Сграда "СИЕРА", Овча купел 2

  • 581
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
Интересувам се да закупя апартамент в  сграда Сиера, намираща се на бул. "Президен Линкълн" 143. Голям плюс са близостта до метростанции Горна баня и Овча купел. Дали някой от вас вече да е направил покупка на жилище в тази сграда? Моля за мнения и съвети.

# 1
  • Мнения: X
Мне.
Тези станции са предвидени за пускане най-рано след година. Предвид постоянните забавяния, най-вероятно ще закъснее пускането до 2021, както стана със станция Витоша - днес, утре, другата седмица, накрая станаха над 6 месеца, че и отгоре, вече не помня точно. Докато я отворят, аз се преместих от района.
Транспортен плюс може да е околовръстното, евентуално. По него поне може да се минава вече.

# 2
  • Мнения: 5 639
Рекламкааа. По 1000 евро ли ги давате?

# 3
  • Мнения: 2
Мне.
Тези станции са предвидени за пускане най-рано след година. Предвид постоянните забавяния, най-вероятно ще закъснее пускането до 2021, както стана със станция Витоша - днес, утре, другата седмица, накрая станаха над 6 месеца, че и отгоре, вече не помня точно. Докато я отворят, аз се преместих от района.
Транспортен плюс може да е околовръстното, евентуално. По него поне може да се минава вече.

Да, по принцип имате право за метростанциите, няма да стане в срок... И мен това ме притеснява и спира до известна степен, вероятно ще трябва до пускането на метрото да се прави компромис с транспорта, но от друга не купувам мястото, за да живея там година - две, метрото все ще стигне до там... Районът около спирката на метростанция Витоша също не беше добър, но от един сравнително изолиран квартал стана престижен след пускането на метрото до там.

# 4
  • Мнения: X
Овча купел е изолираният квартал. Транспортните му връзки са кофти, бавни и не стигат до центъра. Затова и му правят метро.
Витоша е под мола и обслужва новите (и не толкова новите) жилищни сгради след Баучер. След тях има повече бизнес сгради, които не знам доколко са пълни, и строежи. Преди да отворят Витоша, имаше транспорт до центъра.
Обмисляйте си по-добре рекламата и особено сравненията.

# 5
  • София
  • Мнения: 878
 Полюбопитствах за тази сграда- налични три тристайни апартамента като двата са с изложение на североизток и с по едно малко прозорче на югоизток колкото статута да е на апартамент. Третият е на 9 етаж и всекидневната му е на югозапад ама двете спални пак на североизток и е малък. Цена - 1000 евро на квадрат застроена площ. Нещо не ми се вижда добра оферта с това гадно изложение на изостаналите апартаменти. За тия пари има доста по-големи на площ тристайни да се продават в дипломатическите блокове на Боряна и пак не е далече от бъдещо метро пък и си има превоз до центъра и в момента (260). Освен това жилищата в ЕПК-тата на Боряна едва ли са на североизток.

Общи условия

Активация на акаунт