Правите ли разлика между нахалството и това човек да е "перде"?

  • 5 679
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 409
А пердето непукист ли е? Не е ли по- добре в някои ситуации да си спускаме завеските? Laughing

# 61
  • Мнения: 1 212
А пердето непукист ли е? Не е ли по- добре в някои ситуации да си спускаме завеските? Laughing


Да, пердето е завършен непукист  Peace
И наистина май е по-добре и по-самосъхранително да пускаме щорите отвреме на време  Wink

# 62
Много мразя нахалството и даже се чудя на тези които го смятат за нещо положително и възпитателно.
Например дразни ме такъв тип нахалство:
Някаква позната иска все някъде да ходим насам натам и направо си прави сметка с колата ми да ходим.Ако просто ми каже да обиколим града -дали пеша,с такси или каквото решим,тогава аз сама ще предложа с колата ми разбира се,но не и тя направо да си прави планове.

Мразя нахалство от типа "ти му подадеш пръст,а той ти отхапе цялата ръка".

Мразя да съм дала на някой нещо за ползване и да се прави на луд месеци наред и да не ми го в ръща и си го ползва най-спокойно.

Ако всички бяха перфектни като мен...... Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 303
А някои "пердета" може да са прикрити нахалници и обратното Mr. Green
Не се бях замисляла за това,поредната тема ,която ще ме хвърли в размисли  bouquet

# 64
  • Мнения: 9 865
Перде за мен е човек, който 'не забелязва' както дребните, така и по-едрите неща, има висока пропускливост един вид, но това не го прави нахалник.
Нахалникът от своя страна е един типаж толкова мил и свиден на хората у нас (не казвам, че САМО у нас), че са готови да се лишат от всичко, включая и от възпитание за да покрият изискванията на тази категория.
Аз нямам проблем с нахалниците, като ми пречат се правя на перде.

# 65
  • София
  • Мнения: 17 592
Това с червилото никога не би ми хрумнало, че може да бъде квалифицирано като нахалство. Подозирам, че е просто едно от онези неща, които жените правят...

Това с шофьорите и сервитьорките също не е нахалство. На него пък му се вика кражба.

# 66
  • Мнения: 3 611
Честно, не бях среЩала *пердета* (така ли му се вика веЧе?  Crazy), аре нетактиЧни, нахални, нагли, оЩе по_нагли... да!
Няма такива хора в обкрьжението ми _ иzбягвам ги сьzнателно или не.

Но миналия месец какво неЩо видях.. и перде му е слабо да го нареЧеШ.  #Crazy
Пу_ Пу да паzи Господ!

Даже иzмислихме мерна единица _ ДРАГ!
Проиzлиzа от *Драго*

И по скалата на Драго... 1 ДрАг, 2 ДрАга, 3 ДрАга...   smile3550

# 67
  • Мнения: 263
Не знам точно каква е разликата между тези две понятия или има ли рязка граница, ама със сигурност имам такъв човек на главата си, който ги е съчетал две в едно. Дала съм му помещение под наем преди години, тази година му е изтекъл срока на договора и въпреки молбата ми и нотариалната покана да ми освободи помещението, човека си продължава да работи. На съпруга ми е заявил по телефона, че дори не знае за какво става въпрос. Е, това, ако не е нахалство и перде не знам какво друго още трябва да е? Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 17 409
Пак сте повдигнали темата.  Бет много точно е написала, съвпадат ни мненията.
Пердетата са готини според мен. И аз съм перде в някои отношения, в други- не, забелязвам дребните неща. По форумски критериЙ може и за дребна душица да мина даже tooth
Арроуз, дай подробности, ако може, че ми стана интересно.

Общи условия

Активация на акаунт