Димитровград,тема 5,да е на късмет!

  • 15 699
  • 317
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 321
Доколкото разбрах на Виенски - безплатен сладолед, а в парк Вапцаров сте има състезания с велосипеди, за рисунка и още други състезания, но за по- големите деца.

# 76
  • Мнения: 189
здравей и от мен  desitababy!
  bouquet

# 77
  • Мнения: 35
Здравейте!По принцип съм от Димитровград,но вече няколко години живеем в Пловдив.Бебка поотрасна,времето се стопли,бабите и дядовците все повече се затъжват,така че ще си идваме по-често. WinkЩе ни бъде приятно да се запознаем и да присъстваме някой път на вашите срещи!
Veni9 ние с теб се познаваме задочно Rolling Eyes,виждали сме се,имаме някои общи познати  newsm78.Аз учих със сестра ти в ЕГ-то.Ами това е от мен засега.Приятен ден от мен!  Wink

# 78
  • Мнения: 26
Честит първи юни
На всички малки и пораснали децана патерици  bouquet

Добре дошла на  desitababy

Разкажете как премина празника на детето в нашия град.Ние бяхме на София #Crazy в Зоологическата градина и днес вече съм изтощена и с мусколнатреска.За децата беше рай,но за нас родителите..... CrazyИмаше много забавления и подаръци,а да не говорим и за люлките и въртележките.Забавно беше ама да идеш с послушни деца dancing нашите не бяха.
Хайде чакам вашите емоции  bouquet

# 79
  • Мнения: 4 784
desitababy може би ако видя снимки ще те разпозная и аз, но така за съжаление не мога да се сетя.  newsm78

Коко още е малък, не се сеща, че има празник. Заведохме го на парк Вапцаров на тържеството. Видяхме новите попълнения в зоо къта, нахранихме патките /с камъчета основно, солетите не ги раздаваме току-така  Blush/ и след това направихме няколко шеметни спускания по пързалките.
Следобед отидохме на Кенана. Учудващо за мен, там беше много спокойно, а аз очаквах навалица. За съжаление имахме възможност много малко да се разходим, защото ни заваля дъжд и трябваше да си ходим. Е, не пропуснахме да нахраним и тамошните патки /с камъчета  Wink/

# 80
  • Мнения: 541
ЕХООООООО как сте всички?

# 81
  • Мнения: 683
момичета тука в София се отвори един много готин магазин по коледа мисля Jumbo всичко за бебета и деца от играчки до дрешки и всичко останало и не е скъп,дори има и пазарски цени на някои продукти,ние обикаляхме там в неделя на 1,очите ми останаха -парите не  Laughing а в зоологическата бяхме  в събота преди първи,тъкмо бяхме си платили билетите и заваля успяхме да се скрием там под едни шатри на заведение и като спря успяхме да обиколим,то беше и пекнало дори обаче половината животни се бяха скрили по време на дъжда и така и не се показаха,нищо по нататък може повече късмет да имаме Simple Smile

# 82
  • Мнения: 4 784
Кате, дано сте доволни от Джъмбо, щото аз хич  Naughty

# 83
  • Мнения: 648
    Здравейте, ние сме си за малко в Димитровград, но за съжаление пак не случихме на време Crazy

Кате, ние миналия уикенд бяхме сватбари в София и точно на 1-ви бяхме в "Джъмбото", как не се засякахме Heart Eyes. Обичам да ходя в този магазин и винаги срещам по някоя публична личност Mr. Green

desitababy , добре дишла и от мен Hug

# 84
  • Мнения: 4 784
Аааа, ми то ето къде била причината значи, за лошото време - домъкнали сте ни го  Sad. Ама моля ви се, недейте така, вземайте си го обратно, че вече съклетясахме и се размекнахме от дъждове  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 683
Вени,защо не ти харесва Джъмбо,аз като за първи път съм доволна и най вече не само от стоката но и заради цените .Наде сигурно сте ходили сутринта а ние там бяхме следобед дано и ние да имаме късмета да видим някоя известна личност там Mr. Green единствено който сме виждали е Иво танев и Виктор Калев,а иначе тук от четвъртък все вали,малко да се покаже слънцето и пак почва

# 86
  • Мнения: 4 784
От цените бях доволна, докато не изпрах дрешките, според инструкциите на етикетите и със същия прах, с който пера и другите неща на Коко. Дрешките избеляха и изглеждаха все едно са носени 10 години. Дано вие да имате повече късмет. Аз до този момент съжалявах, че влизайки в магазина, нямах достатъчно време за пазар, защото бързахме много, чакаше ни дълъг път, а предлагането на детски стоки беше огромно. В Софийския Джъмбо не съм идвала. Пазарувах ги преди една година в Александрополис, но веригата е същата. Стоките са предимно китайски. Иначе незнам тука как е магазина, гръцкия е наистина огромен 4-5 етажа и има абсолютно всичко за деца. Та за това се подлъгах, но сега даже се радвам, че съм нямала време тогава.
Искрено се надявам вашите покупки да са успешни.

# 87
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен!Ще има ли изгледи за нова срещица в скоро време? newsm78

# 88
  • Мнения: 648
    А, Вени фронта се движи с 2 дни закъснение по посока Черноморието. В петък, когато пътувахме, в Бургас си беше тихо и спокойно, но сестра ми ме информира по телефона, че за няколко часа Димитровград е бил като Венеция Crazy Бурята се развихри в Бургас, едва снощи Mr. Green


# 89
  • Мнения: 4 784
desitababy по - сложен въпрос не можа ли да зададеш?  Simple Smile Wink
Всеки ден преди обяд съм на площадката на парк Вапцаров. Следобед, зависи от настроението и нагласата, но напоследък често се навъртаме към ОМВ, че и там нали има пързалки, а почти няма навалица.
Вие къде си оползотворявате времето?

Общи условия

Активация на акаунт