Димитровград,тема 5,да е на късмет!

  • 15 680
  • 317
  •   1
Отговори
# 300
  • DE
  • Мнения: 967
Наталка, много се радвам! Имаше ли голям интерес?
Жалко, че не мога да дойда и да си купя нещо от вас!!

# 301
  • Мнения: 568
Адмирации за всички участници в базара.Нещата които сте изработили са страхотни ,личи си че е вложено много чувство и желание,нямат нищо общо с комерсиалните които купуваме обикновено.Радвам се ,че присъствахме !Вики  много се зарадва на  подаръка .

# 302
  • Мнения: 3 345
165 лева! Shocked Толкова  НЕ събрахме за целия Великденски базар тази година.


Това е чудесно! Още повече продажби днес и утре  bouquet

Моите деца бяха очаровани от подаръците - наистина много се зарадваха.
А и аз надничах с нетърпение да видя какво още ще извадят от кутиите Blush

# 303
  • Мнения: 767
Толкова се радвам  smile3501 и така съжалявам, че не можах да се включа  newsm45, но и моята кауза си заслужава всеотдайността  !
Нали ще пуснете снимки, поне задочно да се порадвам?
За всички   love001

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 08:54 от [X]petu6ka63

# 304
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Момичета, ето малко снимки от вчера:
http://www.givesmile.snimka.bg/album.php?album_id=319249
http://www.givesmile.snimka.bg/album.php?album_id=319250

# 305
  • Мнения: 648
    Момичета, поздравления  bouquet За усилията, за усърдността и за любовта, с която всяка една от вас допринася за тези добрини Hug

Живот и здраве, скоро и аз ще се радвам на придобивка от вашия базар Heart Eyes

Бъдете благословени- вие и семействата ви!

Пожелавам ви разкошен ден.

# 306
  • Мнения: 4 784
Наистина беше вълнуващо събитие! Толкова радостни детски лица, светещи очички...
И страхотен базар! Поздравления!

# 307
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Преди обяд бяхме в детска градина " Звънче " и ето малко снимки да сте съпричастни с радостта на децата Simple Smile
http://www.givesmile.snimka.bg/album.php?album_id=319341

# 308
  • Мнения: 4 784
Натали, съжалявам искрено, че не съм била с вас Sad. Въобще не разбрах снощи, че ще ходите. Ако знаех, със сигурност щях да ви придружа, макар и с Калоян, но съм сигурна, че щеше да му бъде интересно. Друг път свиркай  Whistling Simple Smile.
Снимките са супер!

# 309
  • Мнения: 541
165 лева! Shocked Толкова  НЕ събрахме за целия Великденски базар тази година.
Момичета, без вас празника и базара нямаше да бъде същия! Благодаря е най-малкото, което мога да кажа! Страхотни сте !  bouquet newsm51

Да наистина сте страхотни, ще пратя днес мъжа ми и Борис да си харесат нещо.

А догодина с цялата дружина и ние ще сме на празника, тогава ще са по големи и ще разбират повечко  Wink

# 310
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Хилоу!
Днес бях дневна "смяна".Имаше повече интерес от вчера.Дано да изкупят всичко тази година.

# 311
  • Мнения: 3 345
Чудесно е, че този път има толкова голям интерес.
И аз си купих страхотни ангелчета от макарони - поздравления за този, който ги е правил  bouquet

Утре съм на линия за посещението при децата.

# 312
  • Мнения: 384
Имах огромното удоволствие да присъствам на раздаването на подаръците в Детска градина "Звънче".  Страхотно беше, децата се радваха и бяха много доволни.

ФОНДАЦИЯ "ПОДАРИ УСМИВКА" ДИМИТРОВГРАД НАПРАВИ ЩАСТЛИВИ МНОГО ДЕЦА!!!

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!  bouquet

http://picasaweb.google.com/srazmah/IyEEKG#5280447118033227634

http://www.vbox7.com/play:2037f698

# 313
  • Мнения: 541
И аз искам ангелчета, моя мъж само е взел една свещ, питам го това имаше ли, онова имаше ли, той казва има само една голяма маса и това е...... мъжка му работа, ама хич не е по тези неща.

Кой ги е правил да си признае, ако успея утре пак ще пратя някой да ми вземе.

# 314
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Една моя приятелка от Варна - Милена прави ангелчетата.   bouquet Но свършиха. Днес сутринта дойде една жена : "Вчера купих от ангелчетата, показах ги и много ги харесаха. Искам да ги купя всичките" Shocked Щях да падна от изумление. Марианче, виж по линковете какво има и кажи, ще ти го пратим ако трябва по куриер  Laughing
Момичета , днес отново има добър оборот - 163,50 лв.
Ленкооооо, като пишеш това пожелание, даваш ли си сметка, че няма утре какво да продаваме.  Mr. Green Истина е,че за утре почти нямаме нищо. Аз съм в творческа еуфория, дано и утре интереса е голям. Ще видим какво ще сътворя тази нощ.
Плана за утре е следният: от 10,30 е тържеството в Центъра за деца с увреждания. Намира се в Марбас болница. После до вечерта в Била.
В четвъртък от 11 ще раздаваме кутии в ЦДГ "Йорданка Чанкова" - градината зад Химик.
След обяда ще обикаляме по дадените ни адреси от Отдел закрила на детето и ще раздаваме дрехи и подаръци.
Който има желание да се чувства поканен за всяко едно от мероприятията. Hug
С обикалянето на адреси ще продължим в понеделник и вторник, ако се върнем от Румъния, де Blush

Мили момичета, благодаря! Отново да кажа, без вас нямаше да е същото. Благодаря за това, че лишавате близките и децата си от внимание, лишавате себе си от почивка, влагате труд, средства, за да можем да зарадваме някой!  bouquet  bouquet  bouquet

П.С. Някой ще пусне ли нова тема  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт