Счупиха ми игла по време на секцио в Клиниката на Мазнейкова

  • 15 961
  • 168
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 235
Това, което си изживяла е ужасно. Наистина ще е добре да се разпространи по медиите, за да може бъдещите майки да имат едно наум. Извади си епикриза, не се знае може да ти потрябва. Пожелавам ти бързо възстановяване и здраво бебче.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 23:52 от GERY80

# 121
  • София
  • Мнения: 17
Поредният случай, който доказва за сетен път непрофесионализма,който цари в тази болница.Откакто ми направи фетална морфология за 3мин., съм се зарекла да не стъпвам там повече!Да не говорим,че на моя близка приятелка,която роди в 28 седмица,не и сложиха бебето в кувиоз цели 6 часа,пак заради "печалбарката"Мазнейкова!
Стискам ти палци всичко с теб да се оправи!  bouquet

# 122
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Лелеее, направо се потресох, ужас. Колкото повече и при мен времето минава, толкова повече се панирам.

Хубавото е, че сте добре с бебето и иглата ще излезне. Честита рожба, да те слушка и весело детство и на двамата ти сина., Hug

Решението си е твое и честно казано и аз не знам дали бих се занимавала със съдилища, то с българската съдебна система ще се боря с вятърни мелници, но това е друга тема. Та мисълта ми беше, че може поне да се разнесе случая из медиите, и тя лежио на стари лаври явно. Едни " Господари на ефира " ще й дойдат добре на репутацията.

Както каза Пандора, това да не е състезание бе братче, егати отношението и то на каква цена?  ooooh!

Струва си да ги викнеш, само за да разберат хората що за стока е...

# 123
  • Мнения: 217
Много им се изнервих на тези Мазнейкови, особено на мъжа - дебелоок и груб...

Кали, аз съм ходила при Мазнейкова само на фетална морфология и освен, че ме претупа за 5 мин., други супер хубави впечатления нямам... въпреки че много я хвалят.

Бъди сигурна, че ще имат информация за темата ти и ще се опитат да ти замажат очите... Не се давай, и без това общественото мнение за тях явно не е много доброжелателно.

Медиите, това е начинът, остави ги да свършат работата, която ти нямаш време и сили да свършиш!

Стискам палци да извадят иглата успешно, целуни малкия Миши и му благодари, че го има! Hug

# 124
  • София
  • Мнения: 62 595
Нищо няма да направи, защото не иска да замесва лекаря, който е водил раждането. А това неминуемо ще стане, ако подаде жалби или започне да съди клиниката. Просто забравете. Това е, ще остане лошата реклама на заведението, която скоро ще се измирише.

# 125
  • София
  • Мнения: 3 099
Мазнейкова работи за пари. Нейният труд струва пари, както и вашия - вие да не би да искате безплатно да лежите в частната болница?! Да не говорим, че за далеч по-лошите санитарно-битови условия и отношение също се плаща в "големите" болници!

# 126
  • Мнения: 1 516
Провокацията е неуместна. Става дума, не за Безплатни ,а за Качествени услуги.
А в големите болници, дори да не дадеш пари на ръка, пак се плаща - от здравната ти осигуривка, което пак са си пари, които си изкарваш с труд. Но не това е темата !  Naughty

# 127
  • Мнения: 4 447
Мазнейкова работи за пари. Нейният труд струва пари, както и вашия - вие да не би да искате безплатно да лежите в частната болница?! Да не говорим, че за далеч по-лошите санитарно-битови условия и отношение също се плаща в "големите" болници!

Разбрахме, че е спасила детето ти,
за което се радваме всички,
но просто престани вече с налудничавите
си изказвания. Или поне си признай
каква ти е Мазнейкова.

Кака ли ти е, леля? Сватя?

# 128
  • София
  • Мнения: 3 099
..,.но просто престани вече с налудничавите
си изказвания. Или поне си признай
каква ти е Мазнейкова.
Кака ли ти е, леля? Сватя?

Момент - тук да не би да е допустимо само хорово блеене срещу Мазнейкова? Да не би мнения, като моето да са "налудничави", защото сте си отворили тема за омразата?

Авторката може да има повод да съди болницата, но вие тук 85% нямате повод да лаете без собствени впечатления!

Мазнейкова не ми е никаква. Мазнейкова е човек, спестил най-голямата мъка на света на семейството ми. Как да трая злобата ви?

# 129
  • Мнения: 679
Много съжалявам за случилото се. Дано бързо се възстановиш, стискам палци и се моля  Praynig
Тази история за пореден път показва на какво ниво е здравеопазването ни - всъщност клони към 0, за голямо наше съжаление.

# 130
  • Мнения: 317
Това наистина е ужасно! Съжалявам за това, което си преживяла! Sad
Радвам се, че все пак ти и бебето сте живи и здрави, макар че ти предстои нова операция за да извадят иглата! Стискам палци всичко да мине добре и да се възстановиш възможно най-бързо. А що се отнася до случая и аз като другите смятам, че трябва да се консултираш с адвокат и да дадеш гласност на това, което си преживяла! Успех!  bouquet

# 131
  • София
  • Мнения: 1 555
Първо честито бебче на Кали!  bouquet И аз останах изумена от тази некадърност и наглост. Дано намериш сили и успееш да разгласиш случая, надявам се и да ги осъдиш.  Peace

Мазнейкова работи за пари. Нейният труд струва пари, както и вашия - вие да не би да искате безплатно да лежите в частната болница?! Да не говорим, че за далеч по-лошите санитарно-битови условия и отношение също се плаща в "големите" болници!

Така е - и аз толкова платих в Шейново за раждането ми и за избор на лекар, анестезиолог и ВИП родилна зала. И на раждането ми (нормално!) присъстваха освен лекарка ми, още един лекар, акушерка, детски педиатър малко преди раждането и анестезиологът ми беше през цялото време до мен! А отношението на персонала по време на  раждането беше прекрасно! И пак подчертавам - говоря за нормално раждане с епидурална упойка, а не за операция. Така че с последното ти твърдение въобще не съм съгласна.

От Мазнейкова и аз не съм доволна - отидох с лош БХС, за да ми направи фетална морфология. Тя обаче само ме наплаши и веднага побърза да ми запише час за амниоцентеза без даже да ме е видяла на ехографа, без даже да е видяла и резултатите от другите хормони, без да иска да коментира повече.  ooooh! За тези 2-3 мин., за  които аз и казах резултата си, а тя каза няколко изречения платих 20 лв.  Даже и гинеколожката ми и един нейн колега, на когото тя обясни случая беше категорични - че тя е само един търговец и нищо друго.


# 132
  • София
  • Мнения: 408
Това не е първото оплакване което съм чувала за тази болница. Това за мен е поредното доказателство на старата поговорка- на прехвалени ягоди с голяма кошница не ходи. Същото се отнася и за големите хвалебствия относно раждането в Токуда- аз пък на тях им сърбах попарата.  Crossing Arms

# 133
  • Мнения: 1 671
Ивонска, случилото се на Кали е ужасно! Това, че ти си доволна не означава, че всички трябва да й се прекланят! Всеки има право на свое собствено мнение и не е нужно то да се натрапва!

Кали, как си? Боли ли те много? Стискам палци бързо да се оправиш и да загърбиш тези неприятности!  Hug И аз ще разкажа на всичките си познати за тази безобразна дивотия! Peace

# 134
  • София
  • Мнения: 1 783
Абсолютно съм на мнеие, че трябва да си търсите правата по съдебен път, когато сте жертва на немарливо и непрофесионално отношение.
Няма смисъл от теми от по 10 страници и дълги черни списъци с оплаквания. Нищо няма да се промени. Много обичам реплики от рода на "В България няма осъден лекар", ами няма щото не ги съдите.
Кали да си извади съдебно-медицинска експертиза и ако ще се обръща към съд, да побърза да им изпрати адвокат да прегледа документацията, преди да е придобила изряден вид. Ако не го е придобила вече.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт