 18 318
В Изток, на ул. Д-р Стамен Григоров онзи ден видях табела за продажба - строи се нещо в бивш вътрешен двор. На табелата пишеше само "Продажби" и тел., ако някой се интересува - може да мине и да погледне.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 192
Много ми хареса мнението от предишната тема "защо аджеба трябва да се плаща за паркиране, щом си плащаш данъците на колата". И аз все се чудя защо трябва да плащам на ЧЕЗ и на Софийска вода, щом съм си платила данъците на апартамента. Пълно безумие...

# 13
  • Мнения: X
Не знам дали съм разбрала правилно, но вижте схемите на плащане - 850 евро на кв. има само за схемата 90% преди акт 16, ако си избереш по-изгодна схема, тогава ти се качва цената на квадрат.
Съвсем нормално е колкото по-рано платиш, толкова по-голяма да е отстъпката. Иначе апартаментите са с добри разпределения. Единствено общите части са малко повечко, което разбира се рефлектира на крайната цена.

# 14
  • Мнения: 1 711
Много ми хареса мнението от предишната тема "защо аджеба трябва да се плаща за паркиране, щом си плащаш данъците на колата". И аз все се чудя защо трябва да плащам на ЧЕЗ и на Софийска вода, щом съм си платила данъците на апартамента. Пълно безумие...
Всъщност аз го бях написал, но не виждам връзка между това и това, което ти си написала?! Какво общо имат данъците с предоставяне на някакъв вид услуга - ток или вода? Обаче общото между данъкът и паркирането - защо е нужно хем да се плаща бюджет за пътна полиция, хем да се плаща на СКГТ, за да следи за правилно и неправилно паркиране?
Иначе в интерес на истината за Софийска вода си донякъде права - защо се плаща толкова много, при положение, че единствената им задача е да поддържат едни тръби, които не са пипани от поне 20 години? Водата в София е гравитачна, даже няма нужда от помпи и т.н. - същински обир си е..

Общи условия

Активация на акаунт